Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
2501 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (11)

Durum:
    ihlamurlarfanatigi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Batman
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaslar fragmani gördüm. ömer ferideye evlenme teklifi ediyor. yilmaz filizin elini tutuyor heralde gazi mahallesinde. sonra filiz ve yilmaz öpüsüyorlar. ve en sonda handan hanim yilmaza bi zarf verio ve yilmaz cok saskin bakiyor. sonu hic hosuma gitmedi fragmanin. ha bide ömer - elif - feride sahneleri vardi heralde feride tekrar tekinerlere gidiyor dadi olarak.

Durum:
    61MERVE61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    ♥TB♥/Tuba/BME
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

fragman..intizarin arkisiyla basladi once filiz ve yilmazi gosteriyor kuliste herhalde yilmaz filizi aniden opuyor:)snra omeri gosteriyor ferideyle lokantada...ve bi yerde elif onlari goruyor ve guluyor.....son sahnede handan yilmazin ofisine gidiyor herhalde orada zarf veriyor yilmaza yilmazin yuzu asIk "filiz hamile"diyor....orda bitiyor..ooff yaaa handanni koymasalardi daha guzel olucakti..60bolum super olcak..

Durum:
    cemotara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Tuba Büyüküstün
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar az önce fragmanı gördüm filizle yılmaz beraberdiler herhalde kuliste filiz üzgündü sonra yılmaz filize baktı ve sonra filizi dudağından öptü sonra ömer ferideye herhalde evlenme teklif etti çünkü tektaş pırlanta vardı feride şaşırmıştı sonra tekrar filizle yılmazı gösterdiler sahil kenarındaydılar filiz yılmazın elini tutup sımsıkısıktı yılmazda sımsıkı tuttu sonra tekrar feride ömer ve elifi gösterdiler ömer çok şekerdi ve parmağınla bir işaretler yapıyordu gülerek ve son sahne handan cadısının elinde bir zarf vardı yılmazla konuşuyordu yılmaz şaşkındı ve zarfı yılmaza verdi ve bitti bence handan hanım filizin cemden hamile olduğu yalanını söyleyecek çok güzel bir bölüm olacak bence

Durum:
    yesimcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Deyisiyo...! ;)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaslar arkadasim tam görmüs diyoki filiz yilmaz öpüsüyo cokk güzel sora ömer ferideye velen me teklifi ediyomus sora yilmaz filiz sahilde yilmaz yada filiz ellerini tutuyolarmis o kadar SIKI sanki koparacak gibi sora sini bende gördüm o cadi handan isyerine geliyo ve yilmaza bi belge veriyo o zarfin icinde ne var acaba???????

Durum:
    61MERVE61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    ♥TB♥/Tuba/BME
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Vala bolumu vermis gibi oldular hadi hayirlisi...cok sevindim ama cok guzel bi bolum olacak gercekten yaa burayi kesin birileri okuyorki bugunden verdiler fragmani cok sasirdim yaa resmen icim ciz eti:)

Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri