Sayfa 51/184 İlkİlk ... 4147484950515253545561101151 ... SonSon
918 sonuçtan 251 ile 255 arası

Konu: Dr. House - Spoiler (Arşiv 1)

Durum:
    criminalist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ya nolur bilmem senaryo her yere çekilebilir ama bence bu house da çok kötü etkiler yaratmaz düşünsenize cameron chase foreman ekibi dağıldı senaristler acayip risk aldılar üstelik bunu oyuncular diziden ayrılmadığı halde yaptılar bence yine büyük bi sürpriz olabilir ama bu house un tadını keyfini azaltmıycaktır

Durum:
    petsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Manisa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Uzun aranın vermiş olduğu buhran hepimizi fena halde sardı.Neyse ki sizleri okumak bana büyük
    teselli oluyor arkadaşlar.Hepinize çok çok teşekkür ederim.Bu çorbada benim de tuzum olsun
    istedim,belki biraz da ben size teselli olabilirim.Böylece bu arayı atlatırız.

Öncelikle,hasta bir Hameron'cu olduğumu belirtmeliyim.Bu günlerde Huddy diye diye coştunuz.
    Yazışmalar hızlandı,sitenin raitingi de yükseldi.Çoğunluk Huddy'cisiniz anladığım kadarıyla.
    Ben Cameron'dan vazgeçemeyenlerdenim.Üzüntüden çok uykusuz geceler geçirdim.Nasıl olur da
    bu ilişki yaşanmaz,üç koca sezon bununla yatıp kalk sonra sonu hüsran olsun.Ne yaparsın, elden
    de bişey gelmez çaresiz büktük boynumuzu.

Görüyorum ki shiplerimiz farklı olsa da tutkularımızın şiddeti ortak.Dilerim sonunuz benzemez bize.
    İnsanın içini çok acıtıyor.Duyguları sömürülecek kitleler yaratmak bu işin birinci kuralı.İkinci kural
    ise yumurtaları birbirine tokuşturmak ondan sonra gelsin raitingler.

Huddy sevginiz hat safhada,Hugh Laurie'nin karısından ayrılıp Lisa ile birlikte olmasını bu satırlarda
    okuyunca gözlerime inanamadım.Yok artık! O kadar da değil.Onun özel yaşamında bir aile babası
    olmasından çok mutluyum.Gerçekten o büyük bir usta.Oyunculuğu çok sihirli.Beni ziyadesiyle
    mutlu etmeyi ve tarifsiz kederler içinde bırakmayı fazlasıyla başardı.Ne diyeyim Allah onu bize
    çok görmesin,mutlu olsun yuvasında.

Arkadaşlar,sizleri biraz paniklemiş görüyorum.Son gelen spoiler sizleri şüpheye düşürmüş gibi.
    Ancak içiniz rahat olsun bence.Yabancı sitelerde Hameron'cular coşmuş durumda ama ben öyle
    düşünmüyorum.Tam tersi Huddy ihtimali çok güçlendi.Hele de Cameron'un yönetici olacağı
    haberlerinden sonra.Evet yanlış okumadınız.Önceleri bu haber beni sevinçten bayıltacaktı neredeyse
    ancak sakin kafayla ve şimdiye kadar biz Hameron'culara yaşattırılan hayal kırıklıklarını da hatırlayınca
    bunun yine bir aldatmaca,duygu sömürüsü olduğu sonucuna vardım.

Bunu yapmak zorundalar.Bilin bakalım niye?Çünküüü 21 ocak çarşamba akşamı LOST başlıyor.
    Yılbaşına kadar boş meydanda,bir şekilde,öyle böyle idare ettiler.Ama LOST karşısında raiting adına
    ezilmemenin yolu Hameron'cuları sömürmek için ümitlendirmekten geçiyor.Bunun yolunu da onu yönetici
    yapmak gibi bir saçmalıkta bulmuşlar.Cameron'a mı kalmış yönetici olmak dünkü kız.Yok mu o
    hastanede daha kıdemli insanlar,ama dedim ya yumurtalar tokuşmalı bazıları kırılmalı ki ses getirsin.

Artık Hameron ümitlerim giderek azalıyor.Huddy fikrine alışmak için çok çabalıyorum ancak olmuyor,
    olmuyor,olmuyor,zorla güzellik olmuyooor.Aşk gibi duygular sokma akılla değişmiyor.Mutsuz ve
    umutsuzum,bu durum bütün keyfimi kaçırıyor.Acı çekiyorum.House ile Cameron aşkının olmayacağı
    hiç aklıma gelmezdi.Nasıl kapıldım bu kadar inanamıyorum.TNT de House'un beni mahfeden bölümleri
    yaklaşıyor.Aşkın Cameron'a,korkunun House'a neler yaptırdığını izlediğimiz,beni benden alan bölümler.
    İkisinin arasında yaşanmamış,yarım kalan bişeylerin olduğu bölümler.

Cuddy'yi çok seviyorum.Tatlı cadım,dişi vahşi kedim benim.House'un hakkından şahane geliyor.Ama
    bende "bir ilişki yaşamalılar" hissi oluşturmaya yetmiyor.Onların sıkı arkadaş oldukları duygusu
    her zaman ağır basıyor.(House-Wilson-Cuddy)

Durum:
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben de epey bi süredir house cuddy cameron filan diye düşünüyorum house la hangisi daha iyi olur diye ama düşündüm de cuddyle beraber olsa onların atışmalarını vs yi görebilicek miyiz aynı tadı alır mıyız gerçi tıbbi olaylar ilginçliğini koruduğu sürece ben house u her zaman izlerim o ayrı ama insan endişelenmiyo diil
    cameron da house a göre diil bence ilk sezonda gerekli açıklamaları house kendisi yapmıştı zaten
    en iyisi house un yalnız takılması galiba ama cuddy yle olursa neler olur merak etmio da diilim

Durum:
    dt_rabia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Forever♥House M.D:
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

sevgili petsy öncelikle aramıza hoşgeldin.senin de söylemiş olduğun gibi bu ara bize pek iyi gelmeyecek hepimiz kafayı sıyıracağız yüksek ihtimalle öncelikle hugh laurie ve evliliği hakkında biz de seninle aynı fikirdeyiz .konuştuklarımız biraz da zaman öldürmeye dayalı ,eğlenceli konuşmalar .tabi ki adam senlerdir birlikte eşiyle 3 çocuk babası kocaman bir ailesi var kimse istemez.ama kendi adıma ona olan aşkımı da değiştirmez
    burada çoğu kez konuştuk.sanırım house u izleyen herkes bir zamanlar hameroncu oluyor .ama zaman ilerledikçe şartlar ve karakterler oturdukça aslında birbirlerine uygun olmadıklarını düşündüm ben kendi adıma.şu an da hameron u bence yeniden hortlatmaya çalışmıyorlar.sadece o pozisyonda cuddy house karşısında direnip ona karşı çıkabileceğini düşündüğü için görevi ona devretmeyi(ki geçici olduğunu düşünüyoruz) uygun gördü. tabi doğal olarak da hameroncular da ümitlendi. ben huddy ci olarak cuddy ve house un bir geçmişleri de olduğunu düşünerek bu ilişkinin yaşanması gerektiğini düşünüyorum.haaa belki belli olmaz burada da direkten döneriz bilemiyorum ama o zamn anlarım ki house yalnız kalmaya mahkum bir karakter olarak aşk hayatındaki gelgitlerle devam eder.
    benim nacizane bir gözlemim var. cameron ve chase gerçek haytta nişanlılar. bence senaryodaki berberliklerinde ben bunun bir katkısı olduğunu düşünyorum. LOST olayına gelince ben bi kaç yerde okumuştum zamanında reytinglerde house un lost u geçtiği dönemler oldu .artık belli bir kitlesi var house un bunu çok sorun etmezler.tabi ki senaryoda çok saçmalarlarsa orasını bilemem .
    forumumuz giderek genişliyor ve yeni yeni paylaşımlar çıkıyor .ve ben de bu durumdan çok mutlu oluyorum . böyle devam millet:good::happy0064:img-wink:

Durum:
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar bu spoiler sitesinde yeni çıkan bişey önümüzdeki bölümde çok az huddy olucağını söylüo huddyciler için kötü haber

Megan: As happy as I'm that Cuddy got her Christmas miracle baby, I still want to see some Huddy love. Please tell me that this baby doesn't mean the end for my favorite TV couple.

This baby doesn't mean the end for your favorite TV couple, but the next episode has minimal Huddy, since both of them spend most of the episode at their respective houses: Cuddy's preparing for a social worker who's checking on the baby's welfare, and House is dealing with a plumbing problem. That's not a euphemism though. The man's got problems with his pipes!

Mary in Epping, N.H.: Any dish on Foreteen? They're really growing on me.

The final scene of the next episode is Foreteen-centric, and it will knock you back on your heels. After you gasp, you'll spend the rest of the night tying yourself into ethical knots. It's a very nicely developed plot twist, and it adds a layer to Foreteen that gets them up to Sixteen or Seventeen at least! Let's just say that Foreman has to make a choice that will either jeopardize his career or her life/health, so it ain't sweet and simple.

alıntı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri