Sayfa 1/34 1234511 ... SonSon
166 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bepannaah /Colors Tv / 2018-....

Durum:
    Sunrise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    ''Right Kameena''
    Konular
    146
    Verdiği Beğeni
    116

Aldığı Beğeni: 252

Bahsedilme
    39 Mesaj

Standart Bepannaah /Colors Tv / 2018-....

Adı:
    Bepannaah
    Türü: Romantik, Gerilim
    Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
    Yapım: Prem Kishan, Malhotra Sunil Mehta, Dheeraj Kumar (Cinevistaas Limited)
    Senarist: Ameeta Devadigga, Prakriti Mukherjee, Aniruddha Rajderka
    Kanal: Colors Tv

Bir kaza sonucu eslerinin ihanetini ogrenen ve bu uzucu olaydan dolayi yollari kesisen Aditya ve Zoyanin hikayesi.

Oyuncular:
    Harshad Chopda - Aditya Hooda
    Jennifer Winget - Zoya Arora ( Siddiqui)
    Sehban Azim - Yash Arora
    Namita Dubey - Pooja Hooda ( Mathur)
    Shehzad Shaikh - Arjun Hooda
    Aanchal Goswami - Noor Siddiqui
    Vaishnavi Dhanraj - Mahi Arora
    Rajesh Khattar - Harshvardhan 'Harsh' Hooda
    Parineeta Borthakur - Anjana Hooda
    Iqbal Azad - Waseem Siddiqui, Zoya and Noor's father
    Aaryaa Sharma - Roshana Siddiqui
    Shweta Gautam - Madhu Arora
    Mallika Nayak - Sakshi Mathur
    Yash Bhatia - Shaun
    Farah Lakhani - Mona
    Palak Jain - Akanksha
    Nitesh Prasher - Vinod
    Apurva Agnihotri - Rajveer Khanna
    Konu Defneci tarafından (18-07-18 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    diloscan (23-06-18)

Durum:
    diloscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ASİ-DEMİR DOĞAN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    59

Aldığı Beğeni: 53

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Bepannaah/ 2018-....

Sunrise çok teşekkür ederim başlığı açtığın için Çeşminaz'ım vesile oldu sağolsun
    Yine bir çılgınlık yaptım Hint dizisine başladım hem de güncel hatta delilik bence bu
    Kumkum'dan sonra yapmayacağım demiştim kendime ama tutamadım ne yapıyım
    Her gün film seyrediyordum artık dizi seyretmeyeceğim dediğim zamanda karşıma çıktı Bepannaah
    Diğer Hint dizileri gibi erkeğin kızı yanlış anlayıp boş yere nefret etmesi değil durum.
    Burada yaraları ortak olan iki acılı insan insan var.Hem yara hem de merhem olacaklar birbirine.
    Aditya Hooda benim favori karakterim oldu bile Zoya 23.bölümde şaşkınlıkla bakıp dedi ki Bu dünyada senin gibi bir insan görmedim diye değerini bil Zoya çocuğun helak oldu seni kurtarmaktan

Hayattaki en kötü şeylerden biri sevdiğiniz insanın ölümü veya size olan ihanetidir.Aditya ve Zoya bunu aynı anda yaşadı.Düşünsenize eşinizin ölüm haberini alıyorsunuz teşhise gidiyorsunuz örtüyü bir kaldırıyorsunuz.Başka bir adamla veya başka bir kadınla el ele.Hiçbir açıklaması da yok.Hesap soracağınız,niye bana bunu yaptın diyeceğiniz birileri yok.Aditya o anı aklında bir türlü çıkaramıyor.Sırf bu sebepten uçmayı bile bıraktı.Araba sürmüyor.Aditya anında dünyaya,herkese ölesiye nefret duydu.Zoya ise görmemeyi tercih etti.İkisi de normal şeyler yaşamadı ki.Normal tepki vermelerini beklemeyiz.

Aditya Zoya'ya bakınca aldatan kocanı görüyorum dedi.O yüzden intikamını alacağı kişi olarak da Zoya'yı seçti.Vicdanı yine de izin vermiyor.İkisi de aşkın gözü kördür örneğinin canlı örnekleri.Aditya Pooja yı sevdiği için gözü kapalı bütün parasını ona verdi.Zoya da eşinin yaptıklarından bihaber.

Aditya Pooja'yı 12 yaşından beri tanıyor.En iyi arkadaşım benim diyor.Aditya yla Pooja nın annesiyle arası çok iyi.Pooja öldüğünde ona sarılıyor.Syledikleri gerçekten yürek burkacak cinsten.Ateşini yakmalarını istiyorlar Aditya dan son görev diye.Aditya her şey kül olmuş diye ne yakması modunda.Diyor ki ben herşeyimi kaybettim.En iyi arkadaşımı,karımı,dostluğuna,aileye inancı,güveni.Babam annemi aldattığında Pooja neler yaşadığımı biliyordu.Bana bu nasıl yaptı diyor.
    İyi bir işim var,yakışıklıyım,eşimi seviyorum beni neden aldattı diye sürekli kendini sorguladı.Aditya nın çocuk ruhlu olması,şiirden anlamaması,Pooja yla he yere gelmemesi Pooja nın aldatması için bir bahane değil

Adtya ve Zoya yı ruh eşi olarak gösteriyorlar.Aditya çileği sevmiyor,Zoya da.Zoya nın en sevdiği renk beyaz Aditya 'nında.Eşleri öyle değil.Şiir gecesinde karşılaşıyor Pooja ve Yash.Kim kime 50 milyon rupi verir?.Pooja nın yaptığı gerçekten çok kötü bir şey.Aditya dan o parayı alıyor.Yash'a veriyor.Aditya da o kadar parayı aşkım için verdiysem nefretim için de yakabilirim diyor.Yash'ı Aditya nın doğum gününe çağırıyor bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.Günlüğüne zaten yazmış Yash'a karşı bir şeyler hissettiğini.Ama işin içinde Zoya nın babası ve Aditya nın babası da var tabi.Komplo kısmında.

Dizi çok güzel gidiyor.JenShad olmuşlar resmen.İkilinin sahnelerinden uyum akıyor.Güno'mm mutlaka bu diziyi seyretmelisin.Çeşminaz'ım sende Defneci seni de bekliyorum.Dizi için Survivor daki gibi konsey kurucam nerdeyse

Zoya beni delirtiyor kızdırıyor o yüzden hep Aditya hakkında yazmışım Yıllarca Yash'ın annesi ve kız kardeşiyle görüşmemişler.Tanımıyoro insanları.Onları sürekli koruyor.Mahi tam bir şeytan.Zoya sürekli Aditya yı suçluyor.Aditya diyor ya benim sana bir şey yapmama gerek yok önce çevrene bak gibilerinden.Aditya nın doğum günü sürprizi için Yash'ın şirketine başvurması,Pooja'nın sürekli hastaneye gitmesi,Yash'ın Pooja ya yüzük alması.Zoya da safım yüzük benim için diyip parmağına takıyor.Zoya ya Yash aileleri istemediği için tek başlarına evlenmişler .Kınaları olmamış.Zoya nın kınası soluk olmuş.Ama şu an elinde Aditya yazılı

Zoya ve Aditya gerçekten imkansız aşk bana göre.Zoya Aditya yı Yash olarak gördü bayıldığında.Sürekli onu hatırlıyor.Serseri Aditya da Zoya yı Pooja sanıp sarılıyor,elini tututor,bu zamana kadar seni kalbimde taşıdım diyor.Zoya da bir şaşkın tabi.Gerçi Aditya Pooja sanmadan da Zoya ya dokunuyor Aditya nın çözemediğim durumu iki gömlek bir de ceket giymesi yorumlarda da gördüm.Sebebini bulan çıkmadı ama.Zoya ve Aditya nın önce yaraları sarması gerekiyor.
    Zoya -Uykusuz geceler geçiriyorum.Aditya-Ben de diyor. Önce arkadaş sonra da çözülemeyecek bir düğüm gibi aşık olacaklar.Hele o ağlamaları.Birbirinden hesap sormaları.Mahi ye Yash'ın annesine sesini çıkaramayan Zoya hanım Aditya ya gelince panter kesiliyor.Çocuğu tokat manyağı yaptı.Zoyanın güldüğünü gören Aditya kıskanıyor niye bu kadar mutlusun ne çabuk unuttun kocanın aldattığını diyor.Sürekli Zoya yla uğraşıyor.

Aslında Zoya'nında kendisi gibi olduğunu biliyor.Hikayenin en masumu o.
    Zoya nın yabancı bir erkekle olduğu iftirası atılınca gidiyor Zoya yı kurtarıyor.Aşık olduğun için mi yaptın diyorlar.
    Aditya-Ben aşka inanmıyorum.Başka bir kız için yapmazdım.Ama Zoya bunu yapacak türde bir kız değil diyor.
    Şu hayatta güven sevgiden bile önemli.Aldatılmayı yaşayan birinin birilerine güvenmesi çok büyük bir olay bence
    Konu diloscan tarafından (23-06-18 Saat 10:19 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    ASİ-DEMİR DOĞAN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    59

Bahsedilme
    3 Mesaj

Burada çok tatlılardı:img-eat::img-in_lo
    Zoya Aditya nın doğum günü partisi için uğraşıyor.Aditya'ya diyor ki üzülen taraf ben oluyorum o yüzden kızmayacağım bugün diyor.
    Aditya da şaşırdı ne yapacağını.Bu sevimliliğe karşı.
    ALINTI.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    ASİ-DEMİR DOĞAN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    59

Bahsedilme
    3 Mesaj

ALINTI.
    Zoya ve Aditya'nın sahne paralellikleri.:img-in_lo Çok seviyorum böyle sahneleri.
    Dizi gerçekten insanı çekiyor.Bir günde 15-20 bölüm seyrettim.Ki çok da zamanım yok şu aralar.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    ASİ-DEMİR DOĞAN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    59

Bahsedilme
    3 Mesaj

ALINTI.
    En beğendiğim sahnelerden bir tanesi.Aditya nın şaşkın olduğu.Zoya nın sevimliliği.Aditya-Niye sürekli benim etrafımda geziyorsun? Zoya-Hayır gezmiyorum.Aditya'nın kızın şalını koluna dolaması beraber gezelim modu:img-hyste

Sayfa 1/34 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri