Sayfa 2/87 İlkİlk 1234561252 ... SonSon
434 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları

Durum:
    Jerina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    48

Aldığı Beğeni: 313

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Yeni başlık hayirli olsun

Bu bölümde bazi ayrintilar benim gözüme batti.
    Fazla olduğu icin belki de.
    Mesela;
    1-Firat Gül ile nasil iletisime gecti
    2-Aksam Miran'in ofiste baktiği Reyyan'in esyalarinin olduğu kutu....Sabah Miran eve geldiğinde eli bostu.Ama aksamina o kutu Miran'in odasina geliverdi.
    3-Miran elektrikleri kesip geldiğinde Reyyan'in elindeki muma noldu?O mum nasil odaya ışınlandı geri.Reyyan odaya girdiğinde eli bostu.
    4-Reyyan gece elinde evlilik fotografiyla mi geziyor?Neresinden çıkardi da verdi o fotoyu Miran'a
    5-Miran Gül ile nasil iletisime gecti

Bunlar mesela önemsiz gibi görünüyor belki ama izlerken ben 'anaaa o muma noldu' oldum mesela:-) Batti gözüme.Az dikkat.

2. Beğenenler;
    ays* (19-05-19), Elaaya (19-05-19), SELVERR (20-05-19), suzican (19-05-19)

Durum:
    suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    841

Aldığı Beğeni: 625

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı Jerina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlık hayirli olsun

Bu bölümde bazi ayrintilar benim gözüme batti.
    Fazla olduğu icin belki de.
    Mesela;
    1-Firat Gül ile nasil iletisime gecti
    2-Aksam Miran'in ofiste baktiği Reyyan'in esyalarinin olduğu kutu....Sabah Miran eve geldiğinde eli bostu.Ama aksamina o kutu Miran'in odasina geliverdi.
    3-Miran elektrikleri kesip geldiğinde Reyyan'in elindeki muma noldu?O mum nasil odaya ışınlandı geri.Reyyan odaya girdiğinde eli bostu.
    4-Reyyan gece elinde evlilik fotografiyla mi geziyor?Neresinden çıkardi da verdi o fotoyu Miran'a
    5-Miran Gül ile nasil iletisime gecti

Bunlar mesela önemsiz gibi görünüyor belki ama izlerken ben 'anaaa o muma noldu' oldum mesela:-) Batti gözüme.Az dikkat.
    Midyatta baloncular sadece kınadamı geziyor
    Zehra her defasında uzaktan Reyyana ağlıyarak bakıp gözüyle koruyor
    İki Konakta o ilk bölümlerde ki koruyan eli silahlı adamlara korumalara ne oldu mafya evi gibi korunuyordu
    Baba filmi gibi düğünde ve kınada olan oluyor

Günlerdir Reyyanı göremedim diye nerdeyse deli dana gibi gezen Miran Melikenin aramasına şaşırıyor nerden çıkdı bu Melike der mi?

En sevdiğim de şu sahne Bindallı giymişsin diyen Miran
    Benim için kına yakmıştın bu ele başkası için kına yakamazsın diyor
    Reyyana bak _Sen kimsinde ben senin için kına yakacam BİRDAHA diyor sanki Miran bir daha kına yakacakdım diyor da Reyyancığım

4. Beğenenler;
    Elaaya (19-05-19), nebile (19-05-19), selvi_26 (19-05-19)

Durum:
    nebile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,645

Aldığı Beğeni: 472

Bahsedilme
    0 Mesaj

Reyyan Şadoğlu konağına asla dönemez artık.
    Zaten olanlar yüzünden adları çıkmıştı, şimdide kınadan kaçırıldı. Her zamanki gibi bu suçta masum Reyyana mal edilecek.
    Sanki Reyyan Miranla sözleşip kendi kaçmış gibi.

Şimdi olanlara bir daha bakınca Gül hanım sanırım Melikeye Miranı arattı. O küçücük aklıyla bu minnoş nasıl böyle planlar yapıyor yahu
    Belki Gül'ün Melikeye Miranı aratması sahnesi çekildi ama yayınlanmadı, arada anlam veremediğimiz şeyler genelde böyle çıkıyor ya.

Tanıtım gelsin de biraz mantık yürütelim, senarist hanımın yazdıklarına bakacak olursak çok romantik bir bölüm geliyormuş.
    Hadi bakalım,beklenti yine sıfırda

Unut demek dile kolay...

6. Beğenenler;
    araszeynepp (20-05-19), ays* (19-05-19), Elaaya (19-05-19), suzican (19-05-19)

Durum:
    Elaaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İzmir...
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,136

Aldığı Beğeni: 1,506

Bahsedilme
    5 Mesaj

Bana da sezon finalinde Reyyan a bisey olacak gibi geliyor..babannenin Miran i ,Reyyan in vurdugunu bildigini saklamasini istemesi Firattan ,öylece kaldi...oglan kendini dinlemiyor artik..gönül perişan...dede de amacina ulasamadi..
    Kitaptakinden farkli olarak Reyyan a olabilir bir sey,bebegin varligi ortaya cikabilir...
    Surekli Reyyan i disari cikarip oyuna surukleyenin Gul hanim olmasi anlamsizdi gercekten..ask a dayanamayan romantik Melike vs yapabilirdi birinden birini...Gul hanımında replikleri bazen beni tirmaliyor cok bilmislikten cikti asiri o yasa gore...
    Saklamaya çalışma nafile ..
    Sevda ,çocuk gözlerinden uyku gibi akıyor ...

8. Beğenenler;
    nebile (19-05-19), SELVERR (20-05-19), selvi_26 (19-05-19), sevgiyolu (19-05-19)

Durum:
    nebile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,645

Aldığı Beğeni: 472

Bahsedilme
    0 Mesaj

Cool Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Alıntı Elaaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana da sezon finalinde Reyyan a bisey olacak gibi geliyor..babannenin Miran i ,Reyyan in vurdugunu bildigini saklamasini istemesi Firattan ,öylece kaldi...oglan kendini dinlemiyor artik..gönül perişan...dede de amacina ulasamadi..
    Kitaptakinden farkli olarak Reyyan a olabilir bir sey,bebegin varligi ortaya cikabilir...
    Surekli Reyyan i disari cikarip oyuna surukleyenin Gul hanim olmasi anlamsizdi gercekten..ask a dayanamayan romantik Melike vs yapabilirdi birinden birini...Gul hanımında replikleri bazen beni tirmaliyor cok bilmislikten cikti asiri o yasa gore...
    Zaten sezon finalinde başrollerden birine birşey olması esastır
    Ben senarist olsam Reyyanla Miranı yurtdışına kaçırırdım zaman atlaması falan yapardım, maksat aksiyon olsun
    Kollarında iki çocukla dönerlerdi yaban ellerden, herkes şok Azize ve nasuh kalp krizi geçirip ölürlerdi, mutlu son

Zaten bu saatten sonra Reyyanın Şadoğlu konağına dönmesi için bir mucize olması gerek, vurulur komada kalır falan.
    Ya da Reyyan üvey olduğunu öğrenip ailesi ile yüzleşirse hep birlikte çekip gitsinler .
    Spoiler İçermektedir

Azatın Reyyanın üvey olduğunu duyması bir şekilde Miran öğrensin diye yapıldı herhalde. Azatta Gönül gibi bir kavga anında söylememesi gereken şeyi ağzından kaçırabilir.
    Konu nebile tarafından (19-05-19 Saat 18:38 ) değiştirilmiştir.

Unut demek dile kolay...

10. Beğenenler;
    ays* (19-05-19), Elaaya (19-05-19), mavi79 (20-05-19)

Sayfa 2/87 İlkİlk 1234561252 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 22 kullanıcı var. (3 üye ve 19 konuk)

1. alfonso_ofelia,
  2. psikedelik,
  3. hasretmurat

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri