Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (10)

Durum:
    kursuni19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı matraka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ama benim forumda olmadığım zamanlar yılmazcı diye tabir edilen arkadaşlarımında konuya kayıtsız kalmalarına şaşırmadım desem yalan olur
    Zaten matrak biz yorumlarimizda neler düsündüklerimizi yazdik bu konular hakinda neyi düsündügümüzü forum arkadaslarimiz zaten biliyor
    Eğer güneşi kaçırdım diye gözyaşı dökersen yıldızları da kaçırırsın...

Durum:
    matraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kursuni19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten matrak biz yorumlarimizda neler düsündüklerimizi yazdik bu konular hakinda neyi düsündügümüzü forum arkadaslarimiz zaten biliyor
    anlat anlat boşa anlat istedikleri gibi istediklerini herkes anlatabilir ama kendimizi tekrarlamak tan inan bıktım resmen aynı şeyleri konuşuyoruz ama bir tarafta bi şey anlamıyor çünkü krakterlerin özel dünyasıyla hayal dünasını kafamızda birleştirerek yorumlar yapıyoruz sonra bizim yaptığımız yorumlar farklı olunca adımız yılmazcı oluyor ama istediğim son aynı olunca bu nasıl oluyor oluyor işte ... o yüzden cevap yazmantan vermekten bıktım herkese tek tek cevap vermicem çünkü filizciler eleştiriye 13-16 bölümden başlıyorlar ve hayddaa baştan devam konular

mesela şu iki bölümü alalım yılmazı nelerle suçlamışlar ama filizi gören hiçbir şey yapmaış sanır yani yılmaz bu hareketleri filize nedensiz yapar hale gelmiş ama buna cevap vermenizi sizden ben olmadığım zamanlarda beklemek en doğal hakkım olsa gerek
    "Gerçek aşk, karşılık olarak hiçbir şey beklemediğin yerde başlar."

Durum:
    kursuni19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

mesela şu iki bölümü alalım yılmazı nelerle suçlamışlar ama filizi gören hiçbir şey yapmaış sanır yani yılmaz bu hareketleri filize nedensiz yapar hale gelmiş ama buna cevap vermenizi sizden ben olmadığım zamanlarda beklemek en doğal hakkım olsa gerek
    Inan bende ayni seyleri tekrarlamaktan biktim o nedenle kendimi tuttum ve forumda vakit gecirirken genelde gelecege yönelik yorumlar yaptim, seninde dedigin gibi anlayan anliyor anlamiyan zaten anlamayacaktir
    Eğer güneşi kaçırdım diye gözyaşı dökersen yıldızları da kaçırırsın...

Durum:
    filizim+y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

anlat anlat boşa anlat istedikleri gibi istediklerini herkes anlatabilir ama kendimizi tekrarlamak tan inan bıktım resmen aynı şeyleri konuşuyoruz ama bir tarafta bi şey anlamıyor çünkü krakterlerin özel dünyasıyla hayal dünasını kafamızda birleştirerek yorumlar yapıyoruz sonra bizim yaptığımız yorumlar farklı olunca adımız yılmazcı oluyor ama istediğim son aynı olunca bu nasıl oluyor oluyor işte ... o yüzden cevap yazmantan vermekten bıktım herkese tek tek cevap vermicem çünkü filizciler eleştiriye 13-16 bölümden başlıyorlar ve hayddaa baştan devam konular

sevgili matraka, sen olmadan tadı çıkar mı, bulmuşken kaçırırmıyım seni :img-wink: hakkını ben ihlal etsem kızar mısın bilmem ama ettim
    farklı yorumlar olmasa tadı olmaz ki forumun, sen ben herkes düşündüğünü yazıyor ve paylaşıyoruz, katılan olur ya da olmaz ama bunu birbirimizi rencide etmeden yaptıktan sonra problem yok

nedensiz hiçbirşey olmayacağı aşikar, sadece konuların kopuk olmaması için sürekli başa alınıyor herkes tarafından sanırım olaylar, filizin hatalı olduğu kısımlarda dile getirildi şimdi yılmaz bunu yapıyor o zaman filizin savunulacak tarafı nasıl olmuyorsa (haklı olduğu kadar hatalı da) yılmazda şu an aynı durumda ama eleştirilmesine izin yok, yılmazın yaptıkları nedeni niçini anlaşılıyorda filize neden bu kadar farklı yaklaşılıyor bunu anlayamıyorum
    ben filizi ve yılmazı seviyorum hoş son zamanlarda biraz filizden yanayım bu da yılmazın en azından bana gösterilen yılmazın bu kadar GURUR düşkünü olması yoksa ben onu da anlıyorum ama bu bölüm gerçekten yılmaza yakışmayacak bir tavır sergiledi, filiz de vakti zamanın da yılmaza bunu yaptı ama yılmaz kadar değil, gerçi bu sezon yılmaza söyletilen replikler gerçekten feci bununda etkisi olabilir ama aynı noktada buluştuğuumuza göre farklı yollardan da birleşeceğiz o zaman değil mi?

sadece şunu merak ediyorum, sence bu bölüm gerçekten hatasız bir yılmaz mı izledik ya da biz mi yanlış gördük?

Durum:
    filizim+y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

matraka senin yorumlarını beğendiğimi herzaman dile getiriyorum, bu konuda ki düşünceni merak ettiğim için yazımın sonunda o soruyu sordum sana, bölüm yorumuda bekliyorum senden tabi istersen:img-yes:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri