Müneccim Olazaaamm gerçekten düşündüklerim çıktı Afferin sana be bilal! helal olsun vallahi! sevmese asla bu hareketi yapmazdı.

Saadet'te yaptığıyla kaldı farkında olmadan şeytana uyuyor.
Başına bi iş gelicek ama du bakalım neler olucak..
Kocasıda profesör dumbeldore gibi gözlükleride takmış tın tın geliyor ama bir karısına söz geçiremiyor!
Bunca sene evlisin hep bu kadının çenesinimi çektin? hiçmi susturmadın?
Saadet hanım aileden zengin herhalde ? baksanıza "ev benim" diye bağırınıp duruyor.
Dedikodu yapan,kötü söz söyleyen, mala düşkün olandan pek hayır gelirmi bilemicim?

Şükrancığım gene mahçup oldu bilale karşı tam düzeldiler dicekken gene annes, yüzünden araları bozulacak. Hep bunu yaşamak zorunda mı bu kız ?

Rezzanın yeni kırığıda çok iyiymiş abisinin arkadaşı olmayacak dua'ya amin demesin bence. :img-hyste
Kevsere bu bölüm çok gıcık oldum hep böyle sevgi çiçeği modunda kızına tokat atılmış saadet abla diyor hala ? Pes doğrusu !

Ahh yeşim hanım vah yeşim hanım buz gibisin buzz

Okulun laboratuar'ına İzinsizde olsa öyle elini koluna sallaya sallaya giriliyor mu ya ?

Selinin saçlarını çok dolgun gördüm vallahi ben bu kızın herşeyine hayranım bu bölümde çantaları dikkatimi çekti.
Ve Eşarplara bayıldımmmm hele saadetin o son sahnede taktığı mor eşarp'a of ki ne of..

Farkettinizmi son iki sahnede bilalin gömleklerinde daralma var sanki :)