Sayfa 3/193 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
962 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Dr. House - Spoiler

Durum:
    dt_rabia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Forever♥House M.D:
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı elfkartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cnm Spoiler başlığında "spoiler tagı" kullanmana gerek yok:img-wink: Ama geçen başlıktada gördüğüm kadarıyla burada sıkça kullanılıyor öylemi rahat ediyorsunuz. Genel kanı öyleyse bende öyle devam edebilirim. Ama spoiler başlığı spoiler tagı kullanmamak için var zaten diye düşünüyorum..

Ahh cnm yapabilsem dururmuyum bi dakika maalesef benden hayır yok yapabilen başka bir arkadaş yapar umarım:img-yes:

Bu kadar zaman beklediğime değecek bir bölüm seyretmiş bulunuyorum kendi adıma:happy0064

House beni koparttı bölüm boyunca gaylikte çok yakıştı o ne yapsa yakışıyor zaten..

Evlenme teklifi yerlerdeydim. Gözümden yaş geldi resmen Wilson adamımsın:img-hyste

Chase'in saçını da hiçç beğenmedim.. House'un Cameron boşanmada saçını mı aldı esprisi süperdi..
    House'un sorgusuda çok komikti.

Bizimkilerin şakası olmadı kendi başlarına iş açtılar gitti maaşın bir kısmı. Daha House kıvamına gelemediler tabii buna en yakın üçkağıtçı Foreman:)

Aslında baktığımızda hastanın ölümü falan cidden çok hüzünlü bir bölüm olmasına rağmen ben komedi izliyormuş havasında izledim bende mi sorun var bilmiyorum ama öyleydim malesef..
    valla canım ne bileyim spoiler başlığı da olsa haklısın mantıksız oluyor tekrar spoiler tag ı kullanmak ama henüz izlememiş olan olursa diye ( zaten kaç kişi yorum yazıyoruz ki şurada ):img-in_lo;yoksa bir sorun yok yani.valla ben de aynen senin gibi hüzünlü bir bölüm gibi görünse de yerlere yattım o kadar kahkaha ile gülmüşüm ki ev ahalisi başıma toplanacktı neredeyse.House un o gömlek yakası dikkatini çekti mi offf ya hala aklıma geldikçe gülüyorum:img-hyste
    imza kısmını artık Antem gelir de bir ara halleder inşallh.ben nedense chase in saçını beğendim yahuu tatlu olmuş ama dediğin gibi boşanmada saçını da mı aldı dedi yaa alem bu adam herşeyi ile izlemeye ve beklemeye değer.yalnız yine 1 hfta ara ver delireceğim yahu ne bitmez tükenmaz aralar yaaa...

Durum:
    odile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Çalıkuşu:)
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 10

Bahsedilme
    0 Mesaj

bölümün tamamını izleyemedim :icon_sorr takılıp kapanıyor tamamlayamadım bir türlü :img-cray:..ama az biraz 10 dksını izledim.. House'un Chase'e Cameron boşanırken saçlarını da mı aldı deyişi dakika 1 gol 1 deditti :img-hyste :img-hyste aslında elfkartal'cım dediğin gibi (bazı bölümler özellikle )hüzünlü olması gereken bir dizi bu ..hastalıklar , arızalı kişilikler ama ben sanki sit com izliyorum her bölümde ..House forever always and ever :img-in_lo
    yine geleceğim anacım :)

Durum:
    elfkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Montclair
    Konular
    38
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dt_rabia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    House un o gömlek yakası dikkatini çekti mi offf ya hala aklıma geldikçe gülüyorum:img-hyste

yalnız yine 1 hfta ara ver delireceğim yahu ne bitmez tükenmaz aralar yaaa...
    Yaa o gömlek görünmezmi ben yorumumda yazıp resim koyacaktım da vazgeçtim buraya koymayayım resim bölümüne eklerim dedimdi vaktim yoktu:)

Yine ara mi verdiler:icon_sorr Artık bu aralarda gına geldi iyice.. Neyse 1 hafta hiç değilse sabredilebilir bir süre..

Demek sorun bende değil sizde de sitcom havası yaratıyor bu dizi. House'ta herşey var:img-yes:

Durum:
    JeT-Lee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    JaneAusten
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar yeni bölümler hangi kanalda yayınlanıyor?

Durum:
    dt_rabia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Forever♥House M.D:
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı JeT-Lee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni bölümler hangi kanalda yayınlanıyor?
    yeni bölüm Türkiye de eş zamanlı olarak sanırım hiçbir kanalda yok ama digitürk de 6. sezon başladı .biz internetten takip ediyoruz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri