Sayfa 1/91 123451151 ... SonSon
452 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları

Durum:
    mum
    mum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DE081017
    Erimeye devam...
    Yer
    Ankara
    Konular
    207
    Verdiği Beğeni
    808

Aldığı Beğeni: 1,108

Bahsedilme
    65 Mesaj

Standart Hercai - Bölüm Yorumları

Bir önceki başlık mesaj sınırına yaklaştığı için kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.
    Lütfen mesaj yazım kurallarına dikkat edelim.

Önceki Konu
    17.10.2015
    23.05.2018

Beni Eleştir ---> mum

Durum:
    suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    869

Aldığı Beğeni: 629

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Bazı yerlerde sıkılsamda bölümü beğendim özellikle son kaçırılma sahnesini orda Miran mimikler oyunculuk ona yazılan replikler güzeldi
    Birde kaç gündür Reyyanı göremedim aga repliği ve o sahne elini taşlara sürterek küçük yaramaz çocuk gidişi
    Gerçekten oyuncu çok güzel oynuyor Mirana kıskançlık yakışıyor Akın Miran karakterini güzel kotarıyor şahsina münahasır karakter yarattı
    Miran aşık çok aşık gözü hiç birşey görmüyor pişman deli divane ama seni seviyorum cümlesini Reyyana söylemedi
    Ama dolaylı yoldan bin kere söyledi artık aşık olduğunun deli divane olduğunun farkında
    Benim senden başka gidecek yerim yok Reyyan yoksa Mirran yok demek zaten aşığım demek
    Çocuk basit seni seviyorum demiyor kendince cümleler kuruyor
    Reyyan ve replikleri zaman zaman tekrara düşüyor Reyyan hap aynı cümleleri kursa da son sahnede bakışlar mimikler gerçek ve güzeldi
    Miran aşık oldu tam oldu sevdiğine ne yaptığının farkında pişman köpek gibi pişman ama artık yer yer bu pişmanlığı deliliğe vurdu
    Bu bölüm Reyyan yine hep aynı tekrara düştü defalarca zaten Reyyan Miranın yaptıklarını yüzüne vurdu en sonda yanan klübede görsel olarak anlattı
    Reyyan ben çok acı çekdim bunun affı tarifi yok demek istiyor bunu da anlamadığını sandığı mankafa Mirana en son
    Yanan klübeye her şeyin başladığı yere giderek birde görsel anlattı da boş
    Reyyancım Miran yaptığının farkında köpek gibi pişman sen bin kere de anlatsan bazı şeyleri değiştiremzsin
    Malsef bazı hataların geri dönüşü yok
    Reyyan Miranın evli olduğunu bilene kadar kaderine teslim olup kendini Mirana bırakmışttı
    Miranda bu yüzden ne değişti diyor? Reyyanın evli olduğunu söylememesi ve bunu Miranın çözememesi çok saçmaydı senaryo hatası gibi
    Ve sıkdı Reyyan bir türlü evlisin demedi Mirana söylemeye çalıştırdı ama izlerken sıkıldım gerçekten
    Birde Gönül gibi bir kadın bunu söylemeden dururmu saf Mirancığım
    Miran bence kağıt üzerinde olunca Amca kızı kardeş gibi görüyor kendini Gönülle evli saymıyor ve aralarında hiç bir temas elele tutuşma bile olmamış kanımca
    Ben bölümde artık Reyyan Mirran hesaplaşmasından bıkdım eskiye flashback de beni tatmin etmiyor önümüze bakalım
    analdık Miran ve Reyyan bayağı nişanlı çiftmiş aralarında da özel bir bağ varmış aşk sevgi varmış öyle Miran pat diye kızı istedim ertesi gün evlendim olmamış
    O yüzden bu kadar deli divane olmuş şuanda serseri mayın gibi ve ona tek iyi gelen Reyyan
    Azize torunum değil desede Miranı seviyor ve onun üzerine titremiş var birşey bu işte
    Bence Mirana dayanamayıp Reyyanla evli olmasını isteyecek
    Zehraya bu bölüm kızdım Hazar ağladı durdu Zehra biraz kendi ve rahatını düşündü oh ne kolay annelik
    Azatla evlensin kızım dizimin dibinde otursun o Azat pırlanta olsa anası varken çekilmez istenemez o kadının hakaretleri çekilmez zehra pek rahattı
    Birde Azat ve Yarenin kafada bir kaç tahta eksik zeka kıtlığı var ikisinde de
    Birisi kendini sevmeyen amcakızına sözde aşık ya aklın nerdeydi şimdiye kadar
    Birde bu kız senle karı koca olmam birşey bekleme diyor sen ne akıl onun seni seveceğine inanıyorsun
    Demez mi dedeye çocukluk hayalim oldu ne oldu? seni sevmeyen kızla evlensen ne olacak
    Birde Azat ağbi diyor en az 6-7 yaş büyük Reyyandan çevrede hiç mi kız yok evdeki çocuğa aşık oldun
    Kardeşi Yaren Reyyanla Miran ayrılacak Miran Gönülü boşayacak Miran bana gelecek kafasında ayrı bir manyak kafa kırık
    Konu suzican tarafından (19-05-19 Saat 10:42 ) değiştirilmiştir.

3. Beğenenler;
    ays* (19-05-19), Elaaya (19-05-19), nebile (19-05-19), Tuna65 (19-05-19)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,046

Aldığı Beğeni: 1,788

Bahsedilme
    5 Mesaj

Yeni başlığa geçmişiz hayırlısı olsun..

Umarım içi dolu repliklerle bölümler izleriz umarım..

Umarım anlayamadığım çokca kızdığım Miranı bu sayfada yazılacak bölümlerle artık anlarım.. Tek düze bakmaktan vazgeçer umarım...

En önemlisi artık Reyyana ne yaptığının idrakinde olur umarım.. Umarım kulübe işi buna yarar..

Ve bize geçmişte çok romantikti dediği kızı kandırdığı zamanlara ait sahneler yerine değişim yaşadığı pişman olduğu zamanlar sonrası ikili adına güzel sahneler verirler umarım. Şu durumda olan hiç bir sahne bana geçmiyor gerçek gelmiyor çünkü. Rüya aşk ve romantizm olan o sahneler sonrası intikamını da bir güzel almış bir adam çünkü Miran..

Ve Allah aşkına oyuncuyu bağırtmayın. Bağırarak bir şeylerin yoluna koyulması bakışından vazgeçin.. Pimi çekilmiş bomba gibi gezmesin artık ortalarda.... Sesi öyle bir hal alıyor ki sahne düşüyor..

Reyyana da replik çeşitliliği yazın artık....

Ve çok güvendiğiniz şu geçmişi ve sırları bir zahmet açın artık. Ve öyle gizli sözler yerine geçmişe ait sahneler çekin. Ne bileyim dilşa ile hazarın kaçışın gösterin yada kadına neler oldunu gösterin... Mesela sultanın doğumunu ve Fıratın nasıl Esmaya geçtiğini gösterin. Yada Esma mın bunu nasıl kabul ettiğini gösterin
    Ve Azize nin asıl derdine dair ipuçları verin..

Zaman doldurmak için aynı sahneleri aynı replik vede olayları vermekten vazgeçin artık..

Eğer birileri buraları okuyorsa eksikleri gidersinlr artık bence

Ve hep unutuyorum bu zamana kadar yorumlarımı beğenen bana katılan ve bu sayfalara yorumlar yazarak farklı açılardan bakmamızı sağlayan zaman geçirdiğimiz tüm arkadaşlara yorumculara teşekkür ederim...
    Konu SELVERR tarafından (19-05-19 Saat 11:43 ) değiştirilmiştir.
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

5. Beğenenler;
    ays* (19-05-19), Elaaya (19-05-19), Eminetta (19-05-19), Esra Y. (19-05-19), Francoise (20-05-19), mavi79 (20-05-19), nebile (19-05-19), Tuna65 (19-05-19), yedel (21-05-19)

Durum:
    nebile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,645

Aldığı Beğeni: 472

Bahsedilme
    0 Mesaj

Cool Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Yeni başlık hayırlı olsun. Bize başlık dayanmıyordu

Flashback sahnede Miran Reyyanın elini tuttuğunda, Reyyan ben bunu daha önce hiç yaşamadım deyince Miran şaşırdı ya ben ona koptum.
    Sanki yavrum Newyork’un Manhattan ilçesinden gelin aldı, şaşırıyor birde. Ya ne olacağıdıı.
    Kız evden dışarı çıkamıyor yahu, sen ne sandım ağam.

Fıratın aslanbey olduğunu öğrendiğinde Mirana düşman olmasını istemiyorum, asıl düşmanı azize olmalı. Çocuğun hayatını çalmış, tüm dünyayı ona verse ne olur.
    Bu konuda saçmalamazlar umarım. Fırat gönülü korumak isteyebilir ama sağduyusunu kaybetmesin.

Spoiler İçermektedir

Bu dizilerdeki hukuksuzluk beni benden alıyor. Adam sahte isimle sizinle anlaşma yapmış, sahte nikah memuru tutmuş vs. Git savcıya şikayet et sahtecilikten.
    Kızın etrafından ayrılmıyor, uzaklaştırma emri çıkart. Bu liste uzar gider..

Kışın nişanlanan çifte yazlık flashback sahnesi çekiyorlar, sanırsın 1 yıldır nişanlılar.
    Dizi fantastik evrende geçiyor hep unutuyorum.

Bu arada bende ReyMirciyim, esas kızı daha çok seviyorum ama
    Konu nebile tarafından (19-05-19 Saat 16:08 ) değiştirilmiştir.

Unut demek dile kolay...

7. Beğenenler;
    araszeynepp (20-05-19), ays* (19-05-19), Elaaya (19-05-19), Esra Y. (19-05-19), kübra_naz (19-05-19), SELVERR (19-05-19), suzican (19-05-19)

Durum:
    kübra_naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    146

Aldığı Beğeni: 292

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlığımız hayırlı ve bol ReyMir'li olsun.

Kanal her hafta kamera arkası görüntüleri yayınlıyor.Bu hafta yanlışlıkla yeni bölüm kamera arkası da arada kaynamış:):) Azad'dan çok Yaren delirmiş.Beter olsun. Ne de olsa planı elinde patladı. Reyyan sevmediği adamla nişanlanamadı.Evlenemeyecek inşallah. Azad desen köpürmüş haklı olarak.

Azad gibi bir adam o anne babadan nasıl olmuş anlaşılır gibi değil.Hele öyle bir kız kardeş Allah düşman başına vermesin. Bakalım Miran efendi Reyyan'ı nereye götürecek.

Ve tanıtım geliyormuş bugün.HADİ HAYIRLISI.

9. Beğenenler;
    ays* (19-05-19), Elaaya (19-05-19), nebile (19-05-19), yedel (21-05-19)

Sayfa 1/91 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 29 kullanıcı var. (3 üye ve 26 konuk)

1. Maknae,
  2. melekrüya,
  3. ays*

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri