Sayfa 49/49 İlkİlk ... 394546474849
243 sonuçtan 241 ile 243 arası

Konu: Dr.House - Spoiler

Durum:
    Şah-Rû - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    81
    Verdiği Beğeni
    850

Aldığı Beğeni: 231

Bahsedilme
    15 Mesaj

Benim için 2008 de Tnt aracılığıyla başlayan maceranın hiç istemesem de sonuna geldik. Kanalın tenete olmadan önce bana kalan yadigarı perşembeleri House günü yapmak olmuştu. Böyle böyle bir yılı aşkın zamandır annemle her hafta bir bölüm izleyerek, tadını çıkarta çıkarta, eşzamanlı yayın aralarına takılmadan finale yetiştik. Öncelikle finalin konusundan ayrı olarak gerçekten Gregory House karakterini özleyeceğimi belirtmeliyim. Tarihin istisna dizi karakterleri arasında yerini aldı.

Genel bir yorum olarak da ilk 6 sezonu ile son 2 sezon arasında ciddi bir ivme farkı olsa da kaliteyi yerlerde süründürmeden tamamlamayı başardıklarını söyleyebilirim. Bölüm vakalarının ilerleyişindeki yanlış teşhis + daha çok yanlış teşhis + ölüm sınırı + aydınlanma ve çözüm klişesiyle zaten kendileri de bolca dalga geçtiklerinden bu kısmı dizinin temeli olarak görmüyordum. Bu bir karakter dizisiydi ve 8 sezon boyunca gerçekten ana karakterlerin herbirinin iyi ya da kötü nasıl geliştiklerine, nasıl ince ince işlendiklerine tanık olduk.

Finale gelecek olursak tahmin edilebilir, sezon finallerinden daha etkileyici olmayan ve aceleye gelmiş izlenimi uyandıran bir final oldu. Açıkçası çok daha fazla hüzün yaratacağını düşünmüştüm. Fakat hüznü bölümün kendisi değil artık House ve ekibini bir daha göremeyecek olmak yarattı.

Spoiler İçermektedir
    Yarım somunun var mı, bir de ufak evin
    Kimsenin kulu kölesi değil misin?
    Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya
    Keyfine bak en hoş dünyası olan sensin...
    ÖMER HAYYAM

Durum:
    sensizlik19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    S.Holmes/B.Hakman
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

8.sezonda biteceyini bilsem de çok ama çok üzüldüm. Final hiç beklediyim gibi olmadı.:img-beee: Bence daha iyi bir sonu hak ediyordu. Ne şimdi 6 aya sonra Hause tekrar hapse mi giricek? Nolcak? Çok soru işareti bıraktı...

Durum:
    hexa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    perfume
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

1 ay önce izlemeye başladım house o kadar beğendimki 3 sezonu 15 günde bitirdim ama 4.sezonu bir türlü içim ısınmadı nedense yeni ekibi bir türlü sevemedim cameron foreman ve chase li ekip daha çok hoşuma gidiyordu yarıda bırakmak zorunda kaldım o yüzden ama house kesinlikle izlediğim diziler arasında en sevdiğim erkek karakter olarak kalıcak bir adam bu kadar huysuz ve sevimli olabilirmi zekasına hayranım

Sayfa 49/49 İlkİlk ... 394546474849

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri