3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Zindagi Ki Mehek / Zee Tv / 2016 - .....

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    162
    Verdiği Beğeni
    135

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    15 Mesaj

Standart Zindagi Ki Mehek / Zee Tv / 2016 - .....

Dizinin konusu ev hanımı Mehek ‘ i anlatıyor. Mehek Sharma ve Shaurya Karan Vohra ‘nın farklı şekilde olan hayatlarının aşk hikayesine dayanmaktadır . Mehek orta sınıf kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir lokantacıdır. Mehek’in yemek pişirme hobisi ve tutkusudur ;ölü annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok seviyor.Ailesi tarafından bir yarışmaya katılması isteniyor, onun potansiyeliyle kayınlarını etkilemek için Hindistanın Süper Aşçısına rekabet oldu. Bu yarışma tesadüfen Shaurya Khanna tarafından yapılmaya karar verildi. Birbirinden habersiz, zaten bir sosyal paylaşım sitesinde farklı isimlerle bir araya geldiler. Shaurya orta sınıf davranışlardan nefret ederken, Mehek yardımseverdir. Yarışma başladığında, Shaurya anında Mehek’ten nefret ediyor ve orta sınıf bir kız olduğu için Mehek’i yargılılar.

(alıntıdır)

Durum:
    çeşm-inaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Bheegi bheegi...
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Zindagi Ki Mehek / Zee Tv / 2016 - .....

bu çift çok ateşlisosyal medyada pek çook videolarına denk gelmiştim.sırta sürülen buz mu ararsınız küvet miküvet sahnesi kaç kere tekrar edildiyse artık esas adamın elleri kireç gibi bembeyaz buruş buruş olmuş.
    kimyaları güzel beğendim. yalnız esas adamda barun ve ashish gibi hanım köylü abimiz her yere hatun kişisinin adını yazmış.bella...bella...
    bu iki partner hakkında da dedikodu kazanı kaynamış hal böyle olunca iki partner birbirini takip etmiyor.ama paylaşım yapıp birbirlerine emoji yorum atabiliyorlar ne yaparsınız bir garip hint alemi.

Durum:
    diloscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ASİ-DEMİR DOĞAN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    59

Aldığı Beğeni: 53

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Zindagi Ki Mehek / Zee Tv / 2016 - .....

Alıntı çeşm-inaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu çift çok ateşlisosyal medyada pek çook videolarına denk gelmiştim.sırta sürülen buz mu ararsınız küvet miküvet sahnesi kaç kere tekrar edildiyse artık esas adamın elleri kireç gibi bembeyaz buruş buruş olmuş.
    kimyaları güzel beğendim. yalnız esas adamda barun ve ashish gibi hanım köylü abimiz her yere hatun kişisinin adını yazmış.bella...bella...
    bu iki partner hakkında da dedikodu kazanı kaynamış hal böyle olunca iki partner birbirini takip etmiyor.ama paylaşım yapıp birbirlerine emoji yorum atabiliyorlar ne yaparsınız bir garip hint alemi.
    Her yerde dedikodunu kazanı kaynıyor desene Mehek te güzel kız şimdi.Çok da samimi sahneler vardı dizide.Arada denk geliyordum.Dizinin reytingleri düşmeye başladı.Gerçi o kadar kötü değil.1.3-1.4 arsındaydı.Yapımcı daha fazla uzatmak istemedi.Dizi 31 Ağustos'ta final yapacak

4. Beğenenler;
    çeşm-inaz (20-08-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri