Sayfa 11/184 İlkİlk ... 7891011121314152161111 ... SonSon
918 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Dr. House - Spoiler (Arşiv 1)

Durum:
    edaaydemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sakarya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deadly_angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diziye yenibaşladım ve az önce ilk bölümünü bitirdim.Tek kelimeyle bayıldım.Gerçi Lost takıntımdan sonra diziyi izlerken her sahnede gereksiz detaylara takıldım elimde olmayarak.Ama kabul etmeliyim bu dizide her bölüm kendi içerisinde çözümleniyor.:)
    ya bu diziyi nedense ben diğer dizilerle kıyaslıyamıyorum house vardır birde diğer diziler bu adam rolüne okadar yakışıyor ve yaşıyorki adamın mimiklerini izlemekden diziye konsantire olamıyorum.ben 2.3.4. sezon 9. bölüme kadar izledim 1. sezon ve 4. sezondan kaldığım yerde devam edeyim bakalım neler olmuş ama 2. sezon ve 3. sezonlar heleki 2. sezon staysili bölümle harikaydı...

Durum:
    smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Dr.House&Dr.Shephard ile
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziye yenibaşladım ve az önce ilk bölümünü bitirdim.Tek kelimeyle bayıldım.Gerçi Lost takıntımdan sonra diziyi izlerken her sahnede gereksiz detaylara takıldım elimde olmayarak.Ama kabul etmeliyim bu dizide her bölüm kendi içerisinde çözümleniyor.:)
    ben de senin gibi yeni izlemye başladım ve peşpeşe 3 bölümü izledim.Güzel ve diğer tıpla ilgili dizilere pek benzemiyor.Daha çok bana CSI ı hatırlattı.Önce olay veriliyor daha sonra katili bulur gibi hastalığın nedeni bulunuyor.Bu yönden hikaye işleyişi hoşuma gitti.Ve tabiki dr.house da unutmamak lazım:happy0064Müthiş bir karakter,esprili,zeki :good:

Durum:
    celeborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    abort-'us'
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı edaaydemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu diziyi nedense ben diğer dizilerle kıyaslıyamıyorum house vardır birde diğer diziler bu adam rolüne okadar yakışıyor ve yaşıyorki adamın mimiklerini izlemekden diziye konsantire olamıyorum.ben 2.3.4. sezon 9. bölüme kadar izledim 1. sezon ve 4. sezondan kaldığım yerde devam edeyim bakalım neler olmuş ama 2. sezon ve 3. sezonlar heleki 2. sezon staysili bölümle harikaydı...

kesinlikle katılıyorum..hugh laurie rolünde ilahlaşıyor resmen:good:
    benim favori bölümlerim ikinci sezondaki euphoria part 1 ve 2..foreman merkezli iki bölüm çok hoşuma gitmişti:)
    Use it or lose it!
    Kingslayer

Durum:
    Butterbeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Somewhere only I know
    Konular
    136
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dr. House tanı koyma konusunda gerçekten çok başarılı.İzlerken kesin şimdi birşey bulacak diyorum.Detaylar konusunda gerçekten çok iyi.Ayrıca çok esprili ve sivri dilli.Bu yönüyle onu Lost dizisindeki Sawyer karakterine benzetiyorum.Daha iki bölümünü izledim ve dizi beni kendine fena halde bağladı.Bu gidişle kısa bir süre içerisinde sezonları bitirmiş olurum herhalde.

Durum:
    celeborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    abort-'us'
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dr. House tanı koyma konusunda gerçekten çok başarılı.İzlerken kesin şimdi birşey bulacak diyorum.Detaylar konusunda gerçekten çok iyi.Ayrıca çok esprili ve sivri dilli.Bu yönüyle onu Lost dizisindeki Sawyer karakterine benzetiyorum.Daha iki bölümünü izledim ve dizi beni kendine fena halde bağladı.Bu gidişle kısa bir süre içerisinde sezonları bitirmiş olurum herhalde.

kesinlikle bağımlılık yapıyor bu dizi

house çok ilginç bir doktor tiplemesi bence..tedavi denemekten korkmuyor..karşılaşacağı her sonucu o hastalık için ayrı bir ip ucu olarak değerlendiriyor..farklı bakış açısı çok hoşuma gidiyor..ayrıca bir tıp öğrencisi olarak da bir kaç bişi kaptım diziden..açıkçası sadece tıp terimleri kullanmaktan ibaret değil bu dizi..iyi bir alt yapısı olduğunu düşünüyorum:)
    Use it or lose it!
    Kingslayer

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri