Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (14)

Durum:
    modest2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı marbella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yılmaz iyi ki filize cemle aranda bişey varmı diye sormadı filiz kızgınlık ve kırgınlıkla kesin var derdi bunun dönüşü hiç olmazdı
    Filiz çocuğu sahiplendi yoksa Cem'le olmayan bir gönül ilişkisi için var demezdi.O kadar değil...:)))

Durum:
    kursuni19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı archshe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir bölüm izledim kendi açımdan..feride ve ömerde soft duygularla izlerken filix yılmaz cephesini kalp ve mide ağrısıyla izledim...kalbim sıkıştı resmen...bi aşk bukadar karalanır..evet çiftimiz konuşma özürlü ama o gururları yok mu feci guruları artık bu iş kesin bitince ikisi de gururları uğruna mahvettikleri aşklarının yerine gururlarını sevgiili yaparlar kendilerine..mutluyum ben edasıyla gezinirler filiz bebeğiyle yılmaz aslısıyla ama içyen içe yanarak kavrulurlar...filiz hata yaptı çok büyük bir hata..bu konuşmanın başka türlüsü de olurdu illa yılmazın canını acıtmak istiyosa ...cvp vermezdi sana verilecek cvbım yok diye yada cvbıyla öfkesini kusardı ama böyle yapmamalıydı...aslıyı yılmazlarda görmesi muallanın aslıya ayrı filize ayrı davranışı filizi çok yaraladı...ben bu kadını hiç ama hiç sevmiyorum..filize hiç kızım diye sarıldı mı mualla...filizin içi gitti o evde o ailede aslıyı görünce..o üzüntüsüyle yaptı bu hatayı yılmazın bebeği üstünde hak idda etsin istemedi bencede yılmaz ne filizi ne bebeği hak ediyor...bi de şu var yılmaz soruyu bu şekilde sorarsa bu şekilde cvp alması da bi seçenekti ve filiz bunu tercih etti...yılmaz da bu hataya hemen hata olarak cvp verdi aslıya evlenme teklif etti...eşitleme hızla devam ediyo hem de saniye sektirmeden...ama şuna takıldım filiz senden değil derken yılmaz buna hiç şaşırmadım dedi..bu denecek bişey mi? sadece bunu yaptığına inanamıyorum deseydin ya olmazmıydı? ömerle yılmaz sahneleri çok hoştu ömer yılmaza filiz konusunda yardımcı olacaktır..
    Sana katiliyorum. Yilmazin hic sasirmadim demesinin sebebi bence su, o anda Yilmazin cani acidi ve oda Filizin canini acitmak istedi.
    Eğer güneşi kaçırdım diye gözyaşı dökersen yıldızları da kaçırırsın...

Durum:
    forever_bim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Kimin Umrunda
    Konular
    62
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ömer: Feride bana söz vermeni istiyorum.
    Feride: Polisler neden geldi acaba.
    Ömer: Feride bana söz vermeni istiyorum. Bana birşey olursa beni bekleyecek misin?
    Feride: Ömer, ne diyorsun?
    Ömer: Bunu bana şimdi söylemen çok önemli, bana birşey olursa beni bekleyecek misin?
    Feride: Tabii ki beklerim.

Ne olursa olsun ben bu ikiliyi seviyorum yahu. Bu arada Feride diyeceğim ben Özlem'e. Ömer sonra Filiz sonra Yılmaz öyle benimsemişler ben Feride diyeceğim.
    Ne zaman canın yansa bu kadar derinden,
    Sanırsın mümkün değil bir daha üzülmen.

Durum:
    marbella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kursuni19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elbetteki evlenmiyecek Filiz Cemle, zaten Yilmaz cocugun kendinden oldugunu ögrenince böyle bir seye izin vermez, cünkü eger Filiz Cem gercekten evlenmis olsaydi cocuk otomatikman Cemin üzerine kayit ediliyor olurdu, ve Yilmaz asla bunu kabulenemezdi. Ama sen kafani rahat tut böyle bir evlenme gerceklesmiyecek
    inşallah cemin artık ipliği pazara çıksın çekirge çok atladı artık yeter yoksa yaptıklarını yakında ben gidip ortaya çıkartıcam:img-polic

Durum:
    modest2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı denizim_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili secoms,
    Al benden de o kadar. az onceki yorumumda da yazmistim, bu bolum Yilmaz suphe icindeyken de, daha sonra Filiz'le konusurken de ben zerre kadar ask hissetmedim. (Hatta bir ara acaba gercek hayatta da ayrildilar da o yuzden mi aralarindaki elektrik yok oldu diye dusunmedim degil. ) Herseye ragmen sevgisine engel olamayan ve bu nedenle aci cekip, tereddut eden bir Yilmaz yoktu. Sadece cocugun kendinden olup, olmadigini merak eder gibiydi. Istedigi cevabi alsaydi, belki Filiz'le olmaya calisirdi ama bu tamamiyla bebek icin olurdu gibime geliyor.. Ote yandan istedigi cevap neydi ondan da cok emin degilim. Filiz'i o kadar yanlis tanimisken, boyle bir kadindan cocugunun olmasi onu sevindirir miydi? Bence Yilmaz en cok aldatilmayi kendine yediremedi. Acaip siskin bir egosu var bu adamin.
    Birisinin sizi aldatacağından şüphe ediyorsanız hamilelik gösterge değilki.Yılmaz Filiz'in kendisini aldatacağını düşünebilecek kadar bu kıza güvenmiyorsa,bundan şüphe edebiliyorsa evlenmesin zaten.Bu güvensizliğin üstüne sevgi,evlilik olur mu?Filiz aldatsaydı ama çocuk Yılmaz'ın olsa ne değişecekti.Yılmaz bunları düşünemiyor,hiçbirşeyi irdeleyemiyor.Yorumuzuna katılıyorum ben de Yılmaz'ın Filiz'e konuşmasında aşk havası hissetmedim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri