Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
2501 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (7)

Durum:
    slayjic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

şimdi tekrar izledimde filiz yılmaza beni affet dedikten sonra bayılabilir zaten bayağıda içmişti bence bayılcak eve o gece konuşulmıcak ertes günde herşey son kez konuşulucak ve ipler kopucak...

ne olursa olsun ne yaşarsa yaşasın filizin ceme yönelmesini istemiyorum ve yakınlaşmıcak bence çünkü yakınlaşırsa cemin tekinerleri batırmak için nedeni kalmaz..

Durum:
    devil61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Trabzon
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı matraka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence yermeyecek yerinde olaylar öyle bir gelişmeleki yılmaz tekinerlere yardım etmemeli onlar beraber olup barışırlarsa adı kolay 20 bl den fazla var sahneler zora girer ama böyle dizi aldı teppoyu bence sonuna kadar böyle gider
    sence fılız ceme yaklasacak o kızda yılmaza bundan sonra barıssalar kımde ınandırıcılı kalır bu askın ızleyıp gorecez.matraka sence bu senaryoyu bızde yazamayız mı?boyle bırsey yazmazlar umarım.oyle olursa zaten dızı kan kaybeder tempo olsa ne olur bundan sonra olmasa ne olur.o zaman dızının adınıda kesın değişmelerı lazım''ENTRIKALAR ALTINDA''dıye. bence boyle olması hem asklarını yıpratır hemde kendılerını.ama bence ne olursa olsun fılız ceme yakınlasmaz.

Durum:
    devil61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Trabzon
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cemotara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek olacak ha off offff nasıl izlerim o sahneleri bilemiyorum bence filiz cem yakınlaşması şöyle olur
    Filiz yılmazdan umudunu tamamıyla keser yani artık yılmazın peşinde koşmaktan vazgeçer ve ruh gibi ortada dolaşır cemde filize yakınlaşmak için elinden geleni yapar handan hanımda filize baskı yapar cemle olması için kızı sıkboğaz eder filizde öylesine artık herkesin kendisini rahat bırakması için cemle sevgili olur
    boyle bırsey olmaz.fılız ne olursa olsun yaklasmaz ceme.hem cem tekınerlerı batırmaktanda vazgecer amacına ulasmıs olur.

Durum:
    lawinia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cemotara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek olacak ha off offff nasıl izlerim o sahneleri bilemiyorum bence filiz cem yakınlaşması şöyle olur
    Filiz yılmazdan umudunu tamamıyla keser yani artık yılmazın peşinde koşmaktan vazgeçer ve ruh gibi ortada dolaşır cemde filize yakınlaşmak için elinden geleni yapar handan hanımda filize baskı yapar cemle olması için kızı sıkboğaz eder filizde öylesine artık herkesin kendisini rahat bırakması için cemle sevgili olur
    kesinlikle sevgili olmaz filiz cemle bana kalırsa önümüzdeki 2-3 bölüm filiz cemden uzak duracak bu arada yeni kız gelecek yılmazla bu kızı görünce ceme daha iyi davranmaya baslayacak ama asla sevgili konumuna gelmezler yılmaz da yeni kızla sevgili konumuna gelmez. filizle yılmaz birbirini kıskanacak ve kıskandırmak isteyecek sonunda da bir araya gelecekler...

Durum:
    TubaBülent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ezel
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı slayjic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi tekrar izledimde filiz yılmaza beni affet dedikten sonra bayılabilir zaten bayağıda içmişti bence bayılcak eve o gece konuşulmıcak ertes günde herşey son kez konuşulucak ve ipler kopucak...

ne olursa olsun ne yaşarsa yaşasın filizin ceme yönelmesini istemiyorum ve yakınlaşmıcak bence çünkü yakınlaşırsa cemin tekinerleri batırmak için nedeni kalmaz..
    askinda cok süper düsüncelerin var ben bunu hic düsün memistim gercekten senin dedigin gibide olabilir fili bayilabilir sabahta yilmaz kahvaltida menemen yapmistir akkilarina o baristiklar gece gelir ve konusmaya dalirlar ama yilmaz filize agar konusabilir sen bana güvenmiyosun nasil hayati paylasaicagiz bana güvenmiyorsan falan böyle seyler ve sonunda cok geccc diye bilir yilmaz ve gider baga evinden filiz ise pesinden kosar hep yalvarir beni affed diye ne istiyorsan yaparim diye bilir
    yilmazda ordan sen bana hic güvenmedinki diyebilir hani eda konusuda vardi ya filiz orda yilmaza güvenmemisti sonra o eda denen kiz ona annatiktan sonra inanmisti yilmaza orda yilmazda demisti bana niye güvenmiyosun gibisinden ...

Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri