Sayfa 1/18 1234511 ... SonSon
86 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Homeland - Bölüm yorumları

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Homeland - Bölüm yorumları

Showtime bir İsrail yapımı olan Prisoners Of War'dan esinlenerek Homeland'ı başlattı.

Dizinin yapımcıları arasında 24'te görev almış olan Chip Johannessen var, senarist kadrosunda da yine 24'te çalışmış olan Howard Gordon bulunuyor. Dizinin başrollerinde ise V'de hastası olduğumuz Morena Baccarin, Band Of Brothers'tan tanıdığımız Damian Lewis ve de Claire Danes var.

Dizinin konusuna gelecek olursak ; teröristlerce Âfganistan'da hapsedilmiş Nicholas Brody (Damian Lewis) özel bir operasyonla kurtarılır, ülkesine geri döner. 8 yıl boyunca kendisinden haber alamayan ailesi yokluğuna alışmış ve yeni bir hayat kurmuştur, Brody'nin yaşadığını haber alan ailesi de kendilerini alışılmışın dışında bir gündemle karşı karşıya bulacaktır, Brody'nin 8 yıllık esareti kendisini fiziksel ve psikolojik olarak fazlaca yıpratmıştır. Tüm bunlar devam ederken CIA, terörist Ebu Nazir'i deşifre etmek için tüm gücüyle çalışmaktadır , Bağdat'taki kaynaklarından bir Amerikalının taraf değiştirdiğini öğrenen Carrie(Claire Danes) de taraf değiştirdiğine inandığı Brody'yi yakın takibe alır, aynı zamanda Amerika için Ebu Nazir tehdidi hala devam etmektedir.

Homeland'in ilk sezonu 12 bölüm sürecek. 2. sezon da şimdiden 12 bölüm olarak siparişini aldı.

Konu DowneyJr tarafından (17-07-18 Saat 21:37 ) değiştirilmiştir.
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziyi tek fotoğrafla anlat deseler kesinlikle bu olurdu.
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

24 sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir dizi. Tabi Damien Lewis'in sevenlerin de. Oyunculuğu zirvede adamın her bölüm.

24 kadar aksiyonlu olmadığı söylenmişti dizinin ama ilk sezonun birkaç bölümünden sonra heyecan ve tempo artmaya başladı. Özellikle 2.sezon gerçekten süper bir sezondu.

Dizinin en sevdiğim yönü ABD propagandası yapmaması, yaptığı zaman da gözümüze gözümüze sokmamaları.
    İlk sezonun 9.bölümü vardı ki hayretler içerisinde kalmışlığım vardır. Bu bölümü herhalde Müslüman birisi yazdı diye düşünmedim değil. Çuvaldızı kendilerine de batırıyorlar.

Nicholas Brody sevdim bu adamı bir başka. Ancak sinir bir karısı ve çekilmez bir kızı var neyse ki oğuldan kurtarıyor.

Carrie ise değişik bir karakterdi benim için. Sevmekle sevmemek arasında gidip geldim hep ama aşk karşısındaki o çaresizliği sevdirdi bana kendisini.

Saul ise dizimizin Yahudisi. Her dizide olması gereken Yahudi karakterimiz bu dizide de Saul olmuş.:img-wink: Kendisi süper bir patrondur. Allah bana da herkese de böyle bir patron nasip etsin diyorum.:whistle2 Carrie ile olan ilişkisine gıpta etmiyorum desem yalan olur.

Quinn'e ise bir türlü alışamadım. 2.sezon finalinde Brody'ye geçtiği kıyakta bir tek kanım ısındı.
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

Seni 3000 defa seviyorum

Sayfa 1/18 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri