Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
2501 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (13)

Durum:
    yesimcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Deyisiyo...! ;)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı september_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç sanmıyorum Handan'ın Filiz'e söyleyeceğini. Filizde en ufak bir kızgınlık, şaşkınlık yok. Gayet normal birşeymiş gibi de karşılayamaz herhalde böylr birşeyi.
    arkadaslarrr bence fragmana bikez daha bakin handan ne filizin yüzüne bakiyoo hemde agliyo hem agzindan okuyun bebek diye bi laff geciyooo filizdee ilk önce ne demek istedigini bekliyo sora konusma sirasinda saskin saskin bu nasil olur diyee öylesine baka kaliyoo......

Durum:
    vetaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selamlar, fragman linkine sahip arkadaslar ozel mesaj atarlarsa cok makbule gececek. Simdiden tesekkurler. (bu arada genelde fragman Youtube'a dusmus oluyor. Ama bu hafta henuz eklenmemis anlasilan. Merakli arkadaslar Youtube'da ihlamurlar kelimesini arayarak gorebilirler).
    Resimlere bakarsak Yilmaz Filiz'lerin kaldigi Mujgan'in evine gidiyor (kapi o kapi cunku). Niye gitsin ki oraya ? Gercegi ogrenmis olsa, nasil ? Cem'le ilgili dikkat et demeye gidiyor olabilir, o zaman da iki soru beliriyor :
    1)Biraz gec kalmadi mi ? Cem'in insaati batirdigini da biliyordu, o zaman akli nerdeydi ?
    2) Hani Filiz artik umrunda degildi ?

Kesin Cem'e dikkat et diyecek, sonra da laf sokacak, "cocugunun babasi olsa bile" seklinde... Hay allahim, sen bize akil ver. Yilmaz Cem hakkinda herseyi biliyor, Omer'i vurdurtmaya calistigini, kendisini dovdurdugunu, Asli'yu kacirttigini, insaati ve Tekiner'leri batirdigini... Simdi mi geldi aklina Filiz'i uyarmak ?

Durum:
    matraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pinkzone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmem siz farkettiniz mi?

Ferideye yaklaşan adam.. Zengin görüntüsü veriyor. Uzun siyah palto. Uzun saç ve sakalı.. Ve Paltonun içine giydiği takım elbise.. Bu adamın zengin olma olaslığı fazla. Çünkü fakir olsa bu kadar şık giyindirmezlerdi.. Kesin Feridenin ya abisi yada başka birşeyi.. Zengin olma ihtimalini adamın üstündeki şık giysiden çıkardım.
    alın işte bir inat ta burda hani reset atmıştın içindeki canavara hakim olamadın demi zenginmiş sana öyle bişey yok dedim bence sen onu geri dönüşüm kutusuna at ondan sonra kutuyu boşalt bilgisayara format at yeniden kur ki bir daha aklına gelmesin
    "Gerçek aşk, karşılık olarak hiçbir şey beklemediğin yerde başlar."

Durum:
    pinkzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Bir Timur Sevdim
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Adam Ferideye gelmeden önce Beyaz lüks bir araba tarafından geliyordu.. Sanırım o araba ona ait. Bu adam öyle Ferideye iyi yere kapak atmışsın diyip durumdan faydalanacak birine benzemiyor. Çünkü bu adamda hem giyimden hemde cadillaca benzer arabasından anlaşılıyor ki zengin. :) Feridenin ya abisi , yada nişanlı,sevgili, yada kocası.. :)

Durum:
    modest2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alakasız bişey olacak ama "bir mum gibi eriyorum" diye bir şarkı vardı,çok beğenmiştim.Bu ara Filiz'den Yılmaz'a sıkça gitmeli bu şarkı,biz de keyifle dinlemiş oluruz.

Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri