Sayfa 96/97 İlkİlk ... 4686929394959697 SonSon
483 sonuçtan 476 ile 480 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 79

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

fragman tam yerinde olmuş zaten olması gerekir dide hazar onca zaman ben masumum dedi miranı inandıramadı
    şimdi kendi masumluğunu kanıtlamaya çalışsın bakalım kaç kere seni öldürürüm demişsin adam şimdi masumum de yerler mi yenmez
    ayrıca onca yalanı söyleyen azize tam bu sırada kars a gitmiş senaristin işine bak kadın birden masum olur sanki mardin de olsa kendi zarar verecekti hazara ya birine yaptırırdı yada baştan beri dediği gibi baba oğlu birbirine düşürüdü ki uzaktan kumandalı tam oldu

ha aklımda ki kişi esma neden o yapmamıştır ama ya yapanı biliyor yada azize esmayı şahane bir şekilde kullandı
    geçen hafta nerden geldin bana bir şey mi diycen diye buşuna imada bulunmadı
    esma hazara adamların alt kapıda olduğunuda söyledi( doğrumu değil mi görecez)
    kısaca azize nin planı güzel işliyor
    bu iş sadece miran la fıratın arasını düzeltse bari

Durum:
    kübra_naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    149

Aldığı Beğeni: 303

Bahsedilme
    0 Mesaj

Biz nasıl bir günah işledik de ReyMire'e rağmen bu diziye bulaştık.Dizi deyip geçiyoruz.Her şeyi normalleştiriveriyoruz. Yaren karakterini izlerken artık sinirlenmiyorum bile sadece TİKSİNİYORUM. Hastane de öz amcası ölümle boğuşurken bile içinde zerre insanlık kırıntısı olmadan hala Reyyan'a saldırmasını,Fırat'a numara çekmesi ha bir de oyuncunun ben çok seviyorum dediği o sinsi gülüşlerinden tiksiniyorum.Yapmayın normal hayatta hiçbir insan bu kadar olmaz. Yeri geliyor biz bile nefret ettiğimiz sevmediğimiz birinin zor anında acıyıp üzülüyoruz ama bu dizde ki Yaren karakteri saf kötü olması gerçekten beni diziden soğutuyor.

TOKAT olayının bu kadar normalleşmesi, herkesin herkese bu kadar kolay TOKAT atması midemi bulandırıyor. Senaristlerin şiddet sahnelerinde ayarı yok. Gerçek hayatta hangimiz eşimizi,dostumuzu sevdiğimiz birinin başına bir şey geldiğinde tokat ata ata hesap soruyoruz.Evet bu bir dizi ama bu kadar gerçekten soyutlamayın. Bizi seyirci olarak ReyMire inandırmak zorundasınız.Bu bölüm izlerken nefret ettim. Azat karakterini çok sevmeme rağmen her fırsatta FIRSATÇI gibi Miran'a saldırmasını sinsi kardeşi Yaren gibi BOŞANMA kelimesini duyar duymaz sevinmesinden TİKSİNDİM.

Reyyan'ın herkese özellikle Miran'a laf yetiştirirken Yaren'in karşısında her seferinde ezik gibi kalmasından,benden ne istiyorsun Yaren demesi dışında bir şey yapamamasından TİKSİNDİM.

Zehra'nın başına gelen her olayda bu kadar abartarak dövünmesinden, herkesi tokattan geçirmesinden TİKSİNDİM.

Sosyal medyada herkes Reyyan ve Miran diye ikiye ayrılmış. 27 senedir masallarında bile zihnine Hazar'ı katil olarak yerleştirmiş bir insanın bir anda her şeyi silmesini bekleyemeyiz. Bu bölüm kan verme sahnesi de güzeldi.Miran duyar duymaz verse zaten olmazdı.Sonuçta gerçeği bilmiyor ve ailesinin katili olarak gördüğü birine hemen kan veremezdi.Reyyan sevgisi ağır geldi ve verdi.Ancak Miran'ın ne kadar haklı sebepleri de olsa Reyyan'ı sevdiği aşık olduğu an intikamı bitmiş olmalıydı.Kusura bakmasın hiçbir kız sürekli babasını öldüreceğini söyleyen,nefret ettiğini söyleyen biriyle yoluna devam etmez. Ohh hem babasını öldüreceksin hem de Reyyan yanında olacak.Öyle bir dünya yok. İntikam ve Reyyan aynı anda olamaz.Birini seçmek zorunda.

Reyyan'a gelince bu sıradan bir GÜVEN olayı değildi. Belki bu sefer Miran sebep olmadı ama Reyyan biliyor ki intikamı sonunda bu olacak.

Son sahne de Zehra benim böyle kızım yok dediğinde zevkten dört köşe olanlara bir şey demiyorum.Nasuh, FİNALDE İNŞALLAH İNME İNMİŞ ŞEKİLDE GÖRÜRÜZ.Yaren'i de inşallah TIMARHANEDE.Miran takıntısı,Reyyan kıskançlığıyla delirecek bu gidişle.

Ayrıca bu bölüm iyice emin olduk ki Reyyan'a Miran'dan başkasından hayır yok.Hazar bile öz kızı olmadığı halde gözünün önünde Miran la evlendiği halde tokat atmadı.Hakaret etmedi.Reyyan gerçekleri öğrendiğinde hem Nasuh'tan hem de annesinden öyle bir hesap sorsun ki. O zaman içimiz soğur belki.

Son sahne en favori sahnelerimden biri oldu.Miran gibi bende şok oldum hem de sevindim.Miran nasıl sevindi.Hiç beklemiyorduk. Miran ve Reyyan gerçekten birbirini çok seviyor.İkisi de birbiri için imkansız gibi ama yine de ne olursa olsun birbirleri için BİZ olmak için hep savaşıyorlar.Birbirlerini hep koruyup kolluyorlar.
    Konu kübra_naz tarafından (09-11-19 Saat 14:19 ) değiştirilmiştir.

3. Beğenenler;
    angelic (09-11-19), esra086 (09-11-19), mehmetlover (09-11-19)

Durum:
    alfonso_ofelia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    güney ateşi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    11

Aldığı Beğeni: 389

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ne yalan söyleyeyim Reyyan'a atılan tokat dışında beni rahatsız eden bir şey olmadı bölümde. Herkes Reyyan mi haklı yoksa Miran mı diye tartışıyor. Bence yoruma kapalı bir şekilde Reyyan söylediği her şeyde haklıydı. Ben bu olaya hiçbir şekilde güven meselesi olarak bakmıyorum. Ya Reyyan insan sevdiğine güvenmez mi deyip işin içinden çıkmak çok kolay ama öyle değil işte.

Miran değil miydi eline geçen her fırsatta silaha sarılıp "Seni öldürürüm Hazar şadoğlu" diyen. Tehditler savurup hakaretler edip giden. "Evime bir daha ayak basarsan seni öldürürüm" diyen miran değil mi? Şimdi gelip yhaa reyyan bin yipmidim bini nidin ininmiyirsin demek çok komik bence. Tabi ki inanmayacak, tabiki güvenmeyecek.

Evet miran yıllarca bir yalanla büyüdü, annesinin babasının katili olarak hazarı gördü, o yüzden sahip olduğu nefrette belki bir yere kadar haklıydı. Fakat miran çevresinde doğru bildiği herkesin yalan olabileceğini gördü. Daha kısacık bir zaman önce gözünde büyüttüğü babaannesinin yalanıyla dağıldı. Sadece bunun için bile Hazar'la ilgili gerçekleri bir kez duymaya dinlemeye cesaret etmeliydi. Etrafındaki her şey yalan ama bir kere bile annesiyle ilgili geçmişi sorgulamıyor.

Reyyan'ın yerinde olan kaç kişi Miran'la bir hayat sürmek ister ki? göz göre göre her gün babasını ölümle tehdit eden bir adamla kaç kişi evli kalabilir, bu çok zor. Zehra'nın Miran'a attığı tokat hakedilmisti ve zerre kadar üzmedi beni. Yaptığı taşkınlıklarla Miran o tokadı çoktan haketmişti. Üstelik Hazar'ı o itmemiş olsa bile eve gizli saklı girmeye mahkum bırakıp düşmesine sebep olan yine Miran. Kusura bakma ama itmesin bile o hale gelmesinin sorumlusu yine sensin Miran bey.

Gel gelelim zehra'nın Reyyan'a attığı tokada...Ne hakla? Yıllarca korumamışsın, çektiği eziyetlerin önüne geçmemişsin, abi dediği azatla evlendirmek için can atmışsın. Ne annelik yaptın da evlatlıktan reddediyorsun? Öyle ağlayıp dövünmekle anne olunmuyor. Şimdi gerçekten anlamadığım şey şu.

kendini ölümle tehdit eden adama dahi "kızımın sevdiği adam" diyerek gerçekleri göstermeye çabalayan hazar üvey, kocasına güvendi diye evlatlıktan reddeden zehra öz öyle mi?

Bu dizi mucizelere inanmaktan bahsediyor hep. O zaman ben de bir mucize diliyorum hem de en kısa zamanda. Lütfen zehra ölüp dilşah geri gelebilir mi?

5. Beğenenler;
    nebile (09-11-19)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    86
    Verdiği Beğeni
    392

Aldığı Beğeni: 747

Bahsedilme
    2 Mesaj

akın bey maşallah her bölüm fragmanında çıplak
    yaz dizilerinde bile bukadar soyunmuyorlar giydirin şu adamı havalarda soğdu zatüre olacak bak

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,050

Aldığı Beğeni: 1,136

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dünkü bölümü izlemedim yorumlara bakılırsa iyi ki de izlemedim neyse şimdi bazıları Miran haklı diyor bazıları da haksız ben de ikisi de haklı ya da haksız diyemiyorum çünkü ikisinin de haklı olduğu taraflar da var haksız olduğu taraflarda Reyyanla başlayayım Miranın bir anda değişmesini istiyor bunda haksız çünkü adam çocukluğundan beri intikam ve öfkeyle büyütülmüş hiç kimse kusura bakmasın böyle büyümüş bir insan bu kadar kısa sürede aksine inanıp değişemez ki Miran bir erkek sonuçta annesinin babasını sevmediği başka bir adamı sevdiği söyleniyor bunu hiç bir erkek çocuk kolay kabul etmez onun için Miranın kabul etmesi zor bir şey dediğim gibi anca kendi bir şekilde öğrenirse o zaman inanır ayrıca Reyyan'ın Miranın babasını öldürmediğine inandı mı inanmadı mı bilmiyorum sanırım son sahne de Miranın suçsuz olduğuna inanıyor inanması lazım bana göre çünkü bugüne kadar öldürmediyse Reyyan'a olan aşkından sevdasın-dandı şimdi niye yapsın adam Reyyan'ı kaybetmekten ölümüne korkuyor babasına bir şey yaparsa onu kaybedeceğini bilmiyor mu Miran hep söylüyor zaten yapsaydı çoktan yapardı diye düşünmesi lazım gelelim Mirana onun tek hatası da öfkesini kontrol edememesi öfkelenince kimseyi dinlememesi ve Azizeye olan zaafı bu kadar geri kalan karakterler umurumda değil hepsi psikopat ezik salak karakterler
    Konu mehmetlover tarafından (09-11-19 Saat 19:39 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    kübra_naz (09-11-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 27 kullanıcı var. (3 üye ve 24 konuk)

1. hasretmurat,
  2. hulyaE,
  3. Yagmur Cemre

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri