Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
2501 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (12)

Durum:
    yelda92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    YeniNickim=~~BuRÇiN~~
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart yorum için saol okuken bende güldüm

Alıntı pinkzone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın imzasında yazdığına acaip güldüm.. Herşey bu gece oldu.. :img-hyste

Allahını seven.. Yılmaza şu durumu tarif ve açıklamasını yapsın.. Seti basacaklar yoksa izleyiciler.. Aslında biliyorda anlamak istemiyor.. :img-hyste Yardım lazım.
    yorumun için çok teşekkürler eeth artık biri anlatsın herşeyin o gece olduğunu yılmaza yoksa yılmaz aslıyı koriim derken iice aslıya yakınlaşcak belkide sırf filize inat olsun die bilmiorum artık ama öle bişi yaparsa yılmazı kendi ellerimle boğucam onu çok sevsemde

sezinti
    sezinti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sevgili Pinkzone

Aslı'nın günlüğünü okumak için çaba sarfetmiyoruz. Bu günlük meselesi bir arkadaşımızın dediği gibi Yılmaz'ın çay demlemesinde ortaya çıktı. Aslı, günlüğe güzel sözler yazıyor. :img-yes:

Sevgili senaristlerimize çok teşekkür ediyoruz. Bizleri Aslı'nın ne yazdıkları konusunda eskisi gibi yormuyorlar.:good:

Durum:
    pinkzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Bir Timur Sevdim
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sezinti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Pinkzone

Aslı'nın günlüğünü okumak için çaba sarfetmiyoruz. Bu günlük meselesi bir arkadaşımızın dediği gibi Yılmaz'ın cay demlemesinde ortaya çıktı. Aslı günlüğe güzel sözler yazıyor.

Sevgili senaristlerimize çok teşekkür ediyoruz. Bizleri Aslı'nın ne yazdıkları konusunda eskisi gibi yormuyorlar.
    Ne demiştim geçen haftalarda o günlüğün muhakkak birinin eline geçeceğini.. Tahmin etmek zor olmadı.. Boşuna çıkmadı o günlük ortaya..

En azından ne yazıyor diye artık yorulmuyoruz.. İyi oldu.. Valla bende kızın yazdıklarından etkilendim.. Kıza acıdım.. Çünkü aşkının karşılığı yok.. Ve hiç durduk yere ümit alıyor.. Ama boşuna.. Olan aslının temiz aşkına olacak.. Karşılıksız oalsad içinde yaşıyordu kız.. Ne vardı elini tutacak sanki.. Şimdi artık kaç bölüm boyunca uçacak kız. :img-hyste

Durum:
    EvaLongoria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    eva sana güLe güLe :)
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yelda92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumun için çok teşekkürler eeth artık biri anlatsın herşeyin o gece olduğunu yılmaza yoksa yılmaz aslıyı koriim derken iice aslıya yakınlaşcak belkide sırf filize inat olsun die bilmiorum artık ama öle bişi yaparsa yılmazı kendi ellerimle boğucam onu çok sevsemde
    dayanamıyorum....

Yılmaz ve Filiz artık birleşmesin zaten... Aslı ile olsun gitsin Yılmaz. Filiz de Cem ile evlensin. Biz de rahata erelim.

Durum:
    cemotara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Tuba Büyüküstün
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu mal alım işleri benim hiç hoşuma gitmeyecek yılmaz tekinerleri bir güzel avucuna alacak ve onları aşşağılayacaktır
    yılmaz şirketi,evi ve çiftliği alır büyük ihtimalle sonra tekinerler evlerinde evin yeni sahibini beklerler ve karşılarında yılmazı gördükleri zaman şok olurlar
    Yılmazda bıyıkaltından gülerek onları küçük düşürür büyük ihtimalle ya evi tekinerlere verip lafları çarpar gider yada tekinerleri kendi evlerinden kovar eğer yılmaz malları satın alırsa kesinlikle böyle bir karşılaşma olacaktır bende o sahnelerde yılmaza sinir olur dururum artık

Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri