Sayfa 74/129 İlkİlk ... 246470717273747576777884124 ... SonSon
643 sonuçtan 366 ile 370 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları

Durum:
    psikedelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    114

Aldığı Beğeni: 58

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı A.Konak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sönük bir sezon finaliydi. Oysaki bugüne kadar verilen diğer bölümler sezon finalinden çok daha üst mertebedeydi. İnsanları şaşırtalım derken çok saçmalamaya başladılar. Hanife olayı da yeni geldi akıllarına galiba. Ne abla aşkıymış ki kendi hayatını feda ediyor. Bu daha bir iki bölüm önce Nasuh'u bana yapacaksınız diye gelini tehdit etmiyor muydu? Miran'ın Şadoğlu olması iyi düşünülmüş olabilir ama kendi büyüttüğün çocuğa düşman tohumu gözüyle bakıp nefret etmek? İşte bunun izahı yok. Bu dizide en çok Miran'la Azad'a üzülüyorum.

Merak unsuru bırakmadan sezon finali yaptılar. Oysaki sezon finali dediğin yeni sezona dair sorular, beklentiler getirmeli. Ben senarist olsam Azize'nin kapının ardında kimle buluştuğunu göstermezdim. Çok klasık ama Azad vurulunca, Fırat ve Gönül'ü giderken gösterir gerisini göstermezdim. Her ne kadar Azad'ın ölmeyeceğini herkes bilse de yine de çok küçük de olsa insanda acaba sorusu bırakırdı. Reyyan'ı babası ile Miran arasında bırakır, şaşırtmak için Miran'ı tercih etmesini sağlar sonrasında da bilinmeyen bir silahı patlatırdım. kim kimi vurdu bekle dur. Ya da en azından Reyyan gerçek Şadoğlu olmadığını öğrenseydi. Bugüne kadar izlediğim dizilerdeki en sönük sezon finaliydi.

Açıkcası böyle bitmesi benim daha çok hoşuma gitti,3 ay boyunca yüzümde gülümsemeyle hatırlayacağım diziyi son sahnesinden dolayı ve Miran’ın son bölümde Reyyan’a herşeyi anlatmasından dolayı.

A Konak haklısın şu an bizde merak,şüphe duygularıyla bırakmadılar.Ama bence yeni sezonda değişik entrikalar,intikamlar olacak.Girişi iyi yaparlarsa seyirci devam eder.Bazen 2.sezonu öyle bir garip noktadan başlatıyorlar ki sanki başka dizi,başka oyuncular,başka konu gibi oluyor.Bakalım Hercai inşallah güzel bitti,güzel devam eder.

Alıntı Jerina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar.
    Bölümü yeni izledim.Beğendim mi?Bence güzel bölümdü.Biz sezon finali diye fazla şey bekledik.Ben ters köşe oldum mesela.Kesin biri vurulur sonunda diyordum evlilik teklifi geldi iyi mi.Bunu hic beklemiyordum mesela.

Göz yaşlari icinde mi yazildi demis senarist.Yeni gördüm sizden ama ben duygulandim ya.Ağlamam geldi yani bazi sahnelerde

Mesela Miran'in balikli gölde annesini anlatirken ki hali beni üzdü.Hazarla Miran karsi karsiya geldikleri yerde Hazar'in Miran için söyledikleri gözlerimi doldurdu.Çok üzüldüm orda.Düşmanlik beslemesine rağmen aciyorum dedi ya hani Hazar,bir yetim vermisler sana delirtmissin dedi ya hani valla ağlayacaktim.Gercekten acinacak halde Miran.Tüm gercekleri öğrendiğinde izlemeye yürek dayanir mi bilmem.
    Onun disinda Handan'in o ağıdı içimi acıttı.
    Son sahnede her ne kadar Miran'in hareketi falsolu olsa da,hala evli olsa da (bosanma kagidi gönderdi ama neyse) ne bilim duygusal bir sahneydi.
    Genel olarak bölüm vurdulu,kirdili,kanli değil duygusal bir bölümdü.Bilmiyorum acaba pms dönemindeyim de ondan mi ki.

Reyyan senin o 'bilmem hiç uçurtmadım ki' diyen halini yerim.Senin çocukluğunu da yaşamana izin vermediler di mi kizim.Tek derdin özgür olmak.Uçurtma bile özgür olsun.Senin hayalindeki gibi uçsun gitsin.Bu küçücük birsey bile gözünün parlamasina yetiyor.Ben sana Miran'i affetsen de nasil kizayim ki.Seni bu dünyada en çok üzen kisiydi evet.Ama senin için şimdiye kadar kimsenin yapmadiği şeyleri,senin için yapiyor ya.Senin kafan karismasin da ne olsun.Senin yetistiğin,büyüdüğün ortami da düşününce bir de....
    Sen herseye rağmen çok güçlüsün.Kimse sana istemediğin birsey yaptiramaz.Senin yasadiklarini kim yaşasa yere serilir.Bir daha kalkabilir mi bilmem ama sen kalkmaya çalisiyorsun.Dilek dileyecek kadar hala hayallerin var,umudun var.Belki yeniden sevecek güveneceksin.Buna bile cesaretin var.Sen bu hikayedeki en kırılgan hem de en güçlü kişisin.En kararsiz ve de en kararli.En inatçi ve de en uysal.Hercaisin sen.Ama çok güzelsin.Miran'in da dediği gibi sen bu hayattaki güzelliksin.
    Evet Reyyan'a aşkımı kustuktan sonra gelelim diğer konulara.

Azize ile Hanife'nin kardes cikmasini hic beklemiyordum.Ama tahmin etmistik bu intikamin daha genis çaplı,Nasuhlu bir tarafi var diye.Az bir ipucu verselerdi nolurdu yani.

Bu Şadoğlu erkeklerini topla bir Azize etmez.Hele Nasuh...Gücü anca Reyyan'a yetsin.Azize gelir posta koyar,Miran gelir posta koyar kendisi anca laf.Birsey bile demiyor.Ağaymış peehhh..

Miran konusunda kafam karisik.Ben de arafta kaldim sevgili forumdaslar.Aklimla kalbim arasinda sıkıstım.
    Yaptığı hersey falsolu,düşünmeden yapiyor,bir sonuca varmiyor o yüzden,fevri,her ne kadar adim attiğini görsekte evli,Reyyan düşmanim değil diyor ama ailesine hala düşman o nasil olacak bilmiyorum.Yani hatasi çok biri.Ben bilerek böyle yazdiklarini düşünüyorum artik.Çünkü öyle bir ortamda büyüyüp,bir de yabanci olduğun duygularla tanisirsan heralde böyle ne yapacağini bilmez manyak bir şekilde dolasirsin.
    Gel gelelim.Pişman.Çok seviyor.Çok acı çekiyor.Bunu bu bölüm o kadar hissettim ki.Hele Reyyan arabaya binerken ki sahne...Çok sevdim o sahneyi.
    Reyyan için ,onun mutlu olmasi için birseyler yapan tek kisi şu an.Onun için yapmayacaği şey yok.İmkansizi zorluyor herseyi yapiyor.Öte yandan kızımın yüzünü yine o güldürdü.Kaç bölüm sonra ilk defa Reyyan'i böyle gördüm nasil özlemisim.
    Öyle iste kafam karisik Miran konusunda.
    Evlenme teklifini bosandiktan sonra niye etmiyorsun ağam.Bu nasil bir acele.Dilekce verilince bosanma olmuyor.
    Gönülle evliliğini açiklamasi da iyi oldu.Kağit üzerinde deyip geçmedi.İntikam icin de muhtemelen yakalanma olmasa aciklayacakti çünkü öyle dedi ama...Zaten bu konuda anlatacaği pek de birsey yoktu bence.Hazarla meselesini anlatmisti.Bunu neden yaptiğini.Kalbimle aklim arasinda kaldim dedi.Çocukluktan beri bunu dinledim dedi.Pek de diyecek birseyi kalmadi.Yani benim aklima gelmiyor.Böyle bir olayin açiklamasi nasil olur zaten.Off aman...

Neyse...Bence güzel bir sondu.İlla biri vurulsa klişe olurdu.

Azize....Sen nasil bir kadinsin?Nasil birsey yasadin da çevrendeki en yakinlarini;torununu,kardesini,onlarin hayatlarini harcadin.Ya bu nasil bir hırs,kin...Ne yapmis olabilir bu Nasuh ya.En fazla ya birini öldürmüstür yada namus namus diye yırtındığınız şeyle ilgili birseydir.Ee yine de değer mi ya bunlar için bir kadinin hayatini harcamaya.Hele o kadin niye buna müsade edecek kadar salak.

Ve son olarak Esma sen var ya...Bu hikayede Azize'den sonra en kötü kisisin.Gözünün önünde bu hale gelmis Miran ve sen hicbirsey yapmamissin ya...Ve o çocuk seni ana yerine koymus üstelik...Senin sonunda bin beter olsun dilerim.
    Şimdilik bu kadardi.Yeni sezona daha güzel şeyler izleriz umarim.Şu intikam olayina Allah kitap aşkına açıklayici birsey yazin yeter ya.
    Bu bölüm çok atraksiyonlu değildi ama Miran’ın çözülmesi ,kendini Reyyan’a anlatması bakımından güzeldi.
    Evet ,Jerina ben de Hazar bey ile Miran’ın konuşmasını çok beğendim.Azize bi laf bulamadı,kızını al git diyebildi sadece.Belki Miran ile Reyyan biraraya gelirse Hazar ve Miran daha sakin konuşup ,anlaşmaya çalışır.Tabii buna baya zaman var büyük ihtimalle.

Evlilik teklif ederken,hikayemiz burda bitmişti,burda tekrar başlasın derken ,Miran’dan gözyaşları süzülürken ben de duygulandım.Ben Miran’ın gözlerinde pişmanlığı anca bu sahnede alabildim bundan öncekiler hep faso fiso gelmişti😂

Reyyandaki o masumiyet olmasa zaten Miran bey o kadar pişman olmayacaktı.Adamı vurdu sonra yine dayanamadı gitti iyileştirmeye geri.Reyyan gelmez dedi.Reyyan geldi ama.Miran Reyyan’ın kalbinin kendi kalbi gibi intikamla dolmadığını görünce ona daha bi hayran oldu.

Neyse,inşallah senarist bu yazı iyi değerlendirir güzel,akıcı,saçmalamayan bi şekilde yazar da hayalkırıklığı yaşatmaz.

Yazın da olmazsa çekim hatalarını,yayınlanmayan sahneleri koysunlar da birazcık özlemimizi azaltalım.😍

Alıntı alfonso_ofelia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölümü beğenmedim, çok fazla kopukluk olmamışlık vardı. Zaten beğendiğim kısımlar az olduğu için önce onları yazayım. Ağır eleştiri içerir !

Azize miran sahnesinde gözlerim doldu. İlk defa azizenin miranı sevdigini düşündüm ama tabiki azize çok çabuk eski haline dönünce sahnenin bendeki etkisi de koptu. Diğeri de handanın azatın vurulma haberini alınca "oğlum ölmüş" diye kendini yırtıp ağladığı kısımdı. Çoğu zaman zehralı ve sultanlı kısımlarda alamadığım o acı hissini aldım.

Gelelim bölümü neden beğenmedim?
    Öncelikle bölümler fazla kopuk başta da dediğim gibi. Mesela hazar ve azizeye gökten vahiy mi indi de reymirin yerini buldular. Hadi azizeye fırat söyledi diyelim o zaman kesin hazara vahiy indi de buldu. Neden bize verilmedi o sahneler?

Hazarın reyyanı arabada alıp giderken miranı için " onu sevdiğini biliyorum" minvalde kurduğu cümle tam bir fiyasko. Madem biliyorsun ne diye ısrarla bu kızı evlendirmeye çabalıyorsunuz.

Reyyan niye ısrarla konakta azat abi deyip durdu? Hayır sanırsın reyyanı benim kınamdan kaçırdılar bu ne saçmalık.

Gönül neden azatı vurdu? Sonuç olarak elifle azat evliliği olsun diyeyse.. e zaten elifin bir aslanbey torunu olduğu daha önce de biliniyordu. Sırf sezon finali mıy mıy geçmesin diye azatı yıktınız

Miran annesiyle ilgili bu kadar şeyi nasıl hatırlıyor. Miran kaç yaşındaki şuan ya da annesi öldüğünde bu çocuk kaç yaşındaydı. Annesinin yüzü,sesi, ninnisi,annesi ile gezmeye gittiği yer hatta cümle cümle annesinin söylediklerini hatırlıyor. 6 yaş altı bir çocuğun bunları hatırlaması mümkün değil. Hayır bunları hatırlıyorsa annesinin o evde uğradığı zulmü nasıl bilmez, nasıl duymaz?

Aynı şekilde hiç kimseyle doğru düzgün bir bağ kuramamaktan yakınan miran bir anda esma anasının dizlerine yatıp dert yanıyor. Bu esma miranla bu kadar yakındı da biz niye görmedik. Bu zamana kadar miran tek bir derdim var bile demediği kadının şimdi gelip dizine yatıyor, azize olsa daha inandırıcı olurdu sanki..

Fırat niye bir anda dönme dolap gibi döndü de miranın arkasından iş çevirdi. Ne zamandır gönülü mirana tercih eder oldu? bir anda yazıyorsunuz bir anda unutuyorsunuz.

Miran reyyanı kaçırmışken zehra niye o kadar mutluydu hele bana onu deyin

Bütün bunlar bir yana beni en çok rahatsız eden sahneye değinmek istiyorum. Miranın reyyanı zorla öpmeye kalkıştığı o sahnede yok artık dedim. Ben orada eğer naif bir öpücük görseydim çok mutlu olabilirdim ama resmen taciz etti kızı ayak üstü. Bu sahneyi neden yazdınız? Neden izlettiniz? Hem o zorla öpmeye kalkışması hem de sonrasında reyyanın yüzünün aldığı o ifadeden ben utandım yeminle. Umarm bir dahaki sezon böyle tacizvari bir sahneye yer vermezsiniz.

Muhtemelen sinirim geçtiğinde daha güzel incelemeler yaparım. Son sahneyle ilgili yorumumu sonra yapacağım şuan için içimden gelmedi. Çok nefret kusmuş gibi oldu kusuruma bakmayın.
    Zehra’nın karakterinden midir ,oyunculuğundan mıdır,kızına göre çok genç durmasından mıdır bilmem ben onun herşeyine gıcık olmaya başladım.Diyebildiği sadece arada sırada Handan’a pes,bu kadar olmaz.Nasuh’a bişey diyemez zaten.Kocası gidecekken baban Reyyan’ın üvey olduğunu söyleyecek,gitmeyelim vs vs.Sade mutfakta dursun,zeytin kursun o 😂Azat vurulu halde gelince de biri 112 i arasın dedi.Sen niye aramıyon Zehra?Yaptığın zaten genelde sadece bakmak😜

Bence Hazar’ın Reyyan’a söylediği ne kadar sevdiğini biliyorum cümlesi fiyasko değil.Çünkü adam kızını biliyor.Daha önceki bölümlerden birinde demişti ya kızım Miran seni ne kadar sevse de içindeki intikam buna izin vermez gibisinden.
    Fırat’ın huyunu suyunu değiştirmelerinden ben de hoşnut değilim.Fırat’ın Gönül’ün kardeşi olduğu çıksa ,Miran’ın Şadoğlu olduğu çıksa neyse.Fırat da Miran gibi dengesiz.Hem akıllı,hem salak.Yarenden dolayı çok salaklıklarını gördük,şimdi de Miran’ı satıyor.Fırat da hercai.Fırat ile Yaren’in arasını yapmayacaklarsa kiminle yapacaklar merak konusu.

Bakalım yeni sezonda yeni oyucular olacak mı,ayrılan olacak mı?Eskiler yüksek ücret isteyecek,yeniler reytingten dolayı girmeye çalışacak.Hadi anladığım Aslanbeylere yeni gelen hizmetçiyi Handan yerleştirdi,diziye soktular.Ben ama askerden dönen Caner’in diziye katkısını şimdilik göremedim.Sizce?

Alıntı Elaaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine opturmediiiii dudaktannnnn....

Ulen sezon finali bari minicik bi buse olaydi...tamam daha teslimiyet tam yoktu ama...

Kan ,gozyasi ,damar bi son olmadi orasinda sasirdik guzel de oldu ama vurucu bi sekil bekliyordum orada sasirdim acikcasi...dag bayir dolanip cok cabuk bulundular...birlikte uyuyabilirlerdi..

Akin in ses tonu mirrr mir ne tirnaladi..acilen ses tellerine baktirsin...arabada kendi kendine giderken konusurken surekli guldum ....

Evet der muhtemelen...
    Elaaya,Reyyan’ın öptürmemesi benim çok hoşuma gitti.Aslında o da eğildi,o da istiyor ama ortalığı Miran’a bıraksa Miran yalayıp yutar kızı.Benzinlikte bindallısını çıkardıktan sonraki sahnesinde kızı az yememişti gözleriyle.Elbise güzel değildi ama kızın göğüs hatları daha belirgindi diğer elbiselerine göre.Miran azmış,zor duruyor😂
    Bir de kaçırdığı zaman kıza kıyafetler almıştı,iç çamaşırı da almış mıdır?Ayakkabı ölçülerini biliyor,bunun ölçülerini de biliyordur

Akın’a çok bağırma diyoruz da adam sigara da içiyor.Bunun da etkisi oluyordur.

Öpücüğü ben sezon başında bekliyorum.Yatak da koymuşlar klübeye ama o aşamaya gelmezler herhalde evlenmedikten sonra.

Alıntı AFKfan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diziyi henuz izlemdigim icin yorum yapamicam, ama 7'inci bolumun sonunda yazmistim Hanife'nin akraba cikabilecegini.... cunku hep anlatmak istedigim, dizilerde bir matematik mantik ve dongulerin oldugu..... o yuzden de iste ahment/mehmet kardesligini de sorguluyorum diye yazmistim ve Cihan ile Hazar'in kardesligini de sorguladim forumda.... sebebi de, Miran'in bilmedigi bir kiz kardesi var... eger dusuncelerimiz dogruysa, Firat'in da bilmedigi bir kiz kardesi var.... eger bu konu iki etmisse, NET NET NET, bir ucuncusu olur.... ya gecmisten, ya yine halkanin icinden birilerinden.... bize bosuna da gostermidelir kardeslerin resimini.... hatta bir oglan kardesleri de var? peki ona ne oldu? Bize birsey verilmisse, sebebi vardir....

Izliyemedigim icin yorum yapamiyorum.... hani gercekden mutlu bir son gibi mi bitt? yoksa halkayi sadece 2'inci bolumde gerdek gecesine kadar mi getirdiler? ve sonra bomba olaylarin devami gelmdi....

bunun da hesabini yapmistik forumda.... ben genel olarak hic bir dizi de 12B esas oglan'in vuruldugunu gormedim, Kara Sevda haric.... olaylar genelde 13 patlar..... 14'e hikaye gecmiste gidecek, 15 basa saricak bazi gercekler cikacak.... 16 da tam halka acilacak... 17/18 yine ayrilabilirler.....

Bu bolumde de takip ettigim kadariyla, bize gecmiste flashback ile yasadiklarini, bugun ustunden gosterdiler..... donguler, yasanan flasbackler uzerinden yazilmis.... Ornek: dudakdan opme, Reyyan elleriyle dudaklarini kapamasi..... sonra taslar'la olan hikaye... sonra Miran'in Reyyani ilk gordugu tarihi eser muzesi..... gercekden basa donduler, silbasdan.... ama devami gelcek....

Hanife de tuyosunu 5'inci bolumde verdi bize, handan'a ne demisti; "Sen daha benim kim oldugumu bilmiyorsun, ama ogreneceksin! herkez ogrenecek!" - ama kardeslik meselesinden de fazlasi var bence... neyse izleyince detayli yorum yapicam
    İşin matematiğini yazmışsın Afkfan.Bi kere Emre Aydın da diyordu şarkı yazmanın bir matematiği var diye.Meğer benim spontane zannettiğim herşey aslında bir örgüymüş.Dizilerin sonradan sapıtmasını engellemek için de bi matematik anlayışları vardır umarım😂
    Aynı simgelere,olay örgülerine dönmeleri çok hoşuma gitmiyor.Onlar için risksiz ama çok fazla tekrarlanınca bayat oluyor.Ne demek ne bellinin suyu çıktı mesela ya da Reyyan’ın konaklar ve Azad,Miran,Hazar arasında topaç olması.
    Konu lavinya tarafından (03-06-19 Saat 00:22 ) değiştirilmiştir. Sebep: üyenin yazmış olduğu eş peşe mesajlar birleştirildi.

2. Beğenenler;
    Esra Y. (02-06-19), kübra_naz (01-06-19), Tuna65 (01-06-19)

Durum:
    alfonso_ofelia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    güney ateşi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    11

Aldığı Beğeni: 424

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Alıntı psikedelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zehra’nın karakterinden midir ,oyunculuğundan mıdır,kızına göre çok genç durmasından mıdır bilmem ben onun herşeyine gıcık olmaya başladım.Diyebildiği sadece arada sırada Handan’a pes,bu kadar olmaz.Nasuh’a bişey diyemez zaten.Kocası gidecekken baban Reyyan’ın üvey olduğunu söyleyecek,gitmeyelim vs vs.Sade mutfakta dursun,zeytin kursun o 😂Azat vurulu halde gelince de biri 112 i arasın dedi.Sen niye aramıyon Zehra?Yaptığın zaten genelde sadece bakmak😜

Bence Hazar’ın Reyyan’a söylediği ne kadar sevdiğini biliyorum cümlesi fiyasko değil.Çünkü adam kızını biliyor.Daha önceki bölümlerden birinde demişti ya kızım Miran seni ne kadar sevse de içindeki intikam buna izin vermez gibisinden.

Ben ama askerden dönen Caner’in diziye katkısını şimdilik göremedim.Sizce?
    Bana göre hazar ve zehra tepkileri fiyasko. Daha önce de yazmıştım sanırım 7.bölümdü. Zehra gayet güler vaziyette reyyana "kızım sen hala miranı istiyor musun" diye sormuştu. O nasıl bir tepki zehra yani? Miranı istiyor musun ne demek. Evet dese mirana geri düğün mü yaptıracaksın.

Hazar da aynı şekilde o "miranı sevdigini biliyorum" şeyi fiyasko işte. Madem biliyorsun bu kızın yüreğindedir bu adam. Ne olursa olsun üzerine o bindalliyi giymesine izin vermeyeceksin. Mirana gelince reyyanı çek götür yanından ama azata gelince vay güzel oğlum al kızım senin olsun bu ney sen sevdiğin kadını toprağa vermiş bir adamsın. Sevda yükünü en iyi senin bilmen gerekir hazar. Ucunda her ne olursa olsun reyyana "benim bir baba olarak asla bu evliliğe rızam yoktur" demeliydi. İki kem küm edip iyi hadi evlen bari deyince babalık etmiş olmuyorsun

Niye çok zor reyyana üveyliği söyleyip o evden çekip gitmek anlamıyorum. Sonra da böyle tutarsız laflar sözler oluyor işte. Caner de muhtemelen yarenin oyuncağı olmaya gelmiştir.

4. Beğenenler;
    ays* (01-06-19), psikedelik (01-06-19), Taraftar (01-06-19)

Durum:
    psikedelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    114

Aldığı Beğeni: 58

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alfonso_ofelia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana göre hazar ve zehra tepkileri fiyasko. Daha önce de yazmıştım sanırım 7.bölümdü. Zehra gayet güler vaziyette reyyana "kızım sen hala miranı istiyor musun" diye sormuştu. O nasıl bir tepki zehra yani? Miranı istiyor musun ne demek. Evet dese mirana geri düğün mü yaptıracaksın.

Hazar da aynı şekilde o "miranı sevdigini biliyorum" şeyi fiyasko işte. Madem biliyorsun bu kızın yüreğindedir bu adam. Ne olursa olsun üzerine o bindalliyi giymesine izin vermeyeceksin. Mirana gelince reyyanı çek götür yanından ama azata gelince vay güzel oğlum al kızım senin olsun bu ney sen sevdiğin kadını toprağa vermiş bir adamsın. Sevda yükünü en iyi senin bilmen gerekir hazar. Ucunda her ne olursa olsun reyyana "benim bir baba olarak asla bu evliliğe rızam yoktur" demeliydi. İki kem küm edip iyi hadi evlen bari deyince babalık etmiş olmuyorsun

Niye çok zor reyyana üveyliği söyleyip o evden çekip gitmek anlamıyorum. Sonra da böyle tutarsız laflar sözler oluyor işte. Caner de muhtemelen yarenin oyuncağı olmaya gelmiştir.
    Evet Alfonso Hazar da fiyasko ama en azından karısı kadar değil.Sen deyince hak verdim,çok pasif kalıyorlar.İyi ama pasif.
    Galiba en iyisi Reyyan’ın hepsini terketmesi.Miran afilli laflar etti de kendi dert açmasa Azize,Gönül açacak dert Reyyan’ın başına.

6. Beğenenler;
    Taraftar (01-06-19)

Durum:
    Taraftar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    151

Aldığı Beğeni: 44

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar... :) Henüz dizinin 47. dakikasındayım ama yazmadan edemedim.
    Reyyan, Miran'ın elini tutarken kendi içinde onu affettiğini ve onun gibi kendisinin de her şeyi geride bırakmak istediğini açık açık gösterdi bizlere. Yani en azından o sahne bana öyle geçti. :) Ve devamındaki dilek ağacı sahnesiyle buna emin oldum. Miran'a `biz de dilek tutalım mı´ diye söylediğinde; Reyyan 'biz' olmayı zaten kabullenmiş. Şikayetçi miyim? -Bir #reymir'ci olarak tabi ki hayır.

8. Beğenenler;
    ays* (01-06-19), Esra Y. (02-06-19), psikedelik (03-06-19), Tuna65 (02-06-19), yedel (09-06-19)

Durum:
    Elaaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İzmir...
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,136

Aldığı Beğeni: 1,506

Bahsedilme
    5 Mesaj

Alıntı psikedelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elaaya,Reyyan’ın öptürmemesi benim çok hoşuma gitti.Aslında o da eğildi,o da istiyor ama ortalığı Miran’a bıraksa Miran yalayıp yutar kızı.Benzinlikte bindallısını çıkardıktan sonraki sahnesinde kızı az yememişti gözleriyle.Elbise güzel değildi ama kızın göğüs hatları daha belirgindi diğer elbiselerine göre.Miran azmış,zor duruyor😂
    Bir de kaçırdığı zaman kıza kıyafetler almıştı,iç çamaşırı da almış mıdır?Ayakkabı ölçülerini biliyor,bunun ölçülerini de biliyordur

Akın’a çok bağırma diyoruz da adam sigara da içiyor.Bunun da etkisi oluyordur.

Öpücüğü ben sezon başında bekliyorum.Yatak da koymuşlar klübeye ama o aşamaya gelmezler herhalde evlenmedikten sonra.
    Canim öpturmemesi guzeldi bencede hele bir de napiyosun Miran dediya...oburu de 24 saat aldi diye herseyi yapacagini saniyo kerata....ama ne biliyim ansizin da olsa anlamadan oluvereydide o zaman napiyosun diye kizsaydi keske bekledim ben...kizin gogus hatlari cok guzel..ta gelinlikle olan cekimlerde belliydi gelinlik cok guzel oturmus tasimis..ne giyse gogus kismi guzel duruyor cunku dolgun hatun...bi kg alsa yandi kemikleri iri...
    Masum sekilde ucurtmaya bakiyorken,gözlerini, tenini,dudaklarini seyretti dayanamadi Miran..hic sevgili olmamiski kimseye..yada sevgilisi olmamis sanirim...candan öte canan oldu Reyyan..gitme diye arabanin kapisina dayandigi sahnelerde ve Hazar in kizini cekip alirken elleriyle birbirlerini tutmaya calismalarina bayildim...illa sevisme ,opusme olmasi sart degil tutku lazim bende o tutkuyu bulamiyorum...saclarini acarken,emniyet kemerini baglarken vs biraz vardi....
    Hayat Sarkisinda Hulya ile Kerim kusken bile aralarindaki cekim nasil bagiriyordu..tamam bunlarin durumu farkli ..arada kin nefret intikamdan dogan sucluluk ,duygusal çöküntü, telafi cabalari var ama bana yavan geliyo bazi seyler..yada biz fazla yukseliyoruz..
    Saklamaya çalışma nafile ..
    Sevda ,çocuk gözlerinden uyku gibi akıyor ...

10. Beğenenler;
    ays* (01-06-19), nebile (01-06-19), psikedelik (01-06-19), SELVERR (01-06-19), Tuna65 (01-06-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri