Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: İçerde - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    162
    Verdiği Beğeni
    135

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    15 Mesaj

Standart İçerde - Bölüm Yorumları (1)

Çağatay Ulusoy'un başrolünü oynayacağı Ay yapım imzalı yeni dizinin ismi The Departed (Köstebek) Filminden esinlenerek Hazırlanan isminin ise Köstebek olacağı yönünde haberle sosyal medyada dolaşıyor.

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Köstebek'in oyuncu seçimleri büyük bir hızla devam ediyor. Gelen ilk bilgilere göre ise başrol'de Çağatay Ulusoy yer alıyor. Güzel bir polise Aksiyon dizi ile ekranlara gelecek olan Çağatay Ulusoy fanları güzel bir sürpriz yapmayı planlıyor. Köstebek dizisi Eylül 2016'da ekranlarda olmayı planlıyor. Aldığımız duyumlarımıza göre orjinalinde Jack Nicholson'un oynadığı Frank Costello rolü için Çetin Tekindor ve Haluk Bilginer ile görüşmeler sürüyormuş.

Köstebek Dizisi Konusu:

The Departed isimli filmin yasal uyarlaması olarak ekranlara gelecek dizinin detayları ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

ABD, Massachusetts Eyalet Polisi teşkilatı, güney Boston'da hüküm süren, liderliğini Frank Costello’nun (Jack Nicholson) yaptığı, büyük bir suç organizasyonunun (Mafya) egemenliğine son vermek için operasyon hazırlığı yapar. Bunun pek kolay olmayacağını bilen teşkilat öncelikle, Boston'da büyümüş olan genç polis memuru Billy Costigan'ı (Leonardo DiCaprio), özel araştırma birimi şefi Ellerby (Alec Baldwin) tarafından bir dizi imtahanlardan geçirterek suç örgütünün içine sızmakla (Köstebek) görevlendirir. Boston sokaklarını gayet iyi tanıyan Costigan, asi bir kişiliğe sahiptir ve bu yüzden teşkilatta, rozetine el konulmasına kadar varan sorunlar yaşamıştır. Billy Costigan'nın (Leonardo DiCaprio), bu önemli görevde köstebek konumunu polis şefi Oliver Queenan (Martin Sheen) ve Bryce Dignam (Mark Wahlberg) harici kimse bilmemektedir. Costigan, mafya içerisinde güvenilir olmaya ve lider Costello'nun gözüne girmeye çalışır.

Operasyonda görev alacak polislerden biri de, yine Boston'u iyi bilen Colin Sullivan (Matt Damon). Aşırı hırslı genç polis memuru Sullivan, başarılarıyla sürekli terfi alarak polis teşkilatının özel soruşturma birimine kadar gelmiştir. Eyalet polis teşkilatını bilmediği bir konu: İrlanda'lı Mafya lideri Costello, kurduğu suç örgütünün sorunsuz çalışabilmesi için yıllar önce yaptığı ilginç bir planla, kendi adamlarından polis akademisine sokmuş ve polis teşkilatı içerisinde üst mertebelere gelmesini sağlamıştır. Bu adamlarını kullanarak polislerden hep bir adım önde gitmektedir. Polis memuru Colin Sullivan'da (Matt Damon), Frank Costello’nun, bu adamlarından (Köstebek) biridir. Sullivan, mafyaya karşı yapılacak operasyonda ki polis hareketlerini inceleyip patronu Costello'ya bildirmeye çalışırken, Costigan da mafya içerisinde bilgiler elde etmeye çalışır.

Biri mafya için, diğeri polis teşkilatı için bilgi toplamaya çalışan köstebekler, çifte kimlikleri ile sürdürdükleri yaşamın zorluğunu da çekmektedirler. Bunun yanı sıra, birbirinden habersiz bu iki genç, polis teşkilatında görevli Madolyn Madden'e (Vera Farmiga) ilgi duymaktadır. Gerek polis organizasyonunda, gerekse suç örgütü içerisinde yolunda gitmeyen olaylar, iki tarafında, içlerinde bir Muhbir olduğunu fark etmesine sebep olur. Sürekli kimliklerinin açığa çıkması endişesi taşıyan Sullivan (Damon) ve Costigan (DiCaprio), artık kendilerini kurtarmak için karşı taraftaki köstebeği bulma konusunda sıkı bir yarış içerisine girerler.
    Konu NATY&FACU tarafından (23-05-17 Saat 21:40 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    38
    Verdiği Beğeni
    167

Aldığı Beğeni: 493

Bahsedilme
    5 Mesaj

Gerçekten mi bir Amerikan yapımı yine Türkiye'ye uyarlama hadisesi? Cidden mi :whistle2 Elleşmeyin diye bağırası geliyor insanın. Dizinin sevenlerinden özür dileyerek söylüyorum ama kendimizi bu tür yapımları uyarlaya(maya)rak rezil etmenin manası yok gerçekten! Kendi özgün fikirlerinizi yazın bir kere de Allah aşkına! Nedir bu uyarlama sevdamız! :img-beee:

Durum:
    lovelyday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    reply97.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çağatay'ı ben çoğu kişinin aksine AFK'da pek beğenmiyordum. Medcezir sayesinde sevdim. Ki oyunculuğunu başladığından bu yana kadar en çok geliştiren kişi benim gözümde. Gerçekten emek veriyor. Ve güzel projeler seçiyor. Medcezir de Amerikan dizisiydi sanırım. Bir de bu uyarlamada da değişiklikler de yapılacakmış. Sonradan değil, başlangıçtan itibaren hatta.

Çete lideri olarak ismi geçen oyuncular güçlü. İkisini de severim. Umarım ikisinden biri olur. Kadın oyuncu için, yani partneri için de Farah Zeynep Abdullah'ın ismi geçiyor. O olursa çooook mutlu olurum :img-in_lo Polisiye bir diziye hem Çağatay'ın hem de Farah'ın çok yakışacağını düşünüyorum.

Bir de kim olduğunu bilmiyorum fanlar Nilay Cafer'i istiyor gibi bir haber çıkmış. Kendisini izlemedim hiç. Bu yüzden bütün kalbimle Farah'ı diliyorum ben :img-in_lo

Eylül'de yayınlanacak olması da güzel. Heyecanla haberlerini bekliyorum. En başta Çağatay olmak üzere herkes için hayırlı olsun diyeyim (:
    "Then it’s fate. That’s why another name for fate is timing."

Durum:
    baranelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    adını sen koy
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu dizi atv de olmalı kesinlikle duyumlara göre atv cok istiyormuş
    eylül atvde olur işallah kerem bursin de diye duyumlar var ne kadar dogru bilmiyorum 2 sezondur tam istediğim bir diz çıkmadı işallah bu olur

Durum:
    trueblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

The Departed güzel bir filmdi. Çok beğenerek izlemiştim. Ama onun konusundan yerli dizi olur mu? Olur da biraz zor olur diyorum. Bizim total izleyicisine pek hitap etmez. Aile öğesi olmayan, kendini sevdirmeyen karakterlerden oluşan bir dizinin Türkiye'de reyting başarısı olamaz.

Çağatay Ulusoy'un karşısına onun ayarında denginde bir oyuncu olmaz ise zaten senaryonun dengesi bozuk olur. Amerikan yapımında Martin Scorsese gibi bir as yönetmen, iki genç yakışıklı oyuncu Leonardo DiCaprio ve Matt Damon vardı. Ayrıca Jack Nicholson gibi efsane bir oyuncu vardı. Geçmişin yakışıklı jönü Alec Baldwin'de vardı. Bu dengeyi kurmazlar ise boşuna zahmet edip dizi çekmesinler o dizinin sonu 7-8 bölümde çöplük olur. Benden söylemesi. :whistle2
    C:\Documents and Settings\gunseli.alpengin\Belgelerim\Resimlerim\m1  35.jpg

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)