Sayfa 3/82 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
408 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Shahrukh Khan

Durum:
    *Rose* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TARDIS/221B Baker Street
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Alıntıdır, uba.

+

K3G :img-in_lo

+

"19 yıl, 1000 hafta. Değişen hiçbir şey yok" yazmış yapan kişi :img-eat:

Durum:
    Okyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    247

Aldığı Beğeni: 1,960

Bahsedilme
    7 Mesaj

Alıntı *Rose* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dipnot: Hint şarkılarında en sevdiğim seslerden biri Udit Narayan'ken, çoğunlukla SRK'da dinlemişken, Hintliler'in de ikisinin sesini birbirine benzettiğini öğrendim. Udit Narayan'ın sesi yakışıyor bence SRK'ya :img-wink:
    Ula burda ne demek istedin :) Ben bunlar filmlerde şarkıları hep kendileri söylüyor sanıyordum :img-hyste Bizim yeçilçamdaki aktrisler gibi şarkılar playback mi yapılıyormuş :) Ben de bunları övüp duruyorum ya ne komple oyuncular diye :img-hyste Neyse senin yüzünden hiç Filinta'ya konsantre olamadım :) Ben oraya uçayım :)

Durum:
    *Rose* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TARDIS/221B Baker Street
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı okyanuuss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ula burda ne demek istedin :) Ben bunlar filmlerde şarkıları hep kendileri söylüyor sanıyordum :img-hyste Bizim yeçilçamdaki aktrisler gibi şarkılar playback mi yapılıyormuş :) Ben de bunları övüp duruyorum ya ne komple oyuncular diye :img-hyste Neyse senin yüzünden hiç Filinta'ya konsantre olamadım :) Ben oraya uçayım :)
    Allah iyiliğini versin :img-hyste Farklı filmlerde, hatta bazen film içinde farklı şarkılarda bile seslerin değiştiğini fark etmedin mi? :img-hyste Evet caniko playback. En ünlüleri; Kumar Sanu, Udit Narayan, Jatin-Lalit, Sonu Nigam, Shankar Mahadevan, Alka Yagnik, Lata Mangeshkar.

Yalnız 2000 yılındaki Apun Bola şarkısında SRK kendi sesini kullandı. Aamir'in ve Salman'ın da var :img-wink:

Ben de Aşk Yeniden izliyorum ne olmuş :)

Durum:
    Okyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    247

Aldığı Beğeni: 1,960

Bahsedilme
    7 Mesaj

Allah iyiliğini versin :img-hyste Farklı filmlerde, hatta bazen film içinde farklı şarkılarda bile seslerin değiştiğini fark etmedin mi? :img-hyste Evet caniko playback. En ünlüleri; Kumar Sanu, Udit Narayan, Jatin-Lalit, Sonu Nigam, Shankar Mahadevan, Alka Yagnik, Lata Mangeshkar.

Yalnız 2000 yılındaki Apun Bola şarkısında SRK kendi sesini kullandı. Aamir'in ve Salman'ın da var :img-wink:

Yahu ne bileyim bütün sesler birbirine benziyor zaten :img-hyste Meğer hep aynı kişiler film film dolaşıp söylüyorlarmış şarkıları :img-hyste İyi de ben yazdım; bunlar hem oyunculuk yapıyor hem şarkı söylüyor hem de dans ediyor vav süperler falan gibi şeyler.. Bir kişi de çıkıp da şarkıları onlar söylemiyor demedi :img-hyste Haçan onların da haberi yok mudur daa :img-hyste

Ben onu da izleyeceğim de işte maalesef aynı anda iki dizi izlenilmiyor :img-hyste

Durum:
    aglamakelebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hint diyarları / kya hua
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    1 Mesaj

Hadi erkeklerde anlamadi da, kizlarda hep ses ayni..:img-wink:
    sonu nigam galiba o da..

DdDLJ ve KKHH galiba ayni ses.. Rab ne banadaki mi dedigin vatandas..
    om shanti deki daha baska biri galiba..

Okyanuscum o kadar guzel sesler uymus ki, oyuncularin seslerine hic anlasilmiyor.. bir de o playbackler cok basarili bence.. agiz hareketleri birebir.. Bizimkiler gibi degil, biz de egreti duruyor o yuzden bizimkiler soyluyor..:img-wink:

O kadar dans ediyolar sarki da soylemesinler..:img-wink:

Her filmde baska kareografi, her sarki da baska rol kesmek.. Filmin yarim saati sarkiyla geciyor diye dalga gecenler var.. oysa o sarki sahnesinde , ne kadar cok sahne var.. Bos bos 10 dk bakis yok en azindan..

Rosem shrk ile ilgili dedigine katiliyorum.. Aamirin belki 3-5 videosunu izlemisimdir en fazla.. sarki klipleri haric onLari cok izledim.. Ama Shrk'un ooesprili, eglenceli, sempatik videolarini bayagi bir izledim.. İzledikce izleyesi geliyor insanin..:img-hyste İzledikce ortak yon buluyorsun (bkz okyanus) izledikce farkli bir yonunu kesfediyorsun..:img-wink:

Ve bunlarin genclik sirri baharat mi acaba ( baharat tuketimimicogaltmam lazim) ne yer ne icer bunlar.. shrk saclarina neyle bakiyor.. bu cok onemli.. bende sac kalmadi, adam masallah 50 yasinda gur saclara sahip.. bunlarin cevaplarini biliyor musun caniko..:good:

Sayfa 3/82 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)