Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (9)

Durum:
    gülbeşeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Cantuğ♥Begüm & ZaYa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sinem* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    filiz çok kıskanç biri hele de şimdi hamileyken aslıyı nerdeyse boğacaktı :img-hyste bence aslıyla yılmaz yakınlaşmasını falan öğrenirse yılmaz cem hakkında filize laf sokarken filizde aslı hakkında yılmazı iğneleyecektir çok eğlenceli olacak gibi :img-hyste ama filizin üzülmesini istemiyorum artık ...eğer yılmazdan tamamen ümidini keserse o zaman savaşmayı bırakabilir yılmaz mutlu olsun o bana yeter diye düşünebilir :img-in_lo
    böyle olmasını hiç istemesem de filiz dediğn gibi karamsarlığa düşüp yılmaz için savaşmaktan vazgeçebilir sonra aslının da yılmazı çok sevdğini ve onu mutlu edeceğini düşünüp kendini geri çekebilir.Umarım böyle olmaz aksi takdirde bol bol aslı-yılmaz sahnesi ve filizn dinmek bilmeyen gözyaşlarını izler dururuz.

Durum:
    pinkzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Bir Timur Sevdim
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı matraka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mualla hanımın tavrında bence anormallik yok meyhanedeki kadınların hallerindede yok biz millet olarak beğenileri yüzlerine karşı söyleriz zaten ama bu kadar yüksek sesle değil orası fazla kaçmış

mualla hanım bir anne vede oğlunun mutlu olmasını istiyor yanında gördüğü bir kızlada onun yakıştırması normal süzmeler bunlar neredeyse kalıplaşmış tavırlardır türk annelerinin ortak özelleklerini çıkarsak bunlar başa güreşir.
    Bende mahallenin beğenisini beğendim ama. Bunu yüksek sesle borozan gibi duyurması hiç hoşuma gitmedi. Orda abartı oldu.

Mualla hanım bir anne olarak oğlunun mutluluğunu istiyor. Oğlu Yılbaşı gibi önemli bir geceye yanında tanımadığı bir kızla geliyorsa tabikide bir birliktelik vede yakıştırma yapacaktır. Oğlunun yanında güzel kız görünce yakıştırması normaldir. Annedir yapar. Ama bir ilk görüş sahnesinde Mualla hanımın ağzının açık kalmasını hiç iyi bulmadım ordada abartı vardı.. :img-hyste Sinek kaçacaktı az daha kapatmasa.

Durum:
    kursuni19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pinkzone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yılmazda laf sokar. Filizde. Filizin kıskandığını gören Yılmaz herhalde 4 köşe olur gibi geliyor. Ama oda aşşağı kalmaz. Bence Cem konusunda olmadık iğneler batırabilir Filize. Bu çekişmeleri görmek için sabırsızlanıyorum. Bu çekişme oluncada bence replikler tadından yenmeyecek. İnş. O çekişme sahnelerine çok güzel replikler döşenir. Yoksa sahne iyi olur replikler havada kalabilir. Buda seyircinin hoşuna gitmez.
    Böyle sahneler izleyecegimizden eminim, Filiz kiskancligini iyice belli edecektir, bu hafta Asliya bir bakis atti, Asli bile sasirdi, birde bu bakisin sebebini bilseydi...
    Ilk önce Filiz Asliyla Yilmazi iliskilerinin ne boyutta oldugunu ögrenmeye calisacaktir, bunun icin Asliyla vakit gecirecektir, Aslinin agzindan laf almaya calisacaktir. Filiz iyiyce Yilmazi kaybetme korkusuna girecektir
    Eğer güneşi kaçırdım diye gözyaşı dökersen yıldızları da kaçırırsın...

Durum:
    pinkzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Bir Timur Sevdim
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yılmaz dört köşe olmayabilir hani mankende bana neden güvenmiyorsun sana olan sevgimden şüphe mi ediyorsun diye kızmıştı gene öyle bir şey yaparsa valla yapar mı yapar :)
    O zaman birliktelerdi. Şimdi ayrılar.. Bunu yapmaz. Bence artık Filizin ondan vazgeçtiğini düşünen Yılmazı bir iyi düşünce kaplar. O zaman ayrı değildiler doğaldı ordaki tepki. Ama şimdi durum farklı. Bunun tamtersi bir replik olacaktır.
    senin yaptıkların beni ilgilendirmiyorsa.. bundan sonra benim ne yaptıklarım ilgilendirmiyor der lafı gediğine kor.

Durum:
    gülbeşeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Cantuğ♥Begüm & ZaYa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yılmaz dört köşe olmayabilir hani mankende bana neden güvenmiyorsun sana olan sevgimden şüphe mi ediyorsun diye kızmıştı gene öyle bir şey yaparsa valla yapar mı yapar :)
    bu sefer ayrılar yılmazın öyle bir şey diyeceğini sanmam zaten manken olayında da filizn kıskanması yılmazın hoşuna gitmişti sarılıp barıştıktan sonra "beni kıskanmam hoşuma gitmedi değil"demişti.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri