Sayfa 101/184 İlkİlk ... 5191979899100101102103104105111151 ... SonSon
918 sonuçtan 501 ile 505 arası

Konu: Dr. House - Spoiler (Arşiv 1)

Durum:
    dt_rabia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Forever♥House M.D:
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yok odile'm abartmadın merak etme hepimiz aynı tepkiyi verdik.hatta o suni teneffüs olayında ben de koptum.hele o gözlere yakın çekim olayı amanın Allah yani bi de hani uyukladığı bölüm varya Kutner'ı bekçi dikmiş Cuddy başına garibim ambu elinde öyle bekliyordu .House orda dedi ya bundan sonra göğüs uçlarımı yalnızca 13 sıkabilir diye orda da koptum:img-hyste :img-hysteduygusal olarak da tuvalette Cuddy House ile konuşurken başını kapıya dayadığında onun ölmesinden duyduğu korku o kadar belliydi ki aşık canım aşıkkkk.:img-in_lo ya son sanheye ne diyorsunuz siz de House neden mutlu olmamı önemsiyorsun dediğinde benim gibi çığlık attınız mı seni seviyorum de diye:love05:
    Antecim seni de forumumuzun çakallrından ilan ediyorum.Allah'tan göbek atmadın hatta yas tuttun

Durum:
    volvox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    52
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dt_rabia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    duygusal olarak da tuvalette Cuddy House ile konuşurken başını kapıya dayadığında onun ölmesinden duyduğu korku o kadar belliydi ki aşık canım aşıkkkk.:img-in_lo ya son sanheye ne diyorsunuz siz de House neden mutlu olmamı önemsiyorsun dediğinde benim gibi çığlık attınız mı seni seviyorum de diye:love05:
    O sahnede ben Cuddy'den bir "if you are happy I'm" sen mutluysan ben de mutluyum bekledim. Hani House'un Cuddy'nin evlat edineceğini öğrendiği zaman söylediği gibi .. Ama nerdeeee.

Durum:
    dt_rabia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Forever♥House M.D:
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı volvox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O sahnede ben Cuddy'den bir "if you are happy I'm" sen mutluysan ben de mutluyum bekledim. Hani House'un Cuddy'nin evlat edineceğini öğrendiği zaman söylediği gibi .. Ama nerdeeee.
    haklısın volvoxcum tam cuk bir sahne olacakmış.ben unutmuşum o dialoğu. onu söylerken House'un hali geldi gözümün önüne:img-in_lo

Durum:
    criminalist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dün gece izledim sonunda 16. bölümü ve gerçekten çok beğendim bence 5. sezonun şimdiye kadarki en iyi bölümüydü
    house un ağrısının işlendiği bölümler genelde güzel oluyo zaten bu arada sizlerin bahsettiği sahneler cidden harikaydı onları 2 şer kere izledim hep hakkaten cuddy aşık yahuu bu house a mutlu olması için elinden geleni yapıo ama house zekasını ağrısız yaşamaya tercih eden biri cuddy nin işi zor :icon_sorr

Durum:
    edaaydemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sakarya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

beni çok negatif bir insan olarak göreceksiniz ki değilim tam bir aşk insanıyımdır hatta csı daki aşksızlık benim saçlarımı ağartmıştır neyse efendim söz konusu house olunca aşık oldum alayım sevgilimi kolumda yatayım tarzı bir mutluluğu insan bekleyemiyor.
    belki bahsettiğiniz ağrıları ki house bu acılarını kimseyle paylaşmak istemediğinden olabilir,belkide kendine olan sonsuz güvenin yada bencilliğinin sevdiğini incitme korkusundan öne geçeceğini bilmesidir.ya ben beklemiyorum mutlu bir son bunu staysi ile yapamadıysa house cuddy ile neden yapsın ki.belki bebek cuddynin bebeği bir şeyleri değiştirebilir ama housenin o bebekle vakit geçirip ona bağlanması lazım cuddyden kaçarken bebekle nasıl zaman geçirebilirki?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri