Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon
2501 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (14)

Durum:
    NAGİŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    43
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (14)

oofff yaa filiz nasıl der ya senden değil diyee söylicek diyee o kdar bekledim heycanlaa söyleye söyleye sendeen dğil dedi... yılmaz da evlenme teklifi etti ne olcak bunların durumu yaa.. ne zamn ba rışcaklar bu gidişle zoor ama çook uzun sürdü bu seferkii... Söyleyince yılmaz çook kötü olduu
    Konu NATY&FACU tarafından (15-11-13 Saat 16:07 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    slayjic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı AyhanSVS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslının olayı ne yöne giderse dizide o yöne gidicek :) sonuçları aslı öğrenirse + yılmaz öğrenirse - olcak gibime geliyor
    sırf aslı hasta diye yılmaz ilişkisinin yürütmeye çalışırsa ozaman bebeğin kendinden olduğunu öğrendiğinde ne yapıcak biri hamile biri hasta artık yılmaz tek çare başkasını bulur...

Durum:
    stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı slayjic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben birde yılmazın gördüğü rüyada koptum resmen ya eski türk filmlerinden fırlamış gibi bide ufak bir çocuk olsa neyse 8 9 yaşında kocaman çocuğu koymuşlar oraya orda koptum resmen:img-hyste
    haha evet birde cocugun oynadigi park..hic guzel bir mahalleye benzemiyordu..o kadar parasi olan Cemcik, cocugunu oralarda oynatmis..cocukta kara birseydi..kime cekmis acaba:img-hyste

Durum:
    marbella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı stormy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haha evet birde cocugun oynadigi park..hic guzel bir mahalleye benzemiyordu..o kadar parasi olan Cemcik, cocugunu oralarda oynatmis..cocukta kara birseydi..kime cekmis acaba:img-hyste
    Eğer rüya gerçek olursa Filiz cemle evlenirse falan cem yılmazın çocuğuna asla ve asla iyi davranmaz filizi elde ettikten sonra filize bile kan kusturur o şizofren
    böyle bir ihtimali bile düşünmek istemiyorum

Durum:
    modest2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı secoms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kursuni ben de almak istiyorum ama şimdi Filizci diyeceksiniz Yılmaz'dan özellikle bu bölüm hiç alamadım..Hele o malum konusma sahnesinde hiç alamadım..Sanki sadece cocuk için gelmiş Filiz umrunda değlmiş gibi hissettim belki sadece bana öyle gelmiş olabilir ama bilemiyorum..Sorular soruş şekli falan bende öyle bir his uyandırdı..
    Sizi katılıyorum.Filiz hiç umurunda değildi zaten.Yoksa insan biraz utanır sıkılır ya,o lafı söylerken.Yani "senin beni aldatman olası,o nedenle çocuk benden mi değil "mi demek bu.İnsan Cem'le aranda bişey var mı filan derken bile incelir kırılır,utanır."Bana öyle olduğunu iddia etti,yoksa sana güveniyorum ama kafamı karıştırdılar" filan der.Bir de kendini çok akıllı sanıyor Yılmaz ama her aldatan çocuk sahibi olmaz düşünmüyor mu?Eğer Filiz'in aldattığından şüphe ediyorsa ortada çocuk olmasa da bu olabilir.Çocuk Yılmaz'dan olsa da Cem'le aldatmış olabilir.Böyle olduğundan şüphe ediyorsa Filiz'in yanında işi ne?Kısaca Yılmaz çok saçma sapan tavırlar içinde ve Filiz'i nasıl bir aşağılamaya maruz bıraktığının farkında değil gibi davranıyor.Filiz'e en ağır ithamı çok sıradan birşeymiş gibi sor.Yılmaz bey,senin kabalığın Aslı'nın yanında değil Filiz'in yanında.Filiz de sonunda anladı ve "benim sevgimi haketmiyor "dedi sonunda.

Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri