Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    mıstaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Anadoludan...
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ömer bence yılmaza geçmiş olsun diyecek fragmanın son bölümünü kastediyorum. vede yılmazla filizin önünden çekilecektir..

Durum:
    devil61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Trabzon
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mıstaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ömer bence yılmaza geçmiş olsun diyecek fragmanın son bölümünü kastediyorum. vede yılmazla filizin önünden çekilecektir..

hanı oyle bırsey olsa arkadasım nerde o gunler.bence aksıne kotu bıse soylemek ıcın gelıyo.

ben yılmazla fılızın ayrılacağını sanmıyorum.oldu da ayrıldı dızı artık tam rayına oturmaya baslıyo derken rayından cıkar zaten yılmazla fılız ayrılırsa cem yılmazla daha uğrasmaz kı zaten.sımdı uğrasıyoda ne oluyo sankı .bence fılızın o bakıslarının altında kendısını sorumlu tuttuğu ıcın uzgunluk var(yılmaza verdığı zarar ve onun vurulmasında kendını sorumlu tutması) veya etraflarına verdıklerı savatan cok yara alıyo onun bır ıfadesı olabılır(bu kadar erken pes edeceğinide sanmıyorum.).ama elını sıkı sıkı tutması ayrılmayacaklar anlamına gelıyo bana gore ...ne kadar guzel yansıtıyolar fılız-yılmaz arasındakı askı gercekten tuba-bulent tebrık edıyorum...mualla hanım yılmazı bırak demez onun tekrar uzulmesını ıstemıyorum falan der...herhalde ya da handanın hastahanede yattığını oğrenır gecmıs olsuna gelır ama handanı nerden tanıyo bu daha ıyı bır ıhtımal olduğundan yazdım:)
    Konu devil61 tarafından (02-11-06 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    mıstaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Anadoludan...
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ama Fragmanin Son Karesinde ömerin Surati O Kadarda Sert Bakmiyordu. Ben ömerden Bir Süpriz Bekliyorum Açikcasi Bence öyle Olacak Inşallahda öyle Olur.kendiside Ferideye Yönelecektir...

Durum:
    61MERVE61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    ♥TB♥/Tuba/BME
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mıstaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama Fragmanin Son Karesinde ömerin Surati O Kadarda Sert Bakmiyordu. Ben ömerden Bir Süpriz Bekliyorum Açikcasi Bence öyle Olacak Inşallahda öyle Olur.kendiside Ferideye Yönelecektir...
    ben o surati iyi bilirim omerin gicikligi tuttugu zaman o surati ortaya cikio!!bence ozetin sonundaki olcak ihale felan....ee maglum artik tekinrlrlere ait....oofofof

Durum:
    ağlayan gitar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

offf ya ne biçim bi fragman bu hepsi karma karışık.fragmanı ne hale getiriyolarsa hiç tahminlerimiz tutmuyo.güzel bi bölüm olur inş. böylece dizinin sonunda yorum yapabiliriz.
    artık diziyi izleyemiyorum acaba nerde saçmalıycak bu senaristler,nerde bi yanlışlık olacak diyee.bu bölümlerde güzel ama eski bölümlerdeki yılmaz & filiz aşkı başkaydıııı :O

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri