Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon
2501 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (7)

Durum:
    Eylotuerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (7)

Alıntı devil61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet fılızın o gerı donuslerı benıde gıcık edıyor.ama kız zaten cok pısman bundan sonra barısırsalr yılmaza sonuna kadar guvenır o da anladı hatasını.cok pısman.bıze oyle guzel yansıtıyolarkı asklarını fılıze ve yılmaza onlardan cok uzuluyorum..kalbım el vermez o sahnelere benm dedığıne gore fılız ceme yaklasacakkmıs.hıc sanmıyorum.bunları dusunmek bıle ınsana yetıyor.
    Filiz ceme yakinlasmaz ama eger senaristler oyle birsey yazarsa, kalbim dayanmaz benim, cunku sonunda filiz+yilmaz barissa neye yarar hersey cok olur, ve sdenaristlerden ricam lutfen eger BIR DHA OPUSME SAHNESI YAZILACAKSA BU FILIZ+YILMAZ ICIN OLSUN O KADAR!!!!!!!!!!!
    Konu NATY&FACU tarafından (15-11-13 Saat 15:55 ) değiştirilmiştir.
    !!!!!!!TUBA+BULENT!!!!!!!

Durum:
    matraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı devil61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bır bunu yapmadıkları kalmıstı fılız karakterıne onuda yaparlar.ben hala barısmalarını beklıyorum.barıstıktan sonrada cok sahneler yazabılırler.yanı dızının suan neresınden tutarsan tut sahne verecek yerde.
    bence yermeyecek yerinde olaylar öyle bir gelişmeleki yılmaz tekinerlere yardım etmemeli onlar beraber olup barışırlarsa adı kolay 20 bl den fazla var sahneler zora girer ama böyle dizi aldı teppoyu bence sonuna kadar böyle gider
    "Gerçek aşk, karşılık olarak hiçbir şey beklemediğin yerde başlar."

Durum:
    TubaBülent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ezel
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

tabiki bende karsiyim evlenmeden hamile olmasina ama bir türlü bu diziyi uzatmalari lazim dimi ??? ehh dizide böyle konularla uzuyor bence .

Durum:
    cemotara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Tuba Büyüküstün
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Demek olacak ha off offff nasıl izlerim o sahneleri bilemiyorum bence filiz cem yakınlaşması şöyle olur
    Filiz yılmazdan umudunu tamamıyla keser yani artık yılmazın peşinde koşmaktan vazgeçer ve ruh gibi ortada dolaşır cemde filize yakınlaşmak için elinden geleni yapar handan hanımda filize baskı yapar cemle olması için kızı sıkboğaz eder filizde öylesine artık herkesin kendisini rahat bırakması için cemle sevgili olur

Durum:
    denizim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ----
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yoruma devam...

Omer-Feride arasinda olacaklarin sinyallerini bu hafta verdiler. Omer’in henuz Feride’ye romantik olarak yaklastigini dusunmuyorum . Boyle olmasi da su an icin cok daha iyi. Bir bolumde Feride’ye tutulsaydi yasadigi o buyuk aska haksizlik olurdu. Feride’yi begeniyor, kizinin yaninda olmasi hosuna gidiyor. Sanirim biraz olsun icini dokebilecek kadar da guveniyor. Olumden donmesi hakikaten de Omer’e yaramis. Daha olgun, anlayisli gibiydi. Yilmaz konusunda fazla yorum yapmadi, Filiz’in ustune gitmedi. Bence Filiz’le konusmamasi da dogruydu. Filiz’in kendi ugruna Yilmaz’i sucladigini biliyordu. Tekrar tekrar ayni seyleri ona hatirlatmak istemedi. Annesine gerektigi yerlerde mudahale etti. Sinan Tuzcu tum bunlari dozunda verebildi. Aglamasi da her zamanki gibi cok dokunakliydi. Eminin Feride bu sahneden cok etkilenmistir. Bu kadar sevebilen ve bunu gosterebilen biri kimi olsa etkiler.

Feride nihayet ev halkina sesini yukseltti. Ama Omer’le arasinda gecen konusmayi o kadar begenmedim. Cok fazla ve cok ozel sorular sordu. Fazlasiyla direkt sorular. Elif’in olumunden kizini suclayip, suclamadigi gibi mesela. Aralarinda henuz o kadar samimiyet yokken ben bu sorgulamayi biraz tuhaf buldum. Bunca zaman Elif’in neden oldugunu kimseden duymamis olmasina da sasirdim. Evdeki resepsiyonda hostu ama orada bulunmasi gerekiyor muydu, emin degilim. Handan Hanim iyice bosvermis durumda herhalde.

Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri