Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (7)

Durum:
    matraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı devil61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sence fılız ceme yaklasacak o kızda yılmaza bundan sonra barıssalar kımde ınandırıcılı kalır bu askın ızleyıp gorecez.matraka sence bu senaryoyu bızde yazamayız mı?boyle bırsey yazmazlar umarım.oyle olursa zaten dızı kan kaybeder tempo olsa ne olur bundan sonra olmasa ne olur.o zaman dızının adınıda kesın değişmelerı lazım''ENTRIKALAR ALTINDA''dıye. bence boyle olması hem asklarını yıpratır hemde kendılerını.ama bence ne olursa olsun fılız ceme yakınlasmaz.
    olayı öyle düşünme bence 53.bölümde çok kötü oldu psikolarda genelde böyle tepkiler ters teper bir şeklde cem bir yolunu bulucak ve filizle arayı düzeltecektir.nede olsa güven abidesi bir öpücükle değişmez bu güven göyle bir duyguki insan yanılmalı kırılmalı 180derece döndürmeli yani o olayla ancak güvenini kaybeder ceme karşı filiz o yüzden cemle bi daha yaklaşmaz senoryaları yanlış
    "Gerçek aşk, karşılık olarak hiçbir şey beklemediğin yerde başlar."

Durum:
    Eylotuerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yaa, olamaz yaa, filiz yilmaz dan baskasiyla birlikte asla olamaz olursa, ki sanmiyorum cunku ben filiz e guveniyorum, yada eger senaristler sacma sapan cem filiz yada yilmaz ve yeni kiz opusme sahneleri yazarlarsa.......BEN DIZIYI BIRAKIRIM.....cunku filiz ne kadar yilmaz i severse sevsin, cemle birlikte olduktan sonra hepsi bos.......ayni sey yilmaz icinde gecerli.......ve lutfen ask sahneleri+opusme sahneleri gercek asiklara ozel olsun, cunku bir insan asla sevmedigi kisiyle ne birlikte olmalai nede opusmeli!!!!!!!!!!
    SENARISTLER DUYUN SESIMIZ!!!!!!!!!!
    FILIZ+YILMAZ FOREVER!!!!!!!!!
    !!!!!!!TUBA+BULENT!!!!!!!

Durum:
    denizim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ----
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben Cem’le Filiz arasinda bir yakinlasma olacagini sanmiyorum. Filiz sevmedigi birini kendine yaklastiracak karakterde degil. Kendisi bir zamanlar bu tur bir oyuna alet edilmisken, ayni seyi baskasina yapmaz. Ustelik senaristlerin ratinglere ve izleyicinin isteklerine gore olaylari yonlendirdigini dusunuyorum. Filiz-Cem iliskisinin diziye zarar verecegini bilirler. Hem iki ayri cift yaratirlarsa, bunlari durmadan nerelerde karsilastiracaklar? Bir sekilde Yilmaz-Filiz karsilasmalari olmali, hem de siklikla. Ikisi ayri hayatlara yonelirse bu nasil olacak? Seyirci Filiz-Yilmaz iliskisinin kesinlikle bittigine inanirsa dizi devam edebilir mi?

Durum:
    matraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı lawinia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle sevgili olmaz filiz cemle bana kalırsa önümüzdeki 2-3 bölüm filiz cemden uzak duracak bu arada yeni kız gelecek yılmazla bu kızı görünce ceme daha iyi davranmaya baslayacak ama asla sevgili konumuna gelmezler yılmaz da yeni kızla sevgili konumuna gelmez. filizle yılmaz birbirini kıskanacak ve kıskandırmak isteyecek sonunda da bir araya gelecekler...
    evet bu yorum daha inandırıcı sevgili konumuna geçebilceklerini sanmıyorum ama herzamanki gibi filiz kendini başka şeylerle uğraşmaya vericek kendini soyutluyacak tabi yılmazla görüşme olanağı varsa bunu devamlı kullanıcak tıpkı 24 bölümlere olduğu gibi bence yavaş tempoda birbirlerini daha fazla özleyip hataları daha iyi anlayacaklarki filiz bir daha yılmaz hakkında şüpheşenmesin tekrar söylüyorum yılmazın amacı bence filize ceza vermek
    "Gerçek aşk, karşılık olarak hiçbir şey beklemediğin yerde başlar."

Durum:
    devil61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Trabzon
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı matraka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olayı öyle düşünme bence 53.bölümde çok kötü oldu psikolarda genelde böyle tepkiler ters teper bir şeklde cem bir yolunu bulucak ve filizle arayı düzeltecektir.nede olsa güven abidesi bir öpücükle değişmez bu güven göyle bir duyguki insan yanılmalı kırılmalı 180derece döndürmeli yani o olayla ancak güvenini kaybeder ceme karşı filiz o yüzden cemle bi daha yaklaşmaz senoryaları yanlış
    yakınlasmaz bı kerede fılız ıcın olumlu bırsey dusun hem yakınlasırsa cem nıye batırsınkı tekınerlerı o da var değil mı?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri