Sayfa 1/53 123451151 ... SonSon
264 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Heroes-3. Sezon Bölüm Yorumları

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  maviguvercin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Josef Konstantin
  Üyelik tarihi
  07.05.2005
  Yer
  Under The Dome
  Mesajlar
  23,542
  Konular
  134
  Verdiği Beğeni
  0
  Beğenilen Mesaj
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Dizi 30 kasım pazar gününden itibaren her pazar saat 22.00'da Cnbc-e'de yayınlanacaktır.

  Not: Lütfen spoiler kuralına uyalım.
  Konu maviguvercin tarafından (30-11-08 Saat 23:37 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  Şah-Rû - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Moderatör
  Üyelik tarihi
  10.08.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  13,471
  Konular
  99
  Verdiği Beğeni
  864

  Aldığı Beğeni: 234

  Bahsedilme
  15 Mesaj

  Standart

  Yeni sezonda beni ilk şaşırtan Peter oldu. Gelecekteki tahminimce taraf değiştirmiş Peter, şimdiki af buyurun sümsük Peter' a 10 basar. Bu halini beğendim şahsen. En azından ne yapmak istediğini biliyor ve güçlerinin farkında.

  Nathan' ın imana gelmiş halleri de hoştu. Sanırım normal süreçteki (gerçi normali mi kaldı Hiro gide gele yalama yaptı) gelecekte bu açıklama işleri sarpa sardırmış ve Peter da gelip kendince olayın başlangıcını engellemek istemiş. Benim asıl merak ettiğim acaba bu açıklama bir ortaçağ dönemi mi yaşattı, yani insanlar ahanda cadı bunlar, bunları yoketmeliyiz ya da bende aynısından istiyorum şunu öldürüp yeteneğini almaya çalışayım şeklinde mi tepki gösterdiler. Yoksa yetenek sahiplerinden bazılarının beceriksizliği mi işleri karıştırdı.:icon_whis

  Sylar artık ölümsüz. Listeyi de aldı artık katalogdan kıyafet seçer gibi yetenek seçer kendine.

  Linderman' ın, Nathan' ın babası olma ihtimalini yüksek buluyorum. İyileştirme gücü kalıtım yoluyla torununa geçmiş olabilir.

  Mohinder' ı profesör yapan üniversitenin yetkisi alınsın lütfen. Belasını arıyor bence. Sylar onun kafasını da konserve gibi açsa fena olmaz hani. Tam bi işin ucunu doğru düzgün yakalamışken eline yüzüne bulaştırıyor.

  Niki / Jessica yetmedi bi de Tracy geldi, hoşgeldi. Jessica' ya benziyor, acımasızlık aynı derece gibi farkı belki daha aklı başında ve hesapçı olmasıdır. İlerleyen bölümlerde anlarız artık.

  Ve Hiro, daha ilk bölümde yine işleri allak bullak etti. Şu jet kız Hiro' nun o notu açacağını bildiğine göre birinin ya da bi oluşumun adına çalışıyor. Aslında belki Hiro' nun babasının aldığı bir önlem olabilir diye de düşünüyorum. Hiro' nun sırra sahip çıkamayacağı çok barizdi.
  Yarım somunun var mı, bir de ufak evin
  Kimsenin kulu kölesi değil misin?
  Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya
  Keyfine bak en hoş dünyası olan sensin...
  ÖMER HAYYAM

 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  angella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  15.08.2008
  Yer
  **ebedi yansımada**
  Mesajlar
  272
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  ben 11. bölüme kadar izledim ve inanın çooook sürprüzli bir sezon bu.
  çok özlemiştim. iyi geldi.

 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  milomania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  23.10.2007
  Yer
  Stayed out all night
  Mesajlar
  3,970
  Konular
  7
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  3. sezona eski Heroes kadar ilgi yok gibi görünüyor. Halbuki bence en iddialı sezon olmuş. Sylar'ın sezonu kaçırılmaz. Belki de geçen sezondan kalma bi hayalkırıklığı var ama bu sezonu bi öncekine bakarak değerlendirmek yanlış olur. Bazen yok artık diyebileceğimiz kadar abartılmış olsa da çok güzel bi sezon bence:)


 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  medoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  09.11.2005
  Yer
  Bursa
  Mesajlar
  963
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Dört yıl gelecekte Peter harap depolar arasında koşarken onu elindeki silahla vurmak için kararlı bir şekilde bekleyen Claire’i karşısında bulur. Peter her şeyin başladığı güne dönüp durumu düzeltmek ister ama Claire’in aklında başka bir şey vardır. Peter’ı her zaman sevdiğini söyledikten sonra tetiğe basar. Peter zamanı durdurur, tabancayı Claire’in elinden alır ve günümüze ışınlanır.
  Gelecekten gelip şapka ve paltoyla kimliğini gizleyen Peter, Nathan’ın Teksas’ın Odessa kentinde düzenlediği basın toplantısına sızar ve onu göğsünden iki kurşunla vurur. Günümüzde yaşayan Peter ile Matt suikastçının peşine düşer. Gelecekten gelen Peter tabancayı bir dolaba sakladıktan sonra ışınlanır ve günümüzdeki Peter, elinde bir şapka ve paltoyla kalır.
  Claire, televizyonda Nathan’ın vurulduğu haberini duyunca yıkılır. Odessa’ya koşup Nathan’a yardım etmek ister ama Peter ona evinde kalmasını söyler. Nathan’ı hayata döndürmeye çalışan doktorlar Peter’ı ameliyat odasından kovar ama yapabilecekleri bir şey yoktur. Peter oda boşalınca Nathan’a veda etmek için içeri girer ama büyük bir şaşkınlık yaşar. Nathan kalkar. Hâlâ hayattadır!
  Yamagato Endüstri’nin yönetim katı: Hiro şirketin yüzde 51’ine sahiptir ama amaçsızlıktan dolayı sıkılmaktadır. Kaderin kapısını ne zaman çalacağını merak ederken kapı çalınır. Ailenin avukatı Hiro’ya Kaito’nun mesajını içeren bir DVD verir. Hiro, Kaito’nun asla açılmaması gereken, hayatı pahasına koruması gereken kasanın içindekilerin koruyucusu olacaktır. Babası ve babasının büyük babası gibi Hiro da çok tehlikeli bir sırrın koruyucusudur. Dünyanın kaderi onun elindedir.
  Claire çantasını toplar. Ama ona ait olan bir şeyi almak istediğini Sylar’la karşı karşıya kalır. Claire kaçar ama Sylar evden kaçmasına mani olur. O da mutfaktan bir bıçak kapıp kendini dolaba kilitler.Maya, Sylar sandığı Mohinder’a az kalsın kriket sopasıyla vuracaktır. Molly güvenli bir yere gönderildiğine göre, Maya artık Mohinder’in onu “nihayet” tedavi etmesini ummaktadır. Yardım edemediği için üzülen Mohinder, Hindistan’a dönmek için eşyalarını toplamaya başlar. Maya’nın gözleri siyahlaşınca Mohinder’ın kafasında şimşek çakar. Belki de Maya’nın yeteneği babasının sandığı gibi kandan değil, böbreküstü bezlerinden geliyor, diye düşünür. Mohinder yeni teorisini araştırmaya başlayınca Maya rahatlarAndo'nun itirazlarına rağmen, Hiro kasayı açar ve bir DVD ve yırtık bir kağıt bulur. Kağıtta, yanlış kişilerin eline geçerse dünyayı yok edebilecek bir kimya formülünün yarısı bulunmaktadır. Ani bir rüzgar eşliğinde kağıt yok olunca Hiro zamanı dondurur. Tuhaf biz plazma kurdelesini izleyen Hiro kendini “Hızlı” olarak niteleyen bir kadınla karşılaşır. Kadın onu yeteneğinin sınırlarını bilmediği için küçümser. Ayağa kalktıktan sonra bunu düşünmesini önerir ve Hiro’ya yumruk attıktan sonra formülle birlikte ortadan kaybolur.
  Matt, Peter’ı dolapta tabancayı ararken yakalar. Matt, Nathan’ın mucizevi bir şekilde iyileşmesinden dolayı şüphelenmiştir. Gelecekten gelen Peter değişip gerçek yüzünü gösterir ve Nathan’ın dünyaya yeteneklerini anlatmasına mani olmaya mecbur kaldığını söyler. Gerçekleri öğrenen Matt’in orada kalmasını göze alamayan Peter onu bilinmeyen bir yere gönderir. Peter, hastane odasına döndüğünde Nathan’ın da olmadığını görür.
  Hastane önünde bir muhabir, Nathan’ın mucizevi iyileşmesiyle ilgili bir haber yapmaktadır. Tam o sırada Nathan arkasından geçip şapele girer. Silahlı olan Peter, endişe içinde ağabeyinin kameralara ne söyleyeceğini beklemektedir. Nathan şapeldeki insanlara Tanrı’ya gördüğünü, Tanrı’nın ona ikinci bir şans verdiğini söyler. Bundan sonra ruhları kurtararak dünyayı kurtarmak gibi asilce bir amaç için yaşayacağını söyleyen Nathan diz çöküp dua etmeye başlayınca kahramanların sırlarının açığa vurulmayacağı anlaşılmış olur. Peter tabancasını cebine koyup giderken muhabir her şeyi filme alır.
  Mohinder, Maya’ya bir şırınga gösterir. Hesapları doğruysa şırıngadaki maddenin herhangi birine yetenek kazandıracak güçtedir. Serum kişinin kan kimyasıyla uyum sağlayacak ve herkese ayrı bir yetenek verecektir. Mohinder nihayet bir şeyler başardığını düşünerek, testlere devam etmek için laboratuara koşar. Bu önemli bilimsel sıçramanın heyecanıyla Mohinder iğneyi kendisinde denemeyi düşünür ama Maya onu bunun kötü bir güç olduğu yönünde uyarır ve şırıngayı imha etmesi için ona yalvarır.
  Claire dolabın içinde titrerken Sylar evi arar. Boğuşmak istemediğini, sadece sahip olduğu şeyi almak istediğini söyler. Noah’ın dosya kolilerinden birini bulan Sylar Kat 5’te kalan suçluların dosyasını alır. Bu suçlularda, elde etmek istediği güçler vardır. Claire, Sylar’ın dikkatinin dağılmasını fırsat bilerek saldırıya geçer ve mutfak bıçağını Sylar’ın göğsüne saplar. Sylar buna, Claire’i duvara yapıştırıp alnında kanlı bir çizgi bırakmaya başlayarak karşılık verir.
  Claire şok halinde yatmıştır. Sylar, Claire’in kafatasının üstünü açmış, beynine parmağını batırmaktadır. Aradığı şeyi bulan Sylar’ın bıçak yarası iyileşir. Sylar, Claire’in kafatasının üstünü kapatır. Bu davranışı Claire’i çok şaşırtır. Onu öldürmeyecek midir? Sylar, istese bile Claire’i öldüremeyeceğini söyler. Claire farklı ve özeldir. Asla ölemez. Gerçi artık Sylar da ölemeyecektir.
  Suresh, Maya’ya, insanlara yetenek verecek bir serum üzerinde çalıştığını ve kendine iğne yapacağını söyler. Maya da onu, serumu imha etmezse kötü insanların eline geçebileceğini söyleyerek uyarır. Suresh ise zaten kötülerin elinde olduğunu, kendi üzerinde deney yaparak bilimde sıçrama yaratacağını iddia eder.
  Peter, Nathan’ı hastane yatağına döndürür. Onları dünyaya anlatma planına ne olduğunu sorar. Nathan melek olarak kalmalarının tek yolunun, kimsenin onları bilmemesi olduğunu söyler. Peter gittikten sonra Linderman ortaya çıkar. Nathan onu Linderman’ın iyileştirdiğini anlar. Bu arada Vali Malden televizyonda Nathan’ın mucizevi kurtuluşunu seyretmektedir. Yanında Niki’nin tıpkısı olan Tracy vardır ama Nathan’ı tanımaz bile. Malden memnundur ve aradıkları adamı bulduklarına ikna olmuştur.
  Kendini boş bir arazide bulan Matt bir kayanın üzerinde, dünyanın ikiye bölündüğünü gösteren bir resim görür. Bu arada Ando, Hiro’nun geçmişe giderek Kaito’ya kayıp formül için danışmasını söyler. Hiro bir daha geçmişe gitmeyeceğini, dünyanın nasıl yok olacağını görmek için geleceğe gitmeyi tercih ettiğini söyler. Geleceğe giden Hiro kendini bir anda bir çatışmanın ortasında bulur. Ando’yla formül için savaştıklarını görür. Şehir yok olurken Ando Hiro’yu öldürür, formülü alır ve kaçar.
  Liman karanlık ve boştur. Mohinder suyun kenarında, şırıngayı suya atmak için cesaret toplamaya çalışmaktadır ama en iyisinin kendine iğne vurmak olduğuna ikna olur ve bunu oracıkta yapar. Kendine geldiğinde iki adam tarafından soyulmaktadır. Mohinder bir hamleyle gaspçının tabancasını ezer ve adamı 10 metre havaya atar. Mohinder yaptığına inanamayıp ellerine bakar ve yeni yeteneğini keşfetmeye başlar.
  Angela, Nathan’ın yanından ayrılıp gelecekten gelen Peter’la yüzleşir. Peter’a ne yaptığını, ağabeyini neden vurduğunu sorar. Gelecekten gelen Peter her şeyi başlatan Nathan’ı durdurmaya mecbur olduğunu söyler. Angela rüyasında geleceği görebilmektedir. Arkadaşlarıyla birlikte gizlemeye çalıştıkları formülün ortaya çıkıp her şeyi yok ettiğini biliyor olmalıdır. Artık Nathan’ın ölmesine gerek kalmamıştır.
  Angela, Nathan’ın ölüp ölmemesinin bir öneminin olmadığını, her şeyi Peter’ın mahvettiğini söyler. Artık Angela da gelecekte ne olduğunu bilmemektedir. Ondan geldiği yere dönmesini ve Peter’ı nereye gönderdiğini söylemesini ister. Gelecekteki Peter, Angela’ya endişe etmemesini, Peter’ın güvende olduğunu söyler. Kat 5’te kemik çerçeveli gözlüklü adam elindeki lastik topu atarken, Peter Petrelli olduğunu haykıran birinin sesini dinlemektedir

Sayfa 1/53 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Heroes - 4. Sezon Bölüm Yorumları
  By YASİN in forum Heroes
  Cevaplar: 49
  Son Mesaj: 11-02-11, 02:17
 2. Heroes-2.Sezon Bölüm Yorumları
  By maviguvercin in forum Heroes
  Cevaplar: 169
  Son Mesaj: 18-06-08, 16:15
 3. Heroes-2. Sezon Bölüm Özetleri
  By maviguvercin in forum Heroes
  Cevaplar: 10
  Son Mesaj: 20-01-08, 16:10
 4. Heroes-1. Sezon Yorumları(Cnbc-e)
  By sezinti in forum Heroes
  Cevaplar: 826
  Son Mesaj: 15-09-07, 11:07

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

webmaster forumu
hd film izle
film izle
diziizle.blog
fragmanlar
juul
One Hit Wonder
Kayseri evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir, Version 4.2.5 kullanılmaktadır. Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2020

kartal escort
maltepe escort
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara
tipobet
deneme bonusu
Güvenilir Bahis Siteleri
sağlam bahis siteleri
eskort
istanbul escort
bayan escort

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.