Sayfa 2/193 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
962 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Dr. House - Spoiler

Durum:
    elfkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Montclair
    Konular
    38
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bende töreni izledim. Hakettiğimiz birşeyi almak güzel gerçektende:img-yes:

Hugh çok şeker.. I love People:img-hyste koparttı beni.. Aksanlı konuşmasına bayılıyorum.. Çok tatlıydı çookk:love05:

Törenden bazı resimler bende ekledim Rabia'nın eklediklerine ek olarak:img-wink: Çok eğlenmişler belli..

Yeni bölüme de az kaldı sabırsızlıkla beklemekteyim..

Durum:
    dt_rabia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Forever♥House M.D:
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

The producers of House are apparently considering airing a new wedding plot on the show.

The season five finale saw Cameron and Chase - played by Jennifer Morrison and Jesse Spencer respectively - tie the knot, and producers are reportedly toying with the idea of another pair of characters getting hitched.

According to Entertainment Weekly, a marriage proposal will feature in the second half of the drama's sixth season, which currently airs Monday nights on Fox.

Cuddy and Lucas are currently the only couple on the show following Thirteen and Foreman's breakup last year and Jennifer Morrison's departure from the series, which marked the end of Cameron and Chase's marriage.

Source:Digital Spy
    anlaşılan bu sezonun ikinci yarısında bizi bir evlilk teklifi bekliyor ve yazıda da 2 seçenekten bahsedilmiş ve benim tahminim 14 olamaz geriye lucas ve cuddy kalıyor maalsef .Amann cuddy kabul etsin de kurtulalım bu çileden. ben hilson ikilisinden memnunum.:happy0064yeni promoda geçen bahsettiğim konuşmanın iç yüzü ortaya çıktı.yeni taşındıkları apartmanda herkes bunları gay sanıyorrr:img-hysteCuddy 'e nispet aldılar evi bakalım ama bu gidişle fazla oturamayacaklar:img-hysteayrıca promoların başına hemen yeni ödüllerini gururla eklemişlerr eee hakettiler ne de olsa..

Durum:
    odile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Çalıkuşu:)
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 10

Bahsedilme
    0 Mesaj

hımm evliklik teklfi haa:kahve ..aman Cuddy'e teklif götüren sakın House olmasın canlar :icon_whis tamam dediğimin mantıksızlığının farkındayım:img-hyste ama Lucas demektense House daha cazip:img-in_lo düşünsenize Cuddy'e teklif eden bir House tam hastanenin ortasında diz çökmüş hayal kurmayı kesss Odiş desenize :img-heh:

özeti okuyan var mı ?? Foreman'a eşşek şakası yapılacakmış :img-hysteizlemek için sabırsızlanıyorum :tvizleyenzira ekipte en hazzetmediğim şahsiyet kendüsüüü:icon_whis

Durum:
    dt_rabia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Forever♥House M.D:
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Smile yok böyle bir olay

Spoiler İçermektedir

Durum:
    elfkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Montclair
    Konular
    38
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dt_rabia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spoiler İçermektedir
    Cnm Spoiler başlığında "spoiler tagı" kullanmana gerek yok:img-wink: Ama geçen başlıktada gördüğüm kadarıyla burada sıkça kullanılıyor öylemi rahat ediyorsunuz. Genel kanı öyleyse bende öyle devam edebilirim. Ama spoiler başlığı spoiler tagı kullanmamak için var zaten diye düşünüyorum..

Ahh cnm yapabilsem dururmuyum bi dakika maalesef benden hayır yok yapabilen başka bir arkadaş yapar umarım:img-yes:

Bu kadar zaman beklediğime değecek bir bölüm seyretmiş bulunuyorum kendi adıma:happy0064

House beni koparttı bölüm boyunca gaylikte çok yakıştı o ne yapsa yakışıyor zaten..

Evlenme teklifi yerlerdeydim. Gözümden yaş geldi resmen Wilson adamımsın:img-hyste

Chase'in saçını da hiçç beğenmedim.. House'un Cameron boşanmada saçını mı aldı esprisi süperdi..
    House'un sorgusuda çok komikti.

Bizimkilerin şakası olmadı kendi başlarına iş açtılar gitti maaşın bir kısmı. Daha House kıvamına gelemediler tabii buna en yakın üçkağıtçı Foreman:)

Aslında baktığımızda hastanın ölümü falan cidden çok hüzünlü bir bölüm olmasına rağmen ben komedi izliyormuş havasında izledim bende mi sorun var bilmiyorum ama öyleydim malesef..

Sayfa 2/193 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri