Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon
2501 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (9)

Durum:
    pinkzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Bir Timur Sevdim
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (9)

Alıntı sinem* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok niye asalım o kendisini zaten yakıyor :) yılmaza aşık olarak :):) ya bu arada yılmazın meyhanede hemen aslıyı aramasına ne demeli...o da sığınacak bir liman arıyor sanki,filiz cemle evlenirse bende başkalarıyla olabilirim diye inatlaşırsa olacağı bu
    Ordaki düşüncesi bence. Artık acı çekmek istemiyorum. Normal yaşantıma döneyim diye aslıyı aradı. Müziğide kapattırması o yüzden. Hem o saate kadar kıza haber etmemiş. Gelcem demiş ekmiş. İlk arayacağı tabikide o olcak. Ekmiş kızı.. Aslıda zaten replikte beni ektin diyor.. Onu beklemiş. Oda beklemesin diye ilk onu aramış.
    Konu NATY&FACU tarafından (15-11-13 Saat 15:59 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    kursuni19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pinkzone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yılmaz Aslı yakınlaşması artık farklı bir boyut kazancak bence.

Aslı kazadan bir şekilde yaralı olacağına kanaat getirdim. Yılmaz hafif sıyrıklarla atlatabilir belki. Ama aslıda da birşeyler olma olasılığı fazla gibi. Aslı yaralanınca Yılmaz üzülcektir. Cem Yılmaz çekişmesinden hiç suçsuz birinin yaralanmasından dolayı vicdan azabı duaycaktır. Ve ona ilgi gösterektir. Ona bu vicdan azabından dolayı yardım edecektir. Kolu yada boynu incilnebilir. Kolu kırılsa iyi olur sanki.. Yılmaz benden doalyı bu olay başına geldiğini düşündüğünden aslıya hasta şevkati yapacaktır. Ama Aslı bu yakınlaşmayı yanlış anlayıp Yılmaz da bana karşı birşeyler hissediyor gibi farklı düşünceye kapılacaktır. Aslı Yılmaz sahneleri olacaksa bu vidan azabından dolayı başka birşey olmayacağı görüşündeyim. Aslı bunu yanlış yorumlayacağı için bu yakınlaşmayıda filize yanlış anlatacaktır. Filizi kasıp kavuracağa benzer.

Aslı Filiz-Yılmazı bilmediğinden ev partisi verecektir. Aslı iki tarafıda birbirinmden habersizce davet edecektir. Aslı Yılmaz evde samimi bir şekilde olacaklardır. Filizde partiye sonra katıalcaktır ve bu manzarayı kıskanacaktır. Aklımda ki senaryoda bir yönden bu.
    Dedigin gibi olabilir, bide Filiz Yilmazla Asliyi samimi görünce Yilmazi bir kenara cekip: bunlari sadece beni kiskandirmak icin yapiyorsun gibi birseylerde diye bilir gibime geliyor, buda YIlmazin hosuna gider...
    Eğer güneşi kaçırdım diye gözyaşı dökersen yıldızları da kaçırırsın...

Durum:
    yılmaz_filiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    BÖMB // Arda
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sinem* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mualla hanımın tavrı hadi bir nevi normalde diğer kadınlara ne oluyor yılmazın yanında gördükleri her kadına (aslı ve feride ) övgüler yağdırıyorlar .Mualla hanım filizi ilk gördüğünde de endişelenmişti şimdi gördüğünde de hep endişeleniyor,yani handan hanım yılmaza gıcık oluyor mualla hanımda filizden endişeleniyor :img-hyste
    filizi ilk gördüğünde hoş kız demişti ama elifle bir akrabalığı olduğu için endişelenmişti.şimdi de endişeleniyor ya yine çekip giderse yılmaz ne olur diye ama ferideyi ve aslıyı çok sevdi.feride sevilecek kızda aslıyı ben öyle bulmadım.ses tonu garipti.bide herkes dünyalar güzeli filan diyince abartıldı.filiz bin kat daha güzel.

Durum:
    gülbeşeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Cantuğ♥Begüm & ZaYa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pinkzone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yılmaz Aslı yakınlaşması artık farklı bir boyut kazancak bence.

Aslı kazadan bir şekilde yaralı olacağına kanaat getirdim. Yılmaz hafif sıyrıklarla atlatabilir belki. Ama aslıda da birşeyler olma olasılığı fazla gibi. Aslı yaralanınca Yılmaz üzülcektir. Cem Yılmaz çekişmesinden hiç suçsuz birinin yaralanmasından dolayı vicdan azabı duaycaktır. Ve ona ilgi gösterektir. Ona bu vicdan azabından dolayı yardım edecektir. Kolu yada boynu incilnebilir. Kolu kırılsa iyi olur sanki.. Yılmaz benden doalyı bu olay başına geldiğini düşündüğünden aslıya hasta şevkati yapacaktır. Ama Aslı bu yakınlaşmayı yanlış anlayıp Yılmaz da bana karşı birşeyler hissediyor gibi farklı düşünceye kapılacaktır. Aslı Yılmaz sahneleri olacaksa bu vidan azabından dolayı başka birşey olmayacağı görüşündeyim. Aslı bunu yanlış yorumlayacağı için bu yakınlaşmayıda filize yanlış anlatacaktır. Filizi kasıp kavuracağa benzer.

Aslı Filiz-Yılmazı bilmediğinden ev partisi verecektir. Aslı iki tarafıda birbirinmden habersizce davet edecektir. Aslı Yılmaz evde samimi bir şekilde olacaklardır. Filizde partiye sonra katıalcaktır ve bu manzarayı kıskanacaktır. Aklımda ki senaryoda bir yönden bu.
    Sevgili pinkzone olaylar bu şekilde gelişebilir .Bence aklındaki senaryo çok hoş.Aslı yılmazla da filizle de iyi anlaştığına göre ve filiz-yılmaz aşkından bi-haber olduğuna göre yılmazla ilgili düşüncelerini filize anlatır ve filiz kıskançlıktan çatlar ,umarım yılmazdan vazgeçmedğini yılmaza gösterir ya da bir gün yılmazın yanına gider der ki "aslıyla çok yakışıyorsunuz"....

Durum:
    secoms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Walla matrakanın yorumunu okudum da.. Koca bir tas kafama düstü desem yalan olmaz heralde. :):)

''Körü körüne filizi savunma'' lafını senden duymak acıkcası cok komiğime gitti ya neyse..
    '' Megos Alexandros...Alexander The Great...Büyük İskender ''

Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri