Sayfa 134/136 İlkİlk ... 3484124130131132133134135136 SonSon
677 sonuçtan 666 ile 670 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları

Durum:
    CALIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    HERCAİ
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    103

Aldığı Beğeni: 113

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Bu dizi de üç tane kilit konu var..

1) Miran'ın gerçekleri öğrenmesi..
    2) Miran'ın Hazar'ın oğlu olduğunu öğrenmesi
    3) Reyyan'ın Hazar'ın öz kızı olmadığını öğrenmesi..

Akşam biz üveylik konusu'nun işlenmesini beklerken ne izledik yan rol karakterlerin saçma,sapan sahnelerini ilk bir saat başrolleri ara ki bulasın..Harun,Yaren karakterine tahammül edemiyorum artık Yaren bir genç kızın hayatını maf etti onun bu yaptığı'nı komikmiş gibi seyirci'ye veremezsiniz YETER ARTIK!!

Akşam başrolleri hiç görmedik desem yeri sayılıydı sahneleri..sırf diziyi uzatmak adına bir araya getirmemek için ayrı yazmak için zoraki yazılmış sahneleri vardı..geçen bölüm Reyyan,Miran'a tepkisinde sonuna kadar haklıydı..ama akşam Miran ve Reyyan'a yan yana sahne yazılmamasını anlamadım son yarım saat gibi bir şey gördük başrolleri..

EDİT: Dizi'de tuhaf olan dizi de o kadar güzel çok anlatılması konu varken bu senaristler neden anlatamıyor inatla..Dizi geçen sene Mart'ın 15 de Başlamıştı..12.Bölümde de Sezon Finali olmuştu yani dizi aslında Eylül'de başlasaydı dizi 39.bölüm de ilk sezonu tamamlıycaktı ama biz dizi de 39 bölüm bile göremeden bir sürü saçmalık izliyoruz..
    Konu CALIO tarafından (21-03-20 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3,132

Aldığı Beğeni: 1,623

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben geldimmm Aslında yazmak istediğim şeyi dün yazmak istemiştim ama foruma girilemeyince😔 Neyse bölüm fragmanında Reytanı kucağına alan kişiyi görünce tahmin yapmak istemiştim er o sahnede son sahne olduğuna göre tahminimi şimdi yapayım🤗 O kişi Harun'un rapor verdiği kişi bence👍 Hikayeye Yen'i bir karakter mi giriyorum bilmiyorum ama kucağa alan kişi bana genç biri intibası verdi o kişi de Harun un rapor verdiği kişi diyorum naçizane😏 Artık o kişi kimse ( diziye arada baktığım içşn affola) o karakter artık dizide görülecek diyerek şu sıkıntılı dönemin virüs kabusunun bir an önce bitmesi dileğiyle gem sağlıcakla kalın hem de Miraç Kandilüniz mübarek olsun arkadaşlar 👍🙏

3. Beğenenler;
    esra086 (21-03-20), mehmetlover (21-03-20), Urfatokat15 (23-03-20), yedel (21-03-20)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,051

Aldığı Beğeni: 1,792

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölümü beğenmedim. Öyle ki zaman zaman sıkılıp kanal değiştirdim. Reyyan ın gel gitleri beni yordu. Eski defterler yeniden açıldı. Affedip affetmeme mevzularını geçen sezonda bıraktığımızı sanıyordum. Reyyan meğer hiç bir şeyi unutmamış hala öfkeli hala kırgın.. Gömdüğü ne varsa hepsi su yüzüne çıktı. O zaman neden fedakarlık yapıp her şey yolunda modunda takıldı olan oldu geçmişi unutalım diyen o değil miydi ? Miran a sen benim hayatımı mahvettin diye bağırırken izleyiciler de mi Miran ın yaptıklarını tekrar tekrar hatırlayıp Miran a öfke kusmalı ? Güçlü bir kadın olmak istiyor da tek başına nereye gidecek nerede iş bulacak nerede barınacak ? Miran ne yapsın bu durumda ? Önüne gelen laf söylüyor e ölsün o vakit.. Miran ı da eleştirmek istiyorum izninizle. Kaç bölüm geçti hala durulmadı. Öfkesine hakim olamıyor. O gerildikçe ekran karşısında ben de geriliyorum. Azize ye sen Reyyan ın üvey olduğunu biliyor muydun deyip hesap sormadı.

Azize nin intikam meselesinde Reyyan ı kullanmasının altında bir sebep olmalı. Belki Reyyan ın öz babasıyla bir hesabı vardır. Yarın bir gün bu adam gelir. Bence kötü biri yine de belli olmaz tabi.

Şaka maka derken Harun ve Yaren evlendi :) Bakalım bu evliliğin diziye ne gibi bir katkısı olacak merakla bekliyorum. Gönül ün kardeşi gerçekten de Fırat değil sanırım. Harun un patronudur muhtemelen. Sultan ın hizmetçisi de masum değilmiş. Harun ya da Azize nin ajanı olabilir.

Elif , sessiz sessiz hanım hanım takılıyor diye düşünürken o da psikopat olma yoluna doğru ilerliyor. Reyyan ı kocasından kıskandığı için gitmesi konusunda yüreklendirdi. Azat a olan aşkı takıntıya dönüştü. Elinde tutmak için her şeyi yapabilir. Babaannesiyle bile pazarlık edebilir beklerim. Reyyan a karşı kin duymaya başlarsa yandık ..

Fatoş Ablam, ( ) adamın yürüyüşü Miran a benziyordu. Ben de Harun un görüştüğü kişiyle bir bağlantısı olduğunu düşünüyorum. Görüntüyü dondurunca sakallı ve esmer biri olduğu aşikar. Azize nin adami Mahmut da olabilir. Azize Reyyan i kaçırıp ta ne yapacak eline ne geçecek anlam veremedim.

Gül ün oyuncağı Azizedeydi .Zehra 'nin içine sakladığı mektubu bulup bulmadığını merak ettim. inşallah bulmamistir. O mektup doğru kişinin eline geçsin ne olur..Bulan kişi Yaren olursa hayal kırıklığına uğrarım.
    Konu yedel tarafından (21-03-20 Saat 19:09 ) değiştirilmiştir.

5. Beğenenler;
    deren1970 (23-03-20), mehmetlover (21-03-20), Urfatokat15 (23-03-20)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,168

Aldığı Beğeni: 1,204

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragman bomba Reyyan ile Miran barışmış Miran azizeye intikamdan vazgeçtim diyor sonra başka sahnede Reyyan ile Miran konağa geliyor azize ve adamları da var hepsi de silahlı Miran da silahla geliyor azize hiç kimse silahını indirmeyecek çünkü sen bir şadoğlusun diyor yani ters köşe değilse Miran da gerçeği öğrenecek sanırım eğer öğreniyorsa çok şaşırırım açıkçası o zaman bütün sırlar arka arkaya çıkmış olacak 3.sezon anlaşma yapıldığını bilmesem final yaklaşıyor diyeceğim de maalesef 3.sezon olacak ee o zaman ne kalıyor bir Reyyan'ın hamileliği var onu da 3.sezon boyunca kullanamayacaklarına göre kesin ters köşe olacak
    Konu mehmetlover tarafından (25-03-20 Saat 01:31 ) değiştirilmiştir.

7. Beğenenler;
    bitanem_61 (26-03-20), esra086 (27-03-20), Urfatokat15 (27-03-20), yedel (25-03-20)

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    25

Aldığı Beğeni: 99

Bahsedilme
    0 Mesaj

önce gecen bölüme iki kelam yazayım

ilk sahnede kahkahalarla güldüm öyle herkes reyyanın peşinden giderken baya komikti diziyi hiç izlemeyen biri görse reyyanın aile için çok ama çok önemli olduğunu sanacak ama gerçeği biz biliyoruz sadece bilmediğimiz reyyan sevgisi ne ara başladı

reyyanın hazar ve miranı peşinden koşturup durması özellikle hazarı beni sinir etti hele hazarın o kadar yalvarması var ya ayrıca ben reyyan da baba sevgisini gene göremedim (bölümü sıralı izlemediğimden mi ne) hep düşünen geçmişi hatırlayan hazar yazık adama reyyan kendine gelsin şiştim

miranın koşması normal ama oda uzatılmamalı ki uzatmamışlar burda en iyi anneanne haksız olduğu yerde torununu bile silebiliyor gerektiğinde kanat geriyor umarım değişmez

handan sadece doğuran bir kadın analık vasfı yok anladık evlat ta bu kadarda olmaz kızım kızım dedi eve getirtti hala arkasını kolluyor şeytan gene şeytan sorsan ana bozuntusu kızına ceza veriyor oda yemek yapmak bak sen o zaman yemek yerken baya ceza çekiyorsunuz umarım ilerde kızının yaptığı bir şey handanın başını iyice ağrıtır gerçi şüpeliyim

azat artık kendine gelsin her fırsatta içip içip reyyan diye ağlamasıda sıktı evlisin aklını başına al

elif karakterini umarım bir anlık bocalamıştır da değişmez intikamı bitirecem diye kendini öldürmeye çalışan hazarı kazara itip itiraf eden kız gitti gayet güzel yalan söyleyen geldi eğer değiştirecekseniz yeni azizeye gerek yok atsaydı kendini

reyyanın azizeye gidip tehdit etmesi umarım laf değildir malum söyleyip kenara çekiliyorlar sonra azize kazanıyor aynı nakarat zaten reyyanın babasını bilmesi bile ayrı saçma

fıratın da sonunda şartelleri attı azizeye yüklendi de buda boş çıkacak diye korkuyorum herkesin yolu azizenin eviden geçiyor kadın olduğu yerden herkesi yönetiyor

fıratın reyyanı bulması güzeldi şükrana haber vermeside hoşuma gitti tabi hazara bildirmeside ve sonunda fıratın pişmanlığını izlemekte hoşdu malum azize nin yalanını öğrenen pişmanlık duyuyor

yarenin yapıp edip her işten karli çıkması da sıkıcı işlerden

dizideki en akıllı kişi sultan hatta aklı tek çalışan o herkes soluğu azizenin kapısında aldı reyyanın evlatlık olduğunu bildiğini öğrenip sustu yalnız ca sultan intikam alacağı zaman illa reyyan dedi niye biliyorsa yaren olmalıydı bir düşünü dedi
    harbiden bir düşünün şayet azize bilmeden reyyanı oyuna getirseydi şimdi başını duvara vururdu intikam alamadım diye ama kadın da tık yok zaten aklı olan bunun dilşah la yada hazar la ilgisi olmadığını anlar
    kısaca aklı çalışan sadece sultan

gelelim fragmana
    neyse miran ve reyyan barışmış orasına pekde takılmıyorum derdim hazar la olan bağı
    miranın intikamı bitirdim demeside normal bunca şeyden sonra uzatmazda
    son sahnede gerçekten miranın şadoğlu olduğunu mu söyliycek yoksa sonrasın da sen intikamdan vazgeçtin artık sende şadoğlusun benim için mi diycek
    yok birinci secenekse sırlar çıkıyor 3 sezona ne çekecekler
    yalnız gerçek ortaya çıksa iyi olur

aklımdayken reyyanın annesi ile konuşmasıda iyiydi ilerde geri geleceğini düşüne biliriz

9. Beğenenler;
    mehmetlover (26-03-20), Urfatokat15 (27-03-20)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri