Sayfa 184/184 İlkİlk ... 84134174180181182183184
918 sonuçtan 916 ile 918 arası

Konu: Dr. House - Spoiler (Arşiv 1)

Durum:
    dt_rabia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Forever♥House M.D:
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

House'undan mahrum kalmış ,hasret çekmiş ;yahu bu kadar christmas tatili mi olur biz bile kurban da en fazla 9 gün tatil yapıyoruz diyen canımın içi forumdaşlarım:img-hystenasılsınız?hiç ses seda yok kimseler uğramaz olmuş.yeni ve taze haberlerleburdayım.öncelikle 25 ocakta beklediğimiz bölümü bi güzellik yapıp 11 ocak 'a kaydırmışlar oleyyy:happy0064 3 tane sneak pekk yayınlanmmış hele bir tane wilson-house sahnesi var içlerinde koptum anladığım kadarılya wilson bir kızla çıktı house ile beraber yaşadığını söyleyince bu ikisni gay sandı:img-hysteama zaten bu bizim istediğimiz bişey değil mi:img-hyste:img-hyste onun harici önemli bir şey yoktu videolarda.ama o kadar özledim ki artık bir an önce başlasın yahu nedir bizim bu tatilllerden çektiğimiz .bi de bizim milletimize tembel derler hıhhh çok biliyorlar:img-yes:adamlar sürekli tatilde canımmmmm

Durum:
    odile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Çalıkuşu:)
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 10

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dt_rabia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    House'undan mahrum kalmış ,hasret çekmiş ;yahu bu kadar christmas tatili mi olur biz bile kurban da en fazla 9 gün tatil yapıyoruz diyen canımın içi forumdaşlarım nasılsınız?hiç ses seda yok kimseler uğramaz olmuş.yeni ve taze haberlerleburdayım.öncelikle 25 ocakta beklediğimiz bölümü bi güzellik yapıp 11 ocak 'a kaydırmışlar oleyyy 3 tane sneak pekk yayınlanmmış hele bir tane wilson-house sahnesi var içlerinde koptum anladığım kadarılya wilson bir kızla çıktı house ile beraber yaşadığını söyleyince bu ikisni gay sandı ama zaten bu bizim istediğimiz bişey değil mi onun harici önemli bir şey yoktu videolarda.ama o kadar özledim ki artık bir an önce başlasın yahu nedir bizim bu tatilllerden çektiğimiz .bi de bizim milletimize tembel derler hıhhh çok biliyorlaradamlar sürekli tatilde canımmmmm
    rabia'm canım güzel haberler getirmişssin :happy0064 11 Ocak ha yihuuuu :cheer::cheer:o kadar özledim ki dizimizi burnumda tütyorlar :img-hyste acayip merak ettim House -Wilson ikilisinin gay zannedilmesi süper olmuş bakliyordum böyle bişi bunlar o kadar beraber geziyorlardı ki :img-hyste..acaba kız ne gördü de bizim ikiliyi gay zanneti ..

mesajjjj sayıma tikkkattttt:img-in_lo

Durum:
    elfkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Montclair
    Konular
    38
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bende promoları izledim özellikle Jack Bauer benzetmesine koptum:img-hyste

Wilson: Binamızdaki herkes bizim gay olduğumuz düşünüyor:img-hyste

Özlemişim House'umu Wilson'umu:love05:

Başlık kapanma sayısına da gelmiş.. 2010 bölüm yorumları yeni başlığa artık:)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri