Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (6)

Durum:
    pinkzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Bir Timur Sevdim
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bakalım öpecek mi Yoksa koklayacak mı.. Yada başka birşey yapıp nefesinin yakınana kadar sokulup nefesinimi hissetcek.. :) Bilemeyiz.. Ama cumaya kadar bu sahneler içimizi kavuracağı kesin.. :)

Durum:
    slayjic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

filiz uyanıcak bence cemde ağzının payını alır inşallah..yılmazla cemin sahnesi bence son sahne bir hafta daha beklemek zorunda kalıcaz ya evet cemle yılmazın ortak noktalarıda var ama yılmaz kazanıcak:img-wink:

Durum:
    devil61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Trabzon
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pinkzone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakalım öpecek mi Yoksa koklayacak mı.. Yada başka birşey yapıp nefesinin yakınana kadar sokulup nefesinimi hissetcek.. :) Bilemeyiz.. Ama cumaya kadar bu sahneler içimizi kavuracağı kesin.. :)
    bu sahnelerı dusunmek ıstemıyorum.fılız ısallah uyanır.

bızde keloğlanın sarkısını soylerız:)

uyan uyan uuuuyan uuuuyan

Durum:
    archshe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

valla öpemez bence ....bu adamın okadar cesareti olsa alır karşına konuşurdu...böyle silaha sarılmazdı...filizi daha mutlu edip kalbini kazanmaya çalışrdı...azcık cesareti olsa ve adam olsa tabiii...
    ya bi de ben fragmanın kötüsünü düşündüm de nekadar yanılabiliriz diye...yılmaz cemin evine girer.cem tam silahı çeker ama adamları yılmazı farketmiştir...ve polisi ararlar polis gelince yılmaz kaçar ve cem filize gelip onu tehdit ettiğini ve ömer gibi onu da vuracağını söylediğini söyler...ve kimse gene öğrenemez cemi filiz daha çok nefret eder yılmazdan...dr. kimble gibi yılmaz da...olmaz olmaz demeyin...ve fragmanları bizi nasıl yanıttğını hatırlayın derim..

Durum:
    sinem* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı archshe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla öpemez bence ....bu adamın okadar cesareti olsa alır karşına konuşurdu...böyle silaha sarılmazdı...filizi daha mutlu edip kalbini kazanmaya çalışrdı...azcık cesareti olsa ve adam olsa tabiii...
    ya bi de ben fragmanın kötüsünü düşündüm de nekadar yanılabiliriz diye...yılmaz cemin evine girer.cem tam silahı çeker ama adamları yılmazı farketmiştir...ve polisi ararlar polis gelince yılmaz kaçar ve cem filize gelip onu tehdit ettiğini ve ömer gibi onu da vuracağını söylediğini söyler...ve kimse gene öğrenemez cemi filiz daha çok nefret eder yılmazdan...dr. kimble gibi yılmaz da...olmaz olmaz demeyin...ve fragmanları bizi nasıl yanıttğını hatırlayın derim..
    bu kadar kötü düşünürsek her şey olur mesela...fragmanın en kötüsünü düşünelim ....filiz yılmazı görünce ona bağırır,çağırır nasıl yaparsın bunu falan filan der sonra çıktıktan sonra cemin evine gider bir dost aramak için orda uyuyakalır cem o anda filizi öper...filiz sabah sağlam kafayla düşünüp polisi arar yılmazın nerde olduğunu söyler falan filan daha da kötüsünü düşünebiliriz ama artık kötü düşünmeyin içiniz kararıyor :):)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri