Final bölümü efsaneye yakışır oldu bence. Dexter,Lost,Game of Thrones gibi başarısızlıkları düşününce ve son sezonda olayların çok fazla hareketlenip nasıl bağlanacağı endişesini her bölüm yaşarken yapılan bu finali oldukça sevdim ben.
Bu dizinin sonunda Carrie'nin kızını alıp bir de sevgili yapıp mutlu bir hayat yaşaması gibi bir ihtimal yoktu zaten.
Carrie görevi uğruna her şeyi yapabilen bir kadın oldu ki bu kadar başarılı olmasının da sebebi bu oldu her zaman. Bu görev aşkı uğruna da ülkesinde vatan haini olarak anılmayı bile göze aldı en sonunda ve bir yandan da casusluk yaparak Saul ile irtibatta kalmaya devam edip Rusya'da yaşayacak.
8 yıllık mücadele sonunda Carrie'yi o şekilde görmek üzdü hele hele de kızını bir daha göremeyecek olması. Ama bu gerçekçi sonu da bir o kadar sevdim.
Saul'un ölmemesine sevindim ama Saul görevde kaldı mı, neden evden taşındı o kısmı da tam anlatsaymışlar keşke.

Ve sonuç olarak 8 yılımı verdiğim için beni hiçbir zaman pişman etmeyen ve efsane kategorisine koyduğum dizim elveda. Özleneceksin.