Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
2501 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (9)

Durum:
    matraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

mualla hanımın tavrında bence anormallik yok meyhanedeki kadınların hallerindede yok biz millet olarak beğenileri yüzlerine karşı söyleriz zaten ama bu kadar yüksek sesle değil orası fazla kaçmış

mualla hanım bir anne vede oğlunun mutlu olmasını istiyor yanında gördüğü bir kızlada onun yakıştırması normal süzmeler bunlar neredeyse kalıplaşmış tavırlardır türk annelerinin ortak özelleklerini çıkarsak bunlar başa güreşir.
    "Gerçek aşk, karşılık olarak hiçbir şey beklemediğin yerde başlar."

Durum:
    lawinia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kursuni19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yilmazin gurun yapacagi zaten belli, ancak Filizin sevgisinden emin olursa Filizle yeniden birlikte olmayi kabuledecektir, onu ne kadar sevsede kolay kolay affedemiyecektir, yani Filiz bir sekilde Yilmazdan vazgecmedigini kendisine göstermelidir
    kesinlikle filiz savasmalı zaten aslı olsa da olmasa da savas vermeli yılmaza onu ne kadar sevdiğini ona güvendiğini kanıtlamalı ama filiz pek savasacak gibi deil belki bu bölümde oldugu gibi yılmazı takibe alır seni rahasız etmicem havalrında ama bu bi savasa dönüsmez bence tabi kıskançlık krizlerine girecektir de.

Durum:
    pinkzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Bir Timur Sevdim
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı matraka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla olay yaratmada üstüne yok bencede oldukça mantıklı zaten olayları bulup çıkartıyorsunda bide şu replik işine yoğunlaşsan tam olucak
    Repliklerde hafifim. Acımasız olamıyorum. Ama tahmin etmekte üstüme yok. Ben olacaklrı tahmin edeyim. Diğer arkadaşlarımızda üzerilerine senaryo yazsınlar.. Böyle daha keyifli olacak.

Alıntı kursuni19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dedigin gibi olabilir, bide Filiz Yilmazla Asliyi samimi görünce Yilmazi bir kenara cekip: bunlari sadece beni kiskandirmak icin yapiyorsun gibi birseylerde diye bilir gibime geliyor, buda YIlmazin hosuna gider...
    Yılmazda laf sokar. Filizde. Filizin kıskandığını gören Yılmaz herhalde 4 köşe olur gibi geliyor. Ama oda aşşağı kalmaz. Bence Cem konusunda olmadık iğneler batırabilir Filize. Bu çekişmeleri görmek için sabırsızlanıyorum. Bu çekişme oluncada bence replikler tadından yenmeyecek. İnş. O çekişme sahnelerine çok güzel replikler döşenir. Yoksa sahne iyi olur replikler havada kalabilir. Buda seyircinin hoşuna gitmez.

Durum:
    matraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı secoms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Walla matrakanın yorumunu okudum da.. Koca bir tas kafama düstü desem yalan olmaz heralde. :):)

''Körü körüne filizi savunma'' lafını senden duymak acıkcası cok komiğime gitti ya neyse..
    kendi düşündüğümü söyledim önceden herkes bilir filiz krakteri hakkında bu kadar karşısında söylemlerde bulunmazdım ama ben bu bölümü izleyince bunu gördüm biz forum olarak filizin ceme mesafe koymasınıda abartmıştık bi hatırlatim dedim filiz bu bölümde bana göre tam doğru şekilde davranmadı çoğunuza göre davrandı ama ben net insanlar görmek istiyorum galiba bende filiz gibi imkansızı istiyorum yılmazın aslıyı seveceğini bilsem hiç düşünmeden desteklerdim
    "Gerçek aşk, karşılık olarak hiçbir şey beklemediğin yerde başlar."

Durum:
    sinem* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pinkzone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yılmazda laf sokar. Filizde. Filizin kıskandığını gören Yılmaz herhalde 4 köşe olur gibi geliyor. Ama oda aşşağı kalmaz. Bence Cem konusunda olmadık iğneler batırabilir Filize. Bu çekişmeleri görmek için sabırsızlanıyorum. Bu çekişme oluncada bence replikler tadından yenmeyecek. İnş. O çekişme sahnelerine çok güzel replikler döşenir. Yoksa sahne iyi olur replikler havada kalabilir. Buda seyircinin hoşuna gitmez.
    yılmaz dört köşe olmayabilir hani mankende bana neden güvenmiyorsun sana olan sevgimden şüphe mi ediyorsun diye kızmıştı gene öyle bir şey yaparsa valla yapar mı yapar :)

Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri