Sayfa 3/132 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
660 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Kumkum Bhagya/ Zee Tv / 2014.... [Ah Kalbim]

Durum:
    kelebek99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    abhinin fuggisi.
    Konular
    37
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Defneci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ahh bende bende öyle sandıydım.. Ama Suresh'de Bülbülzede çıktı iyi mi :img-hyste

Evlilik sonrası bir yandan çok güzel bir yandan çok eğlenceli :) Cidden garip bir dizi

O yaşlılık halleri filanda Zee Tv'nin ödül töreni varmış galiba, ya da başka bir ödül töreni.. Sriti ve Shabbir çok güzel bir performan sergiliyorlar Abhigya'yı anlatmak adına.. Gençlik , Yetişkin Yaşlılık filan diye .. Ondan kareler .. Hatta şeyden intagramda videolar var , abhigya is life yaz çıkar... Çok güzeller..

Ve evet 280'den sonra mı bilmem ama son yayınlanan tüm bölümler 5 dakika şaka gibi

Teşekkürler canım bilgilendirme için :)))))

Sen önceki yorumunda yazmıştın dimi Suresh ve Pragya'nın düğünü bir daha oluyor diye. Bu sefer gerçekten Pragya'yı sevmeye başladı herhalde ahahah elinden uçup gidince anlıyor desenize Suresh. O zaman Abhi ve Pragya boşanmış olacaktır dimi? Sıra Abhi'nin anlamasında ,düğünü engellediğine göre kaybetmek istemiyor olmalı:img-in_lo Veee Suresh ve Pragya'nın düğünü bir daha bozulacak desenize. Zaten doğum günü haritaları karşılaştırıldığında bile ikisinin geleceğinin iyi olmadığı ortaya çıkmıştı. Zorlamanın bir anlamı yok :))))))

Prub ile de Pragya'nın bir ilgisi olmadığı ortaya çıksın artık diye bekliyorum. İlerisi için çok heyecanlıyım. Çevirili bölümler bitince zortlayacağım ama :))))))

Abhi'nin Pragya'ya sürekli dört göz diye seslenmesine kopuyorum. Ne zaman ismiyle seslenmeye başlayacak acaba

Durum:
    sedefizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    MH
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

çevrilen son bölmleri de izledim ben kaç gündür bu diziyi izliyorum....:img-hyste:img-hyste:img-hyste

pragya artık abhi'yi iyiden iyiye düşünmeye başladı.tanu ile gerçekten karısıymış gibi kavga da etti. sonra kendisi de şaştı neden böyle yaptığına....

abhi de düşünüyor pragya ile yaşadıklarını ama şu tanu yüzünden bir türlü kabullenemiyor...ben tanudan çok sıkıldım...akıllı bir şeyde değil...abhinin pragyanın ailesi için yaptıkları çok güzeldi... bunu gören pragya da eridi gitti hemen.... abhi kızın gözlerine bakamıyorr çünkü ondan etkileniyor...''yine büyü yapmaya başladın bak '' demesi etkilenmesinin sözel olarak dışa vurumu..gözlerine bir bakınca kızın iyi niyetini görüyor... ama sonra yaptıklarına bakıyor(gerçi kız hakkında düşündüklerinin çoğu yanlış anlaşılma ya neyse) aliya'yı üzdüğü aklına geliyor... sonra yine nefret doluyor....

son bölümlerde dizi daha da güzel...babaanne sayesinde bizimkileri yakın yakın görüyoruz iyi oluyor...

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    162
    Verdiği Beğeni
    136

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    15 Mesaj

Son bölümleri (eklenen çeviriler) bende bugün izledim :)
    Aslında o 130lu bölümler efsane olmalıymış cidden...

Ben dayanamadım ama orjinalden izlemeye devam ettim. Şey yaptım youtube de zaten ekli ya bölümler ordan açtım ama öncesinde sey , zaten hani dili anlamadığımdan atladım çevrilince bi daha bakarım diye, eklenen bölümlerin altında bölüm özeti vardı. Google ceviriden çevirip , çevirdiği kadariyla okuyup sahneleri öyle izledim...

Ve kızlar gelecek bölümler adeta bir vahşet...

Mini mini tüyolar vereyim : Pragya Abhi'yi hapisten kirtaracak ama o sinir Tanu üstüne konacak...
    Ondan sonra galiba 138di sanırım o bölümden sonra 2.sezon olabilir, Tanu başka bir oyuncu oluyor.
    Bu bölüm sonrası Pragyacıma öyle bir iftira atıyorlar ki söversiniz o derece diyeyim. Hatta boşanma mevzusu gündeme geliyor evraklar imzalar ve...... (Onu da izlersiniz )
    Aama bu olay sonrası çok hoş sahneler var tabi Tanu olmasa iyiydi.
    Abhi , Aliya'ya çok güzel bir tokat patlatıyor bayılacaksınız oraya ahaha

Ve yine yine hintlilerin festivalleri filann ...

Çok hoş keşke KKB ekibi çok kişi olsa çeviriler hızla gelirdi. Eskiden daha çok bölüm gelirmiş. Şimdi yanılmıyorsam haftada en az 2 en fazla 3 bölüm geliyor. En son eklenen 133.bölüm..

Durum:
    diloscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ASİ-DEMİR DOĞAN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    61

Aldığı Beğeni: 53

Bahsedilme
    3 Mesaj

Hint dizisine tövbeliydim.IPKKND dan sonra hiçbir çifti sevemem diyordum.Daha doğrusu 398 bölüm bir daha seyretmem diyordum:img-hyste Sonuç ortada burdayım.Güno'mm öncelikle sana teşekkür ederim bu jalebi tadında diziyle beni tanıştırdığın için.:happy0064 Beyzacım seninde dizi hakkındaki güzel yorumların için teşekkür ederim.24.bölümdeyim.Hayatlar Suresh,Hayaller Abhi bölümündeyim:img-hyste

Pragya yı çok beğendim.Gözlüklü başka,gözlüksüz ve makyajlı hali başka çok tatlı kız.Fiziği de güzel.Aklı başında,yardımsever,pamuk gıbı bır kalbı var.Herkesın Bulbul den etkılenmesı de ayrı bır olay sımdı.Bulbul cum kadar Pragya da gıyınse makyaj yapsa bin basar :img-hyste Pragya zayıf da ustelik.Hatta Bulbul senın spora mı ıhtıyacın var demıştı saka bır yana Bulbulu de sevıyorum:img-hyste

Suresh'ı sevmedim.Bana göre aşk çünkü eğer diye başlıyorsa o aşk değil bencillik oluyor.Herşeye -rağmen sevgi gerçek sevgi.Suresh Pragya ya diyor ki sen hep yanındaydın her zaman bana yardım ettın kız kardesımı korudun bla bla.Bu sevgı ya da ask degıl kı.Bulbule bakıp hala Pragya yla nısanı
    surdurmesı de ayrı bır olay uzgunum bızımle degılsın Suresh:img-hyste

Gelelim Bulbul'e.Suresh'e kızıyorum ama Bulbul de ayrı bır saf.Yanlış anlamaların boyutunu da bırazda o bu hale getırdı.Suresh Bulbul'e gul verıyor.Ablama mı vermek ıstedın dıyor.Pragya yuzugu kıme aldın dıyor Bulbul u gosterıyor.Ablama bır sey vermek ıcın benı aracı olarak kullanma dıyor:img-hyste

Bulbul zaten bıldıgın senarıst gıbı yazıyor oynuyor kız masum çocuk Purab'a bile neler ettı:img-hyste Çocuk sapık muamelesı gordu resmen.Yazık garibim Abhi'nin arkasını toplamaktan kendine ayıracak vakit mi var.Bu çifti de sevdim :)

Akash ısmınde bır ugursuzluk mu var acaba.IPKKND de sevmezdım burda da sevmedım.Hele burdakı tam bir asalak yani.Aslında kendısı hakkında yorum bıle yapılmaya degmeyecek bır karakter ama neyse:img-beee:

Assolistler en son çıkar hesabı yorumumda en sonu Abhi'ye ayırdım.:img-hyste İyi ki saçlarını kesmişler yani.Karizması ortaya çıktı adamın :img-hyste Büyükannesine olan sevgisi o kadar güzel ki.Purab'la olan arkadaşlık bağı da.Ve komik biri olduğu belli.Hayattaki herseyı paraya cevıren bırı.Hatta fanila reklamında oynamasını soylemıstı Purab.İstersen yapmaya da bılırsın demıstı.Gerekırse don reklamında mı oynarım ne demıstı:img-hyste:img-hyste

Zıt aşkları seyretmeyı sevıyorum.Aslında o zıtlıklar ıçınde bırbırlerını oyle bır tamamlıyorlar kı.Bırbırlerıne donuşumlerını seyretmek çok keyifli olacak.

Durum:
    kelebek99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    abhinin fuggisi.
    Konular
    37
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dilo'm hoşgeldin canım benim.:love01: Yorumlarını okumaktan büyük zevk alıyorum buradan da söyleyeyim sana :)))))

Defneci canım spoiler için çok teşekkürler. Bende Abhi için başka kız mı geliyor diye düşünmüştüm meğer kız değişmiş.Tanu 'dan sonra başka kız çekemezdim vallahi.:img-hyste Tanu'ya da görsel olarak pek alıştım,yadırgayacağım baya sanırım. Oyuncu değişikliği yerine toptan karakteri çıkartsalarmış iyiymiş.

Ben diziyi izlemeyi şimdilik bıraktım. Çevirili bölümlerin artmasını bekliyorum. Gerçi yine orijinal dilden izlemeden edemiyorum ama en azından daha çevrili bölümlerim var diyerek rahat ediyorum ahahaha :)))))

Zıt aşkları seyretmeyı sevıyorum.Aslında o zıtlıklar ıçınde bırbırlerını oyle bır tamamlıyorlar kı.Bırbırlerıne donuşumlerını seyretmek çok keyifli olacak.
    Benimde çok hoşuma gidiyor. Sanırım bu çift bu yüzden çok çekti beni. Bir de acayip tutkulular. ben aşkın geç başladığını düşünüyordum ama bunlar çoktan etkilenmişler birbirlerinden sadece dile getirme aşaması kalmış. Benim söyleyememe aşaması en hoşuma gidendir zaten. :))))

Yalnız Abhi az değil kızı nasıl etkileyeceğini iyi biliyor.:img-hyste İzlediğim videolar arasında Pragya ve Abhi'yi ilk defa birbirlerine böyle içten gülerken 148.bölümde gördüm. Abhi gitar çalarken Pragya nasıl güzel dinliyor. Hatta ve hatta alkış tutuyor. Dilo'm Pragya'da rockçı oldu galiba.ilgilenmiyordu ama ilgilenir olmuş hahaha :))))

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)