Sayfa 126/132 İlkİlk ... 2676116122123124125126127128129130 ... SonSon
660 sonuçtan 626 ile 630 arası

Konu: Kumkum Bhagya/ Zee Tv / 2014.... [Ah Kalbim]

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    173
    Verdiği Beğeni
    132

Aldığı Beğeni: 688

Bahsedilme
    15 Mesaj

Merhabalar, dizimiz Tv'de oynamasına rağmen cok yalnız kalmış baslıgımız.. Ve ben bunun sebebinin saatinden kaynaklandıgını düsünüyorum. KKB çok akıcı ve eğlenceli bir dizi... Sayet 4 sularında yayınlansa çok çok iyi reyting elde edecekti.

Gel gelelim asıl meseleye. Çeviri ekibimiz bir karar vermiş, Kanal 7 KKB nin tüm bölüm haklarını satın almış. Bu yüzden ekip ceviri yapmayı bırakamış belli bir yerden sonra.. Üzüldüm açıkcası.. Biliyoruz ki Kanal 7 kesici bir kanal.. Ve ben Orjinal seslerle alt yaziyi takip etmekten memnundum. Dublaj seslerinden pek hoslanmiyorum.

Durum:
    kelebek99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    abhinin fuggisi.
    Konular
    38
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Defneci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, dizimiz Tv'de oynamasına rağmen cok yalnız kalmış baslıgımız.. Ve ben bunun sebebinin saatinden kaynaklandıgını düsünüyorum. KKB çok akıcı ve eğlenceli bir dizi... Sayet 4 sularında yayınlansa çok çok iyi reyting elde edecekti.

Gel gelelim asıl meseleye. Çeviri ekibimiz bir karar vermiş, Kanal 7 KKB nin tüm bölüm haklarını satın almış. Bu yüzden ekip ceviri yapmayı bırakamış belli bir yerden sonra.. Üzüldüm açıkcası.. Biliyoruz ki Kanal 7 kesici bir kanal.. Ve ben Orjinal seslerle alt yaziyi takip etmekten memnundum. Dublaj seslerinden pek hoslanmiyorum.
    Şimdi de tekrardan çevirmeye başlamışlar hatta güncele yetişeceklermiş çok sevindim. Kesildiği için malum güzel sahneleri göremeyecektik. İlerleyen bölümlerde baya kesilcek sahne var çünkü ahaha :)))))))

Dizinin sayfası da cidden boş izleyen yok sanırım. Abhinin şebekliğini , Pragyanın güzelliğini ve ikisi bir araya geldiğinde o enerjiyi nasıl alamadılar bilemedim. Bir de gerçekten çok akıcı olaylar bitmiyor. Biri bitiyor biri başlıyor. Neyse en çok çevirinin devam etmesine sevindim. Sriti ve Shabirin kendi sesiyle izlemek en güzeli. BU son blümlerde de gerçek bir çift gibi olmaya başladılar sanırım ilk kissimizi de aldık :))))) Abhiyi durduramıyoruz

Durum:
    Sunrise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    ''Right Kameena''
    Konular
    1145
    Verdiği Beğeni
    117

Aldığı Beğeni: 265

Bahsedilme
    38 Mesaj

Dizi tvden verilmesine ragmen izlemiyorum. Bunun sebebi zaman bulamam ve en cokta dizideki bazi oyunculari hala izledigim eski dizilerindeki karakterlere hatirlamam. Ozellikle Sarla ve Pragya icin gecerli bu eskiyi hatirlama olayi.
    Ama gecenlerde buyuk bir sok yasadim. Megerse Tanu yu da biliyormusum ama iste makjay, sac bas ve kiyafetler neler neler yapiyor. Ve bunu fark etmemin sebebide tabiki orijinal izlemem oldu, makyaj, saclr ve kiyafetler ne kadar kamufle etsede ses bunu yapmiyor. Sesi duydugum anda hemen tanidim.
    Orijinal izledim ama tabi bunuda diziyi surekli takip etmek icin degil, dizinin fani olan ablamin hatirina. Cevirilerdeki altyaziyi bazi arkadaslari ile birlikte elestirince, o zaman siz yapinda gorelim diye bir iddialasma olunca onun hatrina onun cevirisini yaptigi bir bolume yardimci oldum. Ve tabi yardim edincede sok yasadim.
    Yanliz izlerken sunu fark ettim, diziyi orijinal seslerle izleyince sevebiliyorsun, yani bastan izlemis olsaydim izlemeye devam ederdim belki, ama dublaj sogutuyor beni. Birde tabi diger Hint dizilerinde ayni sesler kullandigi icin, aa bu arnavin sesi aa bu Madhu nun sesi, bu bilmem kimin sesi derken diziye konsantre olunamiyor.

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    173
    Verdiği Beğeni
    132

Aldığı Beğeni: 688

Bahsedilme
    15 Mesaj

Bu ses konusunda sana katılıyorum modcum... Bu diziye ilk başlarken Pragya ve Abhi karsılasana kadar ve evlenene kadar sıkılmıstım lakin orjinal hali oldugundan izlenir kılınıyordu. Kii sonraki tüm bölümleri zevkle heyecanla izledim ki güncel bölümleri hala takip edip izliyorum.

Lakin ne hikmetse ben dublajlı versiyonu bir türlü izleyemiyorum . Abhi'nin Tombiş demesine uyuz oluyorum. Ben onun Fuggy demesini seviyorum. Çaşmeeş diye seslenişini seviyorum.. Heyy dörtgöz diye değil.. Aynı seslerden de hoslanmıyorum. Gecen yıl SWC icin Saras ve Kumud'a farklı ses sanatcilari dublaj yapmıstı ve cok da güzel olmustu. Suanda o sesleri baska kimsede duymadım.

Ama ya ben hadi aynı sesi gectim de su Madhu/Pragya seslendiren ve Kerem beyin sesi sadece Kanal7 de degil cogu filmde duyuyorum dublaj olarak.. Bu olmuyor iste insan adapte olamıyor. Sevemiyor..

Dedigim gibi dizi saati Uttaran ile yer degistirse cok daha güzel olur bence.. Uttaran bana İpkknd ek baar bhir i anımsatıyor ve Ek baar 8-9 sularinda verilsiginde guzel reytingler aldi. Uttaran da ayni sekilde olmaliydi. Ve KKB gunduz kusaginda yer almaliydi..

Bu dizi cunku oyle basit bir dizi degil.. Harika bir kitlesi var hindistan disinda bir cok ulkede.. Heba oluyor bizde

5. Beğenenler;
    Sunrise (12-06-18)

Durum:
    diloscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ASİ-DEMİR DOĞAN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    56

Aldığı Beğeni: 47

Bahsedilme
    3 Mesaj

Kumkum Bhagya benim için artık final yaptı.Kaç senedir bu diziyi takip ediyorum.Kızsam da sövsem de bir şekilde hep takip ettim.
    Ne yazacağımı bile bilmiyorum.Artık tepki bile veremiyorum.Kumkum yüzünden dizilere tövbe ettim.Beni daha önce bu kadar sinirlendiren bir dizi olmadı güldüren de.Ama gelinen nokta o kadar kötü ve saçma ki nerden tutsam elimde kalıyor.

Dadi öldü.Pragya ölümünden suçlu tutuldu.Abhi bir sürü hakaret etti,kovdu.Her zaman derim güven en önemli duygu diye.Abhi hiçbir zaman güvenmedi Pragya'ya.Abhi'nin acısı büyük ama her acı yaşadığında Pragya yı parçalaması yett artık.Aliya yüzünden Bülbül öldü.Pragya Abhi'ye bir şey yapmadı ama.

Pragya daha fazla dayanamayıp intihar etti.Bir adam hayatını kurtardı.Pragya hamileymiş.Adam ben babalık yaparım dedi Pragya ya sahip çıktı.Koskoca yedi yıl geçti.

Abhi Tanu yla evlendi.

Şu saatten sonra Abhi yle Pragya yı enn güzel sahneyi çekseler ne olacak? Ben Pragya nın Abhi yle olmasını istemiyorum.Pragya da akıl olmadığı için yine Abhi yi affedecek.Ben izleyici olarak böyle bir senaryoya göz ucuyla dahi bakmak istemiyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri