Alıntı fracture Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçmiş olsun diyeyim:img-hyste

Normalde o zaman atlamasının yayılması gerekti... Romanda en çok hoşuma giden kısım Feyza ile Hilal'in ilişkisiydi.. Kızına tüm sevgisini vermişti Feyza..

Hilal'in Feyza'daki değeri her açıdan farklıydı..

Dizide bunu bile yansıtamadılar.. Hatta hiç yansıtmadılar:whistle2

Mesela Feyza erkek çocuğu istiyordu.. Sırf adını Bilal koyup, sevdiği adama seslenebilmek için.. Çünkü kitaptaki Selim, ne Bilal'i bilirdi ne de karısının onla neden evlendiğini:whistle2

Yıllarca çocuğu olsun diye uğraştı... En sonunda da bir kızı dünyaya geldi. Ve ismini Bilal koyamayacağı için Hilal ismini verdi kızına... Yine ona seslenirken Bilal'i çağrıştırsın diye..

Burada buna bile değinmediler sanırım... Yanarım yanarım buna yanarım:img-hyste

Kitabın sonunda da ölüm döşeğinde Bilal'e aynen şunları derdi...

"Ben sana layık bir genç kız olamadım... Ama kızımı aynen senin istediğin gibi manevi değerleri yüksek bir genç kız olarak yetiştirdim.."

Sonra da kızını Bilal'e emanet edip bâki hayatına kavuşurdu..

Buradaki Hilal ile Nusret neden vardı pek anlayamadım doğrusu:img-hyste

Bir de Bilal sonda bile Feyza'ya hesap soruyordu... Neyin hesabıysa bunca yıldan sonra.. İnsan gülmeden edemiyor..

Neyse senin de dediğin gibi ilk sezonu güzeldi..

Dolayısıyla bizler için 37.bölüm finaldir... İki evet dendi bitti gitti işte.. Gerisi hiç önemli değil:img-hyste

Bir defteri daha kapattık... Senin sayende ben de sinirimi yine çıkardım, sağ olasın:happy0064
Selim hiç olmazsa en azından
sevdiği kadınla birlikte olma mutluluğuna erişebilmiş,
hani benim olacaksın diyordu yaa :icon_whis

ama gıcık kaptıran olay
her ne kadar selim gibi babası olmasına demesi
ee selim böyle bi adamdı neden birlikte oldun diye sormazlarmı adama :865323:img-hyste

vede selim içeri girip uzun süre hapis yatıyorken
taşınmanda saçma, selimden başka hayatını zindan eden yok
o içerdeyken, bilal ile evlenip yurtdışına yerleşseydiniz ya :img-hyste
o zaman selimde bulamazdı sizi :icon_whis:img-hyste

Bi sürü senaryo üretebilir dahada, Yeterki birazcık hayal gücü olsun diziyi yazanda
geçip giden yıllar seneler.