Sayfa 5/5 İlkİlk 12345
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Konu: How I Met Your Mother( cnbc-e bölüm yorumları)

Durum:
    Sinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    319

Aldığı Beğeni: 213

Bahsedilme
    19 Mesaj

Standart Cevap: How I Met Your Mother( cnbc-e bölüm yorumları)

9 sezonu 9 günde bir oturuşta izledim kalktım. Peşpeşe izleyince hangi sezonda hangi olay oluyordu hatırlamak çok zor. Friends'le birlikte bir ondan bir bundan izlerken HIMYM 2. sezondan itibaren Friends'i izlemeyi unutturdu. Esprileri, olay örgüsü, karakterlerin aktif canlılığı çok güzeldi.

Bütün olarak bakacak olursam aslında son 2 sezonda çuvallamıştı. Ted'in çocuklarının yerinde olmak istemezdim, son bölüm beklenmedikti bence. Ted'in eşini son sezona kadar tanıyamayıp onu sürekli merak edip koskoca 9 sezonda çeyreğinin çeyreği sahnede göstermeyip, yetmeyip bir de üstüne öldürerek insanı sinir ettiler. Ranjit'i bile daha çok sevdim ya şaka gibi. Hello deyişini, o telaffuzunu hiç unutmayacağım. Aslına bakacak olursak dizideki en sevdiğim karakter Ranjit. Özellikle Robin'le Barney'in düğün aşamasındaki o son saatleri 23 bölümle uzuun uzuuuun izlememize rağmen boşanma süreci için 24 saniye bile ayırmamaları dengesiz olmuştu. Boşuna mı evlendirdik biz bunları, niye mutlu sonu bize çok gördünüz? Hepsi o madalyonun suçu, düştüğü suda balık yutsaydı keşke.

Benzetme yaparken ya da örneklerken çeşitli ülkeleri kullanıp, Türkiye hakkında sadece Robin'in bacaklarını almadan gittiği cerrahla olan buluşmasında bacaklarım lezbiyen Türk kızlarına benziyor demesini anlamadım. Niye özellikle o sahnede? Hangi yabancı diziyi izlerseniz izleyin Turkish ya da Turkey (genelde hindi olarak söyleseler de) deyince bir heyecan yapıyorsunuz, as bayrakları as diyesin geliyor sonra foss. Robin'e kinliyim arkadaşlar, anlıyor musunuz?

Barney... Bu karakteri yaratan senarist a-m-a-z-i-n-g Aslında Barney'i çok sevemedim ama benzersiz olması da tartışılamaz bir konu.

Beğendiğim bir dizi, karakter olunca benzer alakalı dizileri ya da oynayan oyuncuların diğer yapımlarını didikliyorum ama HIMYM da şu oyuncuya aşırı bayıldım diyemeyeceğim. İzledim, güldüm, eğlendim geçti gitti bitti. Tadında kalması için daha kısa olmalıydı hatta ama yine de senaristlerini araştırıp başka dizileri varsa izlemekte fayda var. Karakterden çok senaristlerin yazdıkları, yarattıkları efsaneleşmiş repliklere aşık oldum. Dengemi bozdu bu dizi.

Dizideki en çok sevdiğim şeylerden biri de Marvin'in göbek adının wait for it olması. Lily izin vermez sanıyordum ama o bile bu mükemmelliğe karşı koyamadı. The Wedding Bride fikri de güzeldi. Jed Mosley

Söylenen şarkılar, Sluty Pumpkin'in bir türlü gelmediği Hallowen partileri, Marshall ve Ted'in yaşadığı ev, The Goat, MacLaren's... Daha bir sürü şey unutulmazdı bu dizide. Özellikle orta sezonlar çok daha güzeldi. En güzel anlattığı şey arkadaşlıktı. İyi ki izlemişim.

2. Beğenenler;
    naz-naz (05-12-18)

Durum:
    Smart55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Aydın
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben de geçen hafta bütün sezonlarını bitirdim, keşke hiç bitmeseydi

Durum:
    toptanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Efsaneyi hatırlayalım o zaman. mp4 indir

Sayfa 5/5 İlkİlk 12345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri