Sayfa 86/87 İlkİlk ... 3676828384858687 SonSon
433 sonuçtan 426 ile 430 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    940

Aldığı Beğeni: 1,011

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

2.fragman pek hayra alamet değil tamam ilk başta Miran Reyyan ve bebek üçlüsü güzel ama azize nin olması hoşuma gitmedi onun kadar kötü psikopat bir kadının bir bebeği kucağına alması bile korkunç neler yapacak kim bilir zavallı bebeği kaçırır mı öldürmeye mi kalkar bilemem ayrıca o bebek nasıl oldu orası da ayrı Miran Gönülden boşanıp Reyyan'la mı evlendi desem Gönül'le Azize nasıl izin verdi buna hamilelik için düğün gecesini mi kullanacaklar o da mantıksız dediğim gibi baya bir zaman geçti mantık açısından bakarsak saçma olur neyse keşke bu kadar çok kötü psikopat manyak karakter olmasaydı kitaptaki gibi gitseydi ben de TV'den rahat rahat izlerdim ama maalesef sinirlerimi ve psikolojimi bozmamak adına netten izlemek daha iyi oluyor benim için bakalım neler olacak
    Konu mehmetlover tarafından (07-09-19 Saat 17:21 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    esra086 (07-09-19)

Durum:
    esra086 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    #miran aslanbey
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    3,632

Aldığı Beğeni: 1,046

Bahsedilme
    1 Mesaj

ben fragmanı reyyan ın rüyası olarak düşünüyorum şahsen
    zaman aşımı da yapabilir gerçi dizi
    kafam karışık bu konuda bakalım 20 eylülde 13.bölümde neler olacak

4. Beğenenler;
    mehmetlover (07-09-19), Tuna65 (10-09-19)

Durum:
    Saykos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    520

Aldığı Beğeni: 623

Bahsedilme
    4 Mesaj

Herkese selamlar. Yıkıkların sesi olmak için, Miran'a yarın yokmuşçasına sövmek için geri döndüm.

Bütün fragmanları izledim. Aklım piknikli fragmanda kaldı. Ve dedim ki ulan bu kadar şiddete, bu kadar kötü karaktere, bu kadar aksiyona ne gerek vardı. Koysaydınız iki tatlı sert aile. Tamam düşman da olsunlar. Sonuçta aşklar nefretle başlar. Bizde sakin sakin izleseydik. Ne gerek vardı saç baş yolmaya, yoldurmaya. Böyle yabancı damat tarzı tatlı bir dizi olurdunuz be. Üzüldüm valla. Tam üzüldüm sonra gülesim geldi. Çünkü tanıdık bir sahneye tanık olduk ardından. Herkes piknik yapmaktadır. Güzel sözler, bakışmalar, sarılmalar, öpüşmeler, birbirlerinin kuyusunu kazmayan kadınlar, yaşlı genç demeden birbirlerine çiçekler vermeler derken birden sahne kararır. Herkes ortadan kaybolur. Esas kız artık yalnızdır. Esas kız kaygılı kaygılı biraz dolandıktan sonra karşısında esas oğlanı bulur. Ama esas oğlan bey tepkisiz bir ifadeyle biraz da düşmanca bakmaktadır. Ve son!

Diğer fragmanda ise beşikte bir bebek. Esas annemiz mutlu mutlu esas babamıza bakmaktadır. Derken o da ne! Esas kötümüz intikam bükücü kara cadı nenemiz almış çocuğu kucağına, bu çocuğu da vereyim mi Fırat'ı verdiğim gibi haa bakışı atmaktadır. Ve son!

Bu iki fragman beni sarmadı. Azat ve yıkıklığı temalı fragman gelmezse İZLEMEM!

İyi geceler...
    <span style=font-family: times new roman><font color=#00ffff><font size=1><font size=3>"Sarışın bir kurda benziyordu.
Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı."</font>
</font></font></span>

6. Beğenenler;
    ays* (11-09-19), mehmetlover (09-09-19), nebile (12-09-19), Tuna65 (10-09-19)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    940

Aldığı Beğeni: 1,011

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kaçıncı fragman bilmiyorum 3.oluyor sanırım Reyyan Mirana evlenirsek intikamdan vazgeçecek misin diyor sokak ortasında aileler toplanmış Azatla Miran yumruk yumruğa Reyyan yine Mirana kızgın uzak dur filan diyor Azize cadısı Reyyan Miranla evlenmeyeceğine göre Azat ölecek diyor yani hiç beğenmedim vallah keşke aşk dolu bir fragman olsaydı böyle olunca insanını içinden izlemek gelmiyor

8. Beğenenler;
    nebile (12-09-19), Tuna65 (12-09-19)

Durum:
    karaşimşekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı mehmetlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.fragman pek hayra alamet değil tamam ilk başta Miran Reyyan ve bebek üçlüsü güzel ama azize nin olması hoşuma gitmedi onun kadar kötü psikopat bir kadının bir bebeği kucağına alması bile korkunç neler yapacak kim bilir zavallı bebeği kaçırır mı öldürmeye mi kalkar bilemem ayrıca o bebek nasıl oldu orası da ayrı Miran Gönülden boşanıp Reyyan'la mı evlendi desem Gönül'le Azize nasıl izin verdi buna hamilelik için düğün gecesini mi kullanacaklar o da mantıksız dediğim gibi baya bir zaman geçti mantık açısından bakarsak saçma olur neyse keşke bu kadar çok kötü psikopat manyak karakter olmasaydı kitaptaki gibi gitseydi ben de TV'den rahat rahat izlerdim ama maalesef sinirlerimi ve psikolojimi bozmamak adına netten izlemek daha iyi oluyor benim için bakalım neler olacak

dizideki zaman farklı işleniyor o sebeple hamilelik için ilk gecenin kullanılması saçma olmaz (Diziye göre en fazla 2 ay geçmiştir olanların üstünden) ki benim hamileliğini 4. ayında öğrenen bir yengem var oluyor yani böyle şeyler ee reyhanın yaşadıklarına bakarsak böyle bir şeyi atlamış olması gayet normal aslında ayrıca yaşadıkları da bebeğe zarar vermeyebilir bebekler öyle her olayda düşmez maalesef ki bu ülkede hatta dünyada 9 ay eşinden şiddet işkence gördüğü halde sapasağlam doğuran kadınlar var

10. Beğenenler;
    nebile (12-09-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 22 kullanıcı var. (1 üye ve 21 konuk)

1. mavi79

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri