Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon
2501 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (13)

Durum:
    filizim+y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (13)

Alıntı pnrdvl22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fragmanı nerde izlediniz?
    tvdemi yoksa internettemi?
    tv de izlediler ben hala izleyemedim zaten hem nete de düşmedi daha bakıyorum sürekli bakalım ne zaman düşecek bir izleyebilsek...
    Konu NATY&FACU tarafından (15-11-13 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    modest2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Feride kaçarken (Yılmazla karşılaştığı sahne) üzerinde hoş bir kıyafet vardı diye anımsıyorum.Salaş bir tip değildi. Bence Feride ya zengindi ya da hayatında zengin biri vardı.

Durum:
    tolgahuzur1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı september_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç sanmıyorum Handan'ın Filiz'e söyleyeceğini. Filizde en ufak bir kızgınlık, şaşkınlık yok. Gayet normal birşeymiş gibi de karşılayamaz herhalde böylr birşeyi.
    aynen bende senin gibi düşünüyorum. filizde hiç bir belirti yok. handan söylese filiz öylemi duracak. kesin baban olsaydı böyle olmazdı felan der ağlar... benim kafama hala yılmaz filizin yanına niye gitsinki.. sebeb ne acaba..:icon_whis

Durum:
    yesimcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Deyisiyo...! ;)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaslarrr ilk önce fragmani izlememe yardim ci olan herkese tskler!!

fragmana baktimm bu bölüm filiz yilmazz karsilasmasii baya olucakk cünkü kiyafetlerr ayni deyilll.....
    yilmazda galiba bebegi ögrendiginden filiz gile geliyoo üstelik yani filizin evine geliyo!! cemlen ilgili uyarsini yaptigini düsünüyo onun icin filize gelmezz hem niye gelsinki ne filiz ne ömer onu ilgili ilgilendiriyoo o demiyomuydu bitti isim sizin suratinizi görmek istemiyorum size tahmul edemiyorumm bu nedenlen ne özür icin nede cem konusundan oraya giderr!!!onun filizin ayaklarina evine gitme sebebi gercekleri ögrenmesidirrr....!!! yada böyle bi secenek de söylemisiniz belki kafasi karisti konusmak icin gidtti hayirr yilmazz kafasi karissa bille filizlen konusmaya gitmezz cünkü ona cokk kirgin onu aldatigini saniyoo kesin olmadan yada kendinden emin olmadan konusmaya gitmezzz mümkün deyill!!!!

handan fragmanda da görüldügü gibi filize bebeklen ilgli gercekleri ögreniyoo handan agliyo ve bebek diyo agzindan bebeklen ilgili biseyler cikiyo filizde saskinn bakiyoo....

ömerde ceme o evlenme teklifi icin gidiyo yani daha dogrusuu para karsiligi evlenme teklifi ettigi icinn hatta agzindan okuya bilirsiniz sen nasil benim kardesime ... sorada evlenme geciyooo yani sen nasil böylebi evlenme teklifi yaparsinn gibisinndenn!!!!

veee en keyifli yerdee filizinn cemi benzetmesiii filiz cemii acayip azarliyoo ve karsi cikiyooo bagirip cagiriyooo ohhhhh cokk güzell:happy0064
    bu bölüm cokk güzel bi bölüm olucakk yilmaz filizin pesinden gezmeye basladi sanirimmm cünkü atolyedee hic öyle kizgin bi hali yoktu filizinn demii... sankii filiz dur canim gitme seni seviyorum özürdillerim gibi bi hali vardiii.... filizdee kizgin bisekilde haklida sonuna kadar!!!

Durum:
    matraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

63 bölüm fragmanını kırmızıbeyaz sayesinde izledim teşekkür ederim vede bülent inala geçmiş olsun diyelim :)kendisi üşütmüş romantik sahneler çekilsin diye deniz kenarlarında fazla dolanırsa olacağı

bu bölüm bence güzel olucak fragmanda handanın kızına gerçekleri söylemesini umuyorum zaten filizin tepkisi ekranda belli olmuyor ayrıca cemin oyunları çıkmaya başlar bu bölümde en azından şüphelerin başlayacağı kesin
    "Gerçek aşk, karşılık olarak hiçbir şey beklemediğin yerde başlar."

Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri