Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
2501 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (8)

Durum:
    cemotara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Tuba Büyüküstün
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben yılmazın tekiner şirketine gitmesini ve ömerle cem hakkında konuşacak bütün olanlarıda anlatacak tabi ömer ilk başta inanmayacak hatta tartışabilirlerde ama daha sonra ömer cemden şüphelenecektir
    Birde yılmazın cemin yanına gidip yakasına yapışmasının sebebi iki ihtimal var birincisi cem haliti öldürmüş veya öldürtmeye çalışmış ama başaramamıştır ve yılmaz yine kendisi için cemi mahvetmeye gidebilir
    ikinciside cemin yanına filiz için gidebilir yani cemin filizle evleneceğini dumuştur ve cemi dövecektir o sahneden sonrada ömerle konuşma gerçekleşebilir
    Bu arada filiz ilk başta kabul etmez ama yılmazı aslıyla yakın bir şekilde görürse tüm ümitleri biter ve evlenmeye karar verebilir ama bu evlilikte kesinlikle gerçekleşmez yılmaz herşeyi öğrenir ve nikahı basıp filizi kararından vazgeçirir
    Birde daha bölümü izlemeden filize hakaret etmezseniz sevinirim hem filizin birşey yaptığıda yok daha belkide kötü birşey olmayacak ceme başını yaslamasıda çaresiz ve kendini kötü hissettiğinden yani o esnada yanında cem olduğundan başını yaslamız ne varki bunda sonuçta filiz cemin ne biçim insan olduğunu biliyor hem yakında aynı sahnelerin daha fazlasını yılmaz aslı cephesindede olacak ozamanda yılmaza kızıp hakaret edecekmişiniz

Durum:
    archshe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tolgahuzur1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa yapma be sevgili archshe daha düne kadar filiz cem öptü diye tokatı bastı sonra hiç konuşmadı bile ondan sonra git adamın omuzuna kafanı daya mantıklı mı? hani desem ki şirketteki herhangi bir erkek olsada(avukat vs.) anlarım. iyi adamın niyeti belli. ee birde filiz körü körüne adamın yanına giderse ayıkla pirincin taşını..
    işte filiz ceme gitmiyo cem filize gidiyo bence...hem bukadar zor ayakta dururken birileri iyi niyet gösterip koltuk çıkıyo gibi görünürse o da destek alacaktır...doğru mu değil tabii...ama kınamamak lazım bence...biz öyle şeyler yaşasak bayanlar olarak belki bizde o çaresizlikle yapabilirdik...savunmak adına demiyorum sadece anlamaya çalışıyorum...filiz de gururunu bıraksa yılmaz konuşsa en iyisi tabiii...ama filiz bu ve dizi bu ne gösterir bilemem ileride..

Durum:
    kursuni19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Filiz su an bir bocalama dönemi geciriyor. Sevdigi adamdan hamile, ama ayrilmis ve birdaha barismalarina ihtimal vermiyor, sevdigi adamin sadece cocuk icin ona dönmesini istemiyor. Yilmazi cok sevdigi icin onun cocugunu her ne olursa olsun dogurmak istiyor. Öteki yanda Yilmazin kendi yasini tutmadigini biliyor, asliyla birlikte gördügü icin, Yilmazi aslidan kiskaniyor, ve aralarinda bir sey olurmu diye endiseleniyor.
    Diyer tarafta Cem var, herzaman Filizin yaninda olan, güvenilir can dostlari. Cemin ona olan ilgisinden haberdar, Cem Filizin hamile oldugunu ögreniyor, ve bu durumda Filizi kaybetmemek adina ona evlenme teklifi ediyor. Filiz bir yandan sevdigi adaminin yasini tutarken, bir yandan cocugunu düsünmek zorunda. Bu sebebten dolayi Cemin teklifini hemen red etmeyecektir, kabul edermi hayir sanmiyor, etse birdaha bu olaylarin icinden cikma gibi bir sansi olmadigini bilir, hayalde olsa Yilmazla birdaha birlikte olma ihtimali olabilir aksi halde Yilmazi tamamen kaybetmis olur.
    Bu yüzden Cemin teklifini düsünecektir.

Filizi ne kadar sevsemde en cok elestirdigim yönü, gercekleri saklamasi ve bir sekilde kendi hayatini baska yöne cevirerek gerceklerden kacma cabasi.
    Bunu daha öncede kac kez yapti, babasina verdigi söz yüzünden Yilmazdan gercegi sakliyarak italyaya kacti, bu sekilde onu hayatindan cikarmayi ve yeni kurabilecegini sanmisti - ama geri dönünce gercekten, asktan kacamadigini anladi.
    Filiz simdi yine aynisini yapmakta, Yilmazdan hamile, Yilmazin bundan haberi yok, ve bunu saklamak ugruna, Cemin teklifini düsünmekten kacinmiyor. Halbuki bunun yola acabilecek sorunlari hic düsünmüyor, bir anlik fevri kararlar veriyor ve yasadigi boyunce bunlarin pismanliklarini yasiyor.
    Oysaki kendini bir dönem herseyden herkezden uzaklastirsa, kimsenin etkisi altinda kalmadan, kendi kendini dinlese, mantiginla degilde kalbiyle hareket etse, ve en önemlisi gerceklerden kacamiyacagini anlasa Filiz bence bukadar hata yapmazdi.

Durum:
    pinkzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Bir Timur Sevdim
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Valla ne özetmiş ya.. Devlet sırrı gibi.. Sadece fragmandan da çözülmüyorki kardeşim.. Offf ... offf

Durum:
    Figan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Birmingham
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kursuni19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Filizi ne kadar sevsemde en cok elestirdigim yönü, gercekleri saklamasi ve bir sekilde kendi hayatini baska yöne cevirerek gerceklerden kacma cabasi.
    Bunu daha öncede kac kez yapti, babasina verdigi söz yüzünden Yilmazdan gercegi sakliyarak italyaya kacti, bu sekilde onu hayatindan cikarmayi ve yeni kurabilecegini sanmisti - ama geri dönünce gercekten, asktan kacamadigini anladi.
    Filiz simdi yine aynisini yapmakta, Yilmazdan hamile, Yilmazin bundan haberi yok, ve bunu saklamak ugruna, Cemin teklifini düsünmekten kacinmiyor. Halbuki bunun yola acabilecek sorunlari hic düsünmüyor, bir anlik fevri kararlar veriyor ve yasadigi boyunce bunlarin pismanliklarini yasiyor.
    Oysaki kendini bir dönem herseyden herkezden uzaklastirsa, kimsenin etkisi altinda kalmadan, kendi kendini dinlese, mantiginla degilde kalbiyle hareket etse, ve en önemlisi gerceklerden kacamiyacagini anlasa Filiz bence bukadar hata yapmazdi.
    Yorumuna katiliyorum..
    Filizi bende seviyorum..Ama gerceklerin saklanmasini bende dogru bulmuyorum..
    Hem gecen son 2 bölüm Filizi yerlere, göklere cikarmistim ben...Hatta demistimde Filiz eger bir hata edip; Cem ile evlenmek gibi birseye kalkisirsa cok kizarim demistim..Hemde Yilmazin cocugunu tasiyorken karninda..

En kizdigim konudur..Bir baskasina hamileyken; bunu aciklamayip gidip bir baska adamdan care,teselli aramak..

Tamam Yilmazin kendine sirf cocuk iciin gelmemesini cok iyi anlayabilirim..Ama bunu Yilmaza söyleyip ne yapmalari gerektiginin kararina varmalilardir..Cünkü cocuk ikisinin...

Umarim bu bölüm Filiz benim ona olan güvenimi bosa cikarmaz..

Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri