Sayfa 1/5 12345 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ye Hai Mohabbatein / Star Plus /2013-.... [Sev Yeter]

Durum:
    Sunrise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    ''Right Kameena''
    Konular
    146
    Verdiği Beğeni
    116

Aldığı Beğeni: 252

Bahsedilme
    39 Mesaj

Standart Ye Hai Mohabbatein / Star Plus /2013-.... [Sev Yeter]

Orijinal Adı: Ye Hai Mohabbatein
    Türü:Romantik, dram
    Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
    Yapım: Ekta Kapoor,Shobha Kapoor (Balaji Telefilms)
    Senarist: Ritu Bhatia
    Kanal: Star Plus

AŞKA HASRET BİR EVLİLİK ‘SEV YETER’

Hindistan’ın iki ünlü ismi Divyanka Tripathi ve Karan Patel’in başrollerini üstlendiği ‘Ye Hai Mohabbatein’ dizisi ‘Sev Yeter’ adıyla Kanal 7’de izleyici karşısına çıkacak.

Hikayesinde Manju Kapur’un Custody’den esinlenilen ve Hindistan’da birçok ödüle layık görülen Sev Yeter sürükleyici öyküsüyle izleyenleri kendisine bağlayacak.

İlk eşiyle olan evliliğini yürütemeyen Raman Kumar Omprakash Bhalla, hayata ve aşka küskün bir iş adamıdır. Bu evliliğinden iki çocuğu olan Raman, kendisini işine adar. Babası Raman’ın yanında yaşamaya başlayan Rumi ise annesinden göremediği şefkati başkalarında arar. Rumi’nin yolu tesadüf eseri İshita ile kesişir. İshita evlat kokusuna hasret kalan ve geçmişte aldığı yaralarla yaşamaya çalışan genç bir diş hekimidir. Rumi ve İshita arasında kuvvetli bir sevgi bağı oluşur. İshita’nın babasıyla evlenmesini isteyen Rumi’nin bu dileği gerçekleşir. Raman, kızı Rumi’nin velayetine sahip olabilmek için evlenmek zorunda kalır. Rumi’nin iyiliği için ise en uygun aday Rumi’yi çok seven İshita’dır. Zorunluluklar yüzünden gerçekleşen bu evlilik ise büyük bir aşkın temelini oluşturur.
    Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparacak olan Sev Yeter 18 Haziran Pazartesi günü 20:15’te Kanal 7’de…

Oyuncular:
    Divyanka Tripathi - Dr. Ishita Iyer Bhalla
    Karan Patel - Raman Kumar Omprakash Bhalla
    Anita Hassandani - Shagun Arora Raghav
    Krishna Mukherjee - Aliya Bhalla
    Ruhanika Dhawan - Pihu Bhalla
    Aditi Bhatia - Ruhi Bhalla
    Konu Defneci tarafından (18-07-18 Saat 13:49 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    Defneci (17-06-18)

Durum:
    ab-ı çeşm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    70

Aldığı Beğeni: 205

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Ye Hai Mohabbatein /2013-..../ (Sev Yeter)

Eskiden olsa geçip odamda alt yazılı olarak birşey izleyeyim derdim. Şimdi annemle izleyecek işlere bakıyoruz. Annem gündüz zaten en ağlak olana bakıyor bari akşam az ağlak olsa diyordum ki... Buna başladık dakika bir gol bir babam; "Yahu bu adam niye bu kadar suratsız kız haklı" dedi. 2. Ve 3. Gün kızgın baktı ve en sonunda patladı. "Bu kızın yaptıkları bu suratsız adamı bana sevimli göstermeye başladı" dedi.
    Hint dizilerinin esas karakter kızları üstlerine vazife olmayan işlere karışmakla ünlü sanırım. Kim komşusunun çocuk olayına bu kadar müdahil olabilir? Üstelik de müdahil oldukça durumu bu kadar berbat edebilir? Ee
    Netten bakayım finali mutsuzsa bakmayayım dedim onu da bulamadım...

Durum:
    diloscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ASİ-DEMİR DOĞAN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    59

Aldığı Beğeni: 53

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı ab-ı çeşm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden olsa geçip odamda alt yazılı olarak birşey izleyeyim derdim. Şimdi annemle izleyecek işlere bakıyoruz. Annem gündüz zaten en ağlak olana bakıyor bari akşam az ağlak olsa diyordum ki... Buna başladık dakika bir gol bir babam; "Yahu bu adam niye bu kadar suratsız kız haklı" dedi. 2. Ve 3. Gün kızgın baktı ve en sonunda patladı. "Bu kızın yaptıkları bu suratsız adamı bana sevimli göstermeye başladı" dedi.
    Hint dizilerinin esas karakter kızları üstlerine vazife olmayan işlere karışmakla ünlü sanırım. Kim komşusunun çocuk olayına bu kadar müdahil olabilir? Üstelik de müdahil oldukça durumu bu kadar berbat edebilir? Ee
    Netten bakayım finali mutsuzsa bakmayayım dedim onu da bulamadım...
    Bu dizi başlayalı 5 yıl oldu tam.Geçen yine ödül töreninde dans ettiler başroldeki çift.Hindistan da çok seviliyor bu dizi.Hala reytingleri 2 ye yakın.Geçen gün kutlama yapıldı hatta.1500 bölüm oldu :) Daha final de yok ufukta.

5. Beğenenler;
    ab-ı çeşm (28-06-18)

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    162
    Verdiği Beğeni
    135

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    15 Mesaj

Ben her hint dizisine başladığımda başlarda sıkılırım ama bu diziyi kesinkes takip etmeme rağmen beğendim.

Başroldeki kız çok güzel , Sanki böyle Madhubala'daki Madhunun annesiyle Sanaya İrani karışımı.. Karakter olarak bahsetmiyorum..

Ve ufak kız , Hindistan'da bu kıza bayılıyorlar biliyorum. Şirin ama henüz çok küçük olduğu için öyle ahım şahım bir durum yaratmıyor. Ama ağlayışı felan ufaktan hüzünlendiriyor insanı.

Dizinin gidişatı da güzel.. Ben sevdim.. Raman suratsız bir adam eminim Arnav gibi uyuzluklarla başlayıp ilerde kalbimizi fethedecektir.

Zaman geçirmek için ideal.. Açıkcası bizim tipik Zengin oğlan fakir kız tiplemeli dizileri izlemektense bu diziyi tercih ederim.

7. Beğenenler;
    ab-ı çeşm (28-06-18)

Durum:
    ab-ı çeşm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    70

Aldığı Beğeni: 205

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı diloşcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dizi başlayalı 5 yıl oldu tam.Geçen yine ödül töreninde dans ettiler başroldeki çift.Hindistan da çok seviliyor bu dizi.Hala reytingleri 2 ye yakın.Geçen gün kutlama yapıldı hatta.1500 bölüm oldu :) Daha final de yok ufukta.
    Teşekkürler. Eh benim açımdan iyi bir başlangıç olmamış. Ben Kumkum'a Bülbül intihar edene kadar dayandım. Baştan eğlenceli gelse de her şeyin bir sonu vardır bunun niye olamadı sıkıntısı basıyor.

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri