Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (13)

Durum:
    matraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tolgahuzur1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen bende senin gibi düşünüyorum. filizde hiç bir belirti yok. handan söylese filiz öylemi duracak. kesin baban olsaydı böyle olmazdı felan der ağlar... benim kafama hala yılmaz filizin yanına niye gitsinki.. sebeb ne acaba..:icon_whis
    arkadaşlar fragmana aldanmayın bence onlar ne kurnaz hala öğrenemedizi herhalde belkide o konuşma başladı ama konuşmanın sonunda itiraf edecek bellimi olur ben aldanmayın derim size yüz ifadelerini çok iyi saklıyorlar ayrıca ya artık şu feridenin zengin olma işinden bir vazgeçsek yok öyle bişey birde ileri gidip şöyle düşünenler feride zenginmiş böylece tekinerler herşeyini geri alıyormuş diyenler olmuştu yılmaz onlara bişey verince gurursuz olan tekinerler feride verince gururlumu olucaklar yapmayın ciddi yorumlar bekliyorum
    "Gerçek aşk, karşılık olarak hiçbir şey beklemediğin yerde başlar."

Durum:
    pinkzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Bir Timur Sevdim
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı matraka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alın işte bir inat ta burda hani reset atmıştın içindeki canavara hakim olamadın demi zenginmiş sana öyle bişey yok dedim bence sen onu geri dönüşüm kutusuna at ondan sonra kutuyu boşalt bilgisayara format at yeniden kur ki bir daha aklına gelmesin
    İnatla alakası yok matraka.. Ben sadece o adamı biraz görüntü icabı ile yorumladım.. :) Baksana herkes ayrı telden çalıyor.. Başka konuya geçeyim dedim.. Sen bu kadar eminsen.. Bildiğin birşey vardır.. Sana güveniyoruz.. :good:

Durum:
    yesimcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Deyisiyo...! ;)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arakadaslarr benim anlamadigim bsiey varr atolyede bide iste yilmaz filizin evine geliyo peki yani simdi o atolye sahnelerinde filiz kizgin bakiyo acayip:) ama yilmaz sanki filiz dur gitme seni cokk seviyorum affet sensiz olamam gibisinden bakiyoo yani beni affet diye bakiyo sanki yani hic öyle kirgin kizgin öfke dolu hic bakmiyoo eskisi gibi pisman bakiyo:) yani simdi nasil oluyo yilmazz gerceklerii filizden daha öncemi ögreniyoo!!! ya ben hic bisey anlamadimm su fotoraf ve su fragman sahnelerinden niye yilmaz filize öyle bakiyoo hic öfke yokki beni affet diye bakiyo nasil oluyo???

Durum:
    vetaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmani gormedim Yesimcan, eger bana linki ozel mesajla yollarsan yorm yapabilirim belki :)
    Ama resimlerde Yilmaz'in kizginliginin gectigine dair bir belirti yok. Oraya bir uyari için gitmis, arada da "cocuk Cem'den" lafini sokmus gibi bir hali var.

Durum:
    matraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

fragman şiirin son iki üç mısrasını çok manidar buldum
    yükledim tüm umutlarımı gübnahsız birine
    gerçek vurmadıkça yüzüne
    umutlarım ve ben vazgeçilmez intihar eylemlerinde

yılmaz intihar ettiğin farkında yani ya yılmazıma da acıyorum ama unutmak için yapıyor beceremiyor biz ekranda adam dizide acı çekiyor filiz yılmaz bile gerçeklerin yüzüzne vurulmasına bekliyor kırma şu adamı fıtık olduk buralarda bu bölüm öğrendin öğrendin yoksa yılmaz bu intihar eylemleriyle daha çok can yakar demedi deme :)
    "Gerçek aşk, karşılık olarak hiçbir şey beklemediğin yerde başlar."

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri