Sayfa 1/5 12345 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: How I Met Your Mother( cnbc-e bölüm yorumları)

Durum:
    nfl
    nfl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    221b Baker Street
    Konular
    1127
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    8 Mesaj

Standart How I Met Your Mother( cnbc-e bölüm yorumları)

How I Met Your Mother cnbc-e bölüm yorumlarını bu başlıkta yapabilirsiniz.

Durum:
    Vahide_Merve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Chair ♥ BarneyRobin
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    102

Aldığı Beğeni: 89

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 7x11

Barney ve Ted'in ilk başlardaki durumu gerçekten çok vahimdi.Hele bir de evlat edinmeye karar vermeleri.Ted sonradan anlasa da Barney kucağında bir bebekle gelince işler arap saçına döndü.Gerçekten de çok zor bir dönem geçiriyorlardı :img-hyste Hele Barney'in bebekle konuşmasına gülmekten öldüm :img-hyste :img-hyste Lily ve Marshall'ın o güzel eve taşınmaları çok güzel oldu.Gerçekten ben de bunu isityordum :happy0064 Ama Robin yanlız kalacağını düşündüğü için istemiyor ve sonunda Barney'e dediği hamileyim lafı.Umarım Barney ve Robin'i aile olarak görebiliriz.Hele ki bu bölümden sonra Barney gerçekten çok güzel babalık yapacak bunu inanıyorum Barney de Robin'e aşık olduğuna göre mutlu aile olmaları işten bile değil.

Durum:
    bro love - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kardeş Payı
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Spoiler İçermektedir

Durum:
    saffron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

4 yıldır bu diziyi bıkmadan usanmadan izliyorum, son iki sezondurda günü gününe takip ediyorum. iyi bir izleyiciyim yani ama şu Ted'i anlayamıyorum arkadaş anlayamıyorum.

Durum:
    Vahide_Merve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Chair ♥ BarneyRobin
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    102

Aldığı Beğeni: 89

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 7x12

Sanırım 7. sezonda izlediğim en çok üzüldüğüm bölümdü :icon_sorr İlk başları çok güzeldi.Hele Robin'in gelecekteki çocukları anlatması.Barney'e benzeyen bir oğlan ve tıpkı Robin gibi bir kız.'Babanıza hamile olduğumu söylediğim ilk an' gerçekten çok komikti :img-in_lo :img-hyste Barney ve Robin'in ebeveynlik heyecanları alışverişteki sahneler çok güzeldi.Sonra ikisinin de hazır hissetmemeleri ve Robin'in hamile olmadığını öğrendikleri zaman sevinçleri :img-hyste Robin'in sonra çocuğunun olmayacağını öğrenmesi.İlk başlarda pek üzerinde durmadım çocuklarına hem de babaları Barney olan çocuklarına anlatıyordu sonuçta.Bir yanlışlık olmalıydı.Grubun ise elinden geleni yapması görülmeye değerdi :) Barney'in neşelendirmesi.Gerçi bu görevi Ted üstlenmeye kalktı ama o Barney'in görevi ve öyle kalmalı :img-beee: Sonra alışverişte Kanadalı zıbın görmesi ve parkta tek başına oturması :icon_sorr Olmayan ve olmayacak çocuklarına hikayesini anlatması :icon_sorr Çok üzüldüm ben hep Robin'in en sonunda evleneceğini ve çocuklarının olacağını hayal etmiştim.Hatta bölüm sonuna kadar biraz inancım daha vardı.Ama sonra Ted'Robin teyzeniz bir daha hiç sırıkla uzun atlamacı olamadı ama hiç yanlız kalmadı' demesi çok kötüydü.Benim yine de bir umudum var ne bileyim belki de testler karışmıştır.Robin'in bir bebeğinin olmama ihtimalini düşünemiyorum

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri