Sayfa 51/99 İlkİlk ... 4147484950515253545561 ... SonSon
494 sonuçtan 251 ile 255 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,270

Aldığı Beğeni: 1,053

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Alıntı AFKfan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihan/Nasuh arasindaki kardes dusmanligi da bana iste acaba Mehmet/Ahmet iliskisini dusunduryo ve onlarin da uvey olup olmadiklarini....

Bu namus olayi buyuk Azize icin... Dilsah'in olayi disinda biliyoruz... kardesi de degil sanki.... daha cok kendi yasamis gibi...
    ...

Cihan-Hazar'ın üvey kardeş olduklarına dair bir ipucu mu verildi?...bu üveylik tohumlarını sayfaya eken kim?......

ikisine baktığımda...kıskanç ve hırsları olan bir küçük kardeşle...hayatını daha mazbut yaşamaya çalışan bir ağabeyden başka bir şey gelmiyor aklıma...

Nasuh Cihan'ı değil de...Hazar'ı az da olsa destekliyorsa...bu bence Dilşah sebepli...çok ala Dilşah'ı ve Mehmet'i öldüren Nasuh'tur...bu nedenle Hazar'ı alttan alıyormuş gibi davranıyor olabilir...bir baba için çocuğunun kimden olduğu ne zaman önem kazanır?...eğer yaşayan eşinden olursa bu çocuk belki...onu Cihan'a karşı dolduran birisi de yok...sonra töre de bunlarda...evin büyük erkek çocuğu her zaman önde tutulur...Nasuh'un da yaptığı bu bence...Reyyan öz torun olsaydı...Nasuh bu kadar vahşi olmazdı mesela...soyadına tapıyor adeta...o kafada olan birisi oğluna başkasından bebek bekleyen kadın da almazdı...demek ki tüm bunları sineye çekecek kadar bir kabahati var......

Azize'nin intikamının asıl nedeni Elif...Ahmet'te-Mehmet'te kendi öz çocukları...üç tane oğlan doğurmuştur...bütün gücü de eline böylece almıştır...Azize de başkasının çocuğunu bağrına basacak merhamet yok...Ahmet için de...mezarında oğluşu Mehmet için de gayet yaslı kadın...ha Mehmet Elif'ten doğma...Nasuh'tan olma ise bilemem tabi......herşey olabilir...

Alıntı ays* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allaaaah başlıkta sonunda Azat out Miran in oluyor galiba çabuk yedel ablam, Saykos, SELVERR ve azılı Miran düşmanı Zuzinha gelmeden
    Ne güzel anlatmışsınız sevgili araszeynepp öyle... bu yorum beni çok duygulandırdı... hatta bir ara ay bunları ben mi söyledim der gibi oldum, sonra yok canım Zeynep yazmış işte dedim
    Hayır ben de kendimi az biraz da olsa tarafsız sanıyordum ama yorumları görünce iyice aşka geldim... affetmek isteyen yanımla izliyorum dedim.. aanaaaa bi baktım affetmişim galiba zaten... napim vazgeçmek ihtimal bile değil deyince ben de ondan vazgeçemeycem sandım Allah var ben Reyyoş’u da anlamaya çalışıyorum. Ama kızcağızı aptal ettiler kaç bölümdür, lal oldu yavrucak. Konuşamaz anlatamaz ve hatta anlaşılmaz biri oldu çıktı... he Miran’ı çok mu anlıyon derseniz intikam ateşiyle yansa da BEN ONUN KALBİNİ GÖRDÜM ay durun vurmayın, ne yapalım... aşka aşığız diye diye aşığa da aşık olduk çıktık... evet evet o benim... çok değil 2 mesaj öncesinde bizim kimin tarafında olduğumuzun önemi yok, senarist başta olmak üzere tüm ekip paşacı diyen bennnnn... ays*... bu ara kuşluda da çok takılıyorum, Akın Bey sağ olsun oradaki ekip de ağır paşacı... vallah benim bir suçum yok... hep onların Miran’ın en tatlı, en ponçik hallerini video yapmasından oldu bunlar... neyse ki ben onlar gibi Reyyan sus Reyyan yapma Reyyan uzatmacı değilim... Sezar’ın hakkı Sezar’a, paşacı olduğumuz gibi paşanın yanlışını söylemeyi de biliriz... linç gelmeden kaçtım ben... herkese çiçek, Miran’a mermi... ben atmasam da vurulacak nasıl olsa

Bu arada bir işsizlik örneği olarak sizlere dev hizmet, boş bir zamanımda bu başlığa ilk Azat tohumunu kim atmış arayıp tarayıp bulacam, Allah şahidim olsun yapacam bunu
    ...

evet canım...sabahın bu vakitlerinde Miran in...Azat kim ya?......

bence de affet bitsin.......kimin ne suçu günahı varsa Allah affetsin...Allah'a havale et......

Reyyan'ın zaten yelken melken indi......fırtına sonrası sessizlik.......

Akın da mı Miran'cıymış?..........kendisini rolüne fazla kaptırmasından anlamalıydık bunu......başarıları daim olsun...bu kadar eleştiriye açık bir esas oğlanı oynamak kolay olmasa gerek......

benim okumaya başladığım yorumlardan aklımda kalan...sevgili Saykos'umuz Azat tohumunu ekti...Yeliz'imiz de bir güzel suladı......ben boş durur muyum?...durmam...Azat her filiz vermeye yeltendiğinde üstüne üstüne bastım...tuttum fırlattım onu...yıkıksın sen...yıkık kal dedim.......

bu arada aklıma geldi...Melike'nin dede evinde...Azat Miran'a..."Reyyan'ın kalbini tuttun fırlattın...üstüne bastın...çiğnedin" de demişti......

benim gibi şarkı sözlerinden yürümeyi seviyor olması da kurtarmıyor tabi onu......

hala Miran in...Azat çık......
    Konu araszeynepp tarafından (29-05-19 Saat 08:35 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    ays* (29-05-19), nebile (29-05-19), Saykos (29-05-19), yedel (29-05-19), Zuzinha (30-05-19)

Durum:
    RunForYourself - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Balıkesir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    50

Aldığı Beğeni: 104

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Keşke sezon finalinde şöyle olsaydı : Birileri Reyyan'a kurşun sıkmaya çalışırken Azat önüne atlasaydı ve ölseydi..
    Ters köşe var diye diye kekleniyoruz sanırım. Bir bölümde ne gösterebilirler ki zaten..Düğümlerin çözülmesi seneye kaldı .Yeni sezonda beni cezbeden bir dizi olmazsa yine buralarda olurum, olursa da diziyi bıraktım diye çok üzülmem.Buradaki dostları bıraktığıma üzülürüm..
    Azat Reyyan'ın arkasından köprüden atlamamıştı. Silahın önüne atlamasını da bekleyemiyorum o nedenle. Zaten Gönül tarafından vurulacağını gördük ama ben Miran'ında vurulacağını sanıyorum. Keşke bu sezon en azından bir konu açığa çıksaydı. Hiçbir şey çözümlenmeden bekletecekler bizi.

4. Beğenenler;
    nebile (29-05-19), yedel (29-05-19)

Durum:
    Esra Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 125

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben üzgünüm arkadaşlar yas tutuyorum, foruma girmek şu an bana hüzün veriyor kendimi 4 aya hazırlıyorum Sezon finalini gününde izleyemeyecek olmam da beni üzüyor, genel olarak üzgünüm yani, vedalar güzel değilBen de Miran’ın , Reyyan’la olan evrilme sürecini dizi bozulana kadar izleyeceğim. Miran’ ı çocuk olarak gördüğümü söylemiştim.

Hayat Şarkısı diye bir dizi vardı, orda da Hülya’cıydım. Tamamen saf temiz esas kız değildi, hayatın içinden gri bir karakterdi, onu izlemeyi çok sevmiştim. Miran’da böyle gri bir karakter, ama düzelecek...Reyyan’a olan aşkı ona iyi gelecek, bir ailesi olduğunu öğrenecek.. Dizi ismini bile Miran’dan almış Kahküllü Miran candır

6. Beğenenler;
    araszeynepp (29-05-19), ays* (29-05-19), nebile (29-05-19), Taraftar (29-05-19), yedel (29-05-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,728

Aldığı Beğeni: 1,490

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ays* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allaaaah başlıkta sonunda Azat out Miran in oluyor galiba çabuk yedel ablam, Saykos, SELVERR ve azılı Miran düşmanı Zuzinha gelmeden
    Ne güzel anlatmışsınız sevgili araszeynepp öyle... bu yorum beni çok duygulandırdı... hatta bir ara ay bunları ben mi söyledim der gibi oldum, sonra yok canım Zeynep yazmış işte dedim
    Hayır ben de kendimi az biraz da olsa tarafsız sanıyordum ama yorumları görünce iyice aşka geldim... affetmek isteyen yanımla izliyorum dedim.. aanaaaa bi baktım affetmişim galiba zaten... napim vazgeçmek ihtimal bile değil deyince ben de ondan vazgeçemeycem sandım Allah var ben Reyyoş’u da anlamaya çalışıyorum. Ama kızcağızı aptal ettiler kaç bölümdür, lal oldu yavrucak. Konuşamaz anlatamaz ve hatta anlaşılmaz biri oldu çıktı... he Miran’ı çok mu anlıyon derseniz intikam ateşiyle yansa da BEN ONUN KALBİNİ GÖRDÜM ay durun vurmayın, ne yapalım... aşka aşığız diye diye aşığa da aşık olduk çıktık... evet evet o benim... çok değil 2 mesaj öncesinde bizim kimin tarafında olduğumuzun önemi yok, senarist başta olmak üzere tüm ekip paşacı diyen bennnnn... ays*... bu ara kuşluda da çok takılıyorum, Akın Bey sağ olsun oradaki ekip de ağır paşacı... vallah benim bir suçum yok... hep onların Miran’ın en tatlı, en ponçik hallerini video yapmasından oldu bunlar... neyse ki ben onlar gibi Reyyan sus Reyyan yapma Reyyan uzatmacı değilim... Sezar’ın hakkı Sezar’a, paşacı olduğumuz gibi paşanın yanlışını söylemeyi de biliriz... linç gelmeden kaçtım ben... herkese çiçek, Miran’a mermi... ben atmasam da vurulacak nasıl olsa

Bu arada bir işsizlik örneği olarak sizlere dev hizmet, boş bir zamanımda bu başlığa ilk Azat tohumunu kim atmış arayıp tarayıp bulacam, Allah şahidim olsun yapacam bunu
    ...

Sen de mi ablacığım ? Miran'a karşı yelkenler suya inmiş bakıyorum da :) Hiç sorun değil Ays* 'cığım , Miran düşmanımız değil sonuçta.Esas oğlan olarak yazıldığına göre senaristin elbet bir bildiği vardır :) Kuşluda takılınca ben de Miran'a sempati besliyorum hemen :) Fanların paylaşımlarının etkisinde kalıyorum :) Affetmek büyüklüktür her zaman buna inanırım :) Bekliyoruz suçlu kim bakalım çıksın ortaya ? Beni Azat 'a mahkum eden kişiyi bul ablacım.

Azat'cığım, seni savunayım diye canımı dişime takıyorum kıymetimi bil :)) Bayramda el öpmeye bekliyorum seni :) Şekerler , çikolatalar seni bekliyor. Ağzın tatlansın da terkedilmenin acısı geçsin be yıkıl prensim.

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Akın da mı Miran'cıymış?..........kendisini rolüne fazla kaptırmasından anlamalıydık bunu......başarıları daim olsun...bu kadar eleştiriye açık bir esas oğlanı oynamak kolay olmasa gerek......

benim okumaya başladığım yorumlardan aklımda kalan...sevgili Saykos'umuz Azat tohumunu ekti...Yeliz'imiz de bir güzel suladı......ben boş durur muyum?...durmam...Azat her filiz vermeye yeltendiğinde üstüne üstüne bastım...tuttum fırlattım onu...yıkıksın sen...yıkık kal dedim.......

bu arada aklıma geldi...Melike'nin dede evinde...Azat Miran'a..."Reyyan'ın kalbini tuttun fırlattın...üstüne bastın...çiğnedin" de demişti......

benim gibi şarkı sözlerinden yürümeyi seviyor olması da kurtarmıyor tabi onu......

hala Miran in...Azat çık......
    ....

Sabah sabah foruma gireyim dedim ne göreyim ? Üç yorumda da adım geçmiş.Saykos yok, SELVERR yok, Zuzinha yok ... Tek başıma kaldım yazık bana. Napıyım başka çarem yok, aslanlar gibi tek başıma savaşırım ben de.Sevgili arkadaşım, Ays*' cığımın kanına girmişsin bile. O da artık paşacı :)) Azat furyasını başlatan kişi Saykos olabilir :) Aklımı çelen kişi o :) Saykos'um ablasının gülü ( ) Azat'ı öyle güzel yorumlamış ki ben de arkasından gitmişim, sulama yapmışım. Başlıkta şu an için Miran in Azat out olabilir ama rüzgarın tersine esmeyeceği ne belli ? Miran'ın her yanlışında tepesindeyim, o yanlış yaptıkça Azat yükselişe geçecek. Peşindeyim Miran, ayağını denk al paşam. Azat, hiç yoktan bekar. Reyyan'a gelecek vaad edebilir. Miran gibi peşinde iki manyak yok. Akarı yok kokarı yok , eli yüzü de düzgün. Miran, Reyyan'a kaçak göçek bir hayattan başka ne verebilir ki. Evli olduğu sürece yaşadıkları yasak aşktan öteye gidemez :)

Miran, herkes ikinci bir şansı hak eder dedi.Öyleyse beklemede kalıyorum. Bütün hünerlerini göstersin bakalım, gönlüme taht kursun :)

Alıntı RunForYourself Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Azat Reyyan'ın arkasından köprüden atlamamıştı. Silahın önüne atlamasını da bekleyemiyorum o nedenle. Zaten Gönül tarafından vurulacağını gördük ama ben Miran'ında vurulacağını sanıyorum. Keşke bu sezon en azından bir konu açığa çıksaydı. Hiçbir şey çözümlenmeden bekletecekler bizi.
    Sevgili RunForYourself...

Üç koldan saldırıya uğradım imdatt. Sevgili forumdaşım, Leyla ile Mecnun, Aslı ile Kerem aşkları masallarda kaldı.. bencilliğin, kötülüğün hüküm sürdüğü bir çağda yaşıyoruz. Çok ama çok sevdiğim sevgili eşim Allah korusun mesela kendini bir yerlerden atsa ben peşinden atlamam :)) Dolayısıyla Azat'ın köprüden atlamasını istemezdim, atlasaydı enayi derdim. Başkası yüzünden canına kıyan , üstelik onu sevmeyen birinin ardından niye kendini tehlikeye atsın. Akşama kadar oracıkta oturdu, hüngür hüngür ağladı yetmez mi ? Kahraman olan, esas oğlan olan Miran .. O atlasın bize ne.

Azat, Miran gibi korkusuz , cengaver değil maalesef. Seneye kötü karaktere çevrilecekse kendinden nefret ettirmeden bir kahraman olarak ölsün de biz de kurtulalım o da bizden kurtulsun diye düşündüm. Çok küçük bir ihtimal de olsa umutsuz yaşanmıyor işte...
    Konu yedel tarafından (29-05-19 Saat 11:20 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    araszeynepp (29-05-19), ays* (29-05-19), Esra Y. (29-05-19), nebile (29-05-19), RunForYourself (29-05-19), Saykos (29-05-19), SELVERR (29-05-19), Zuzinha (30-05-19)

Durum:
    Jerina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    48

Aldığı Beğeni: 313

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yok mu şöyle en fanatiğinden sultancilar.Kendimi yalniz hissettim şu an
    Reyyan kimle mutlu oluyorsa onla olsun diyenciler.Azatmış Miranmış peehhh diyenler.
    Benim saf kelebeğim sizin oğlunuza karşı yelkenleri suya indiriyor galiba bu bölüm.Azcik kizginim kendisine ama geçer.Napsin seviyor.
    Masallah sizin oğlanda da jestler bitmiyor.İlkinde salincakla çeldi aklini bakalim bu sefer neyle çelecek.

10. Beğenenler;
    ays* (29-05-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 32 kullanıcı var. (2 üye ve 30 konuk)

1. middles,
  2. narbahçesi

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri