Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (12)

Durum:
    kursuni19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pinkzone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne demiştim geçen haftalarda o günlüğün muhakkak birinin eline geçeceğini.. Tahmin etmek zor olmadı.. Boşuna çıkmadı o günlük ortaya..

En azından ne yazıyor diye artık yorulmuyoruz.. İyi oldu.. Valla bende kızın yazdıklarından etkilendim.. Kıza acıdım.. Çünkü aşkının karşılığı yok.. Ve hiç durduk yere ümit alıyor.. Ama boşuna.. Olan aslının temiz aşkına olacak.. Karşılıksız oalsad içinde yaşıyordu kız.. Ne vardı elini tutacak sanki.. Şimdi artık kaç bölüm boyunca uçacak kız. :img-hyste
    Haklisin valla: Biz Filiz bulur derken günlügü Yilmaz okudu, bu arada Yilmazda cok merakliymis okumadan edemedi, e Aslida bir kac bölüm mutlu olsun bari
    Eğer güneşi kaçırdım diye gözyaşı dökersen yıldızları da kaçırırsın...

Durum:
    yelda92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    YeniNickim=~~BuRÇiN~~
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı EvaLongoria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dayanamıyorum....

Yılmaz ve Filiz artık birleşmesin zaten... Aslı ile olsun gitsin Yılmaz. Filiz de Cem ile evlensin. Biz de rahata erelim.
    ya nie öle diosun ya hepimizde bilioruzki dizi mutlu sonla nikah masasında bitcek sadece senaristler diziyi bu sezonun sonuna doru uzatmak için bunları yazıolar o kadar bide tabii yılmazla filiz birbirlerine güvenmek konusunda eşitlenmiş oldular

Durum:
    EvaLongoria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    eva sana güLe güLe :)
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cemotara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu mal alım işleri benim hiç hoşuma gitmeyecek yılmaz tekinerleri bir güzel avucuna alacak ve onları aşşağılayacaktır
    yılmaz şirketi,evi ve çiftliği alır büyük ihtimalle sonra tekinerler evlerinde evin yeni sahibini beklerler ve karşılarında yılmazı gördükleri zaman şok olurlar
    Yılmazda bıyıkaltından gülerek onları küçük düşürür büyük ihtimalle ya evi tekinerlere verip lafları çarpar gider yada tekinerleri kendi evlerinden kovar eğer yılmaz malları satın alırsa kesinlikle böyle bir karşılaşma olacaktır bende o sahnelerde yılmaza sinir olur dururum artık
    sevgili cemotara ben geçen hafta aldığım kararı uygulayamayacağım için diziyi izlerken Yılmaz ve Filiz sahnelerini görmemezlikten geleceğim.. en iyisi Aslının karşılıksız aşkını izlemek. O bile daha romantik...

Durum:
    levoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cemotara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu mal alım işleri benim hiç hoşuma gitmeyecek yılmaz tekinerleri bir güzel avucuna alacak ve onları aşşağılayacaktır
    yılmaz şirketi,evi ve çiftliği alır büyük ihtimalle sonra tekinerler evlerinde evin yeni sahibini beklerler ve karşılarında yılmazı gördükleri zaman şok olurlar
    Yılmazda bıyıkaltından gülerek onları küçük düşürür büyük ihtimalle ya evi tekinerlere verip lafları çarpar gider yada tekinerleri kendi evlerinden kovar eğer yılmaz malları satın alırsa kesinlikle böyle bir karşılaşma olacaktır bende o sahnelerde yılmaza sinir olur dururum artık
    Yılmaz'ın Ömer'le bir problemi kalmadı artık neden böyle bir şey yapıp onlara gülsün!Saçmalıyorsun bence biraz arkadaşım.

Durum:
    EvaLongoria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    eva sana güLe güLe :)
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yelda92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya nie öle diosun ya hepimizde bilioruzki dizi mutlu sonla nikah masasında bitcek sadece senaristler diziyi bu sezonun sonuna doru uzatmak için bunları yazıolar o kadar bide tabii yılmazla filiz birbirlerine güvenmek konusunda eşitlenmiş oldular
    sevgili yelda dizinin bu bölümü yayınlanmadan önce bende inatla dedim ki durumlar bir bir olacak. ama yok. diziyi izlemeden 6 saat kadar önce anne olacağımı öğrendim. ve dizinin o kısımlarını izlemesemde filize hak verdim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri