Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
2501 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (15)

Durum:
    Ağustos Böcüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı modest2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı fikirdeyim:img-wink: Filiz süperdi,Ömer süperdi.İki kardeşin diyologları çok iyiydi.Filiz'in Yılmaz'a cevabı mükemmeldi.Ömer herşeyden önce Filiz'in abisi.Yılmaz bey, Filiz'e demediğini bırakma,abisini ise Feride için kurtarmak iste ama nezaketen bile Filiz'e abisi için "geçmiş olsun" deme.Filiz tavrının arkasında durdu ve mücadeleyi seçti.Yazık prensese.....Bu ne stres.Yılmaz bey Aslı'yı üzmekten korkarken Filiz birbaşına kahroluyor.Aynalının repliği de bir alemdi"tekinerlere bile acıyorum".Hadi Yılmaz neyse de Tekinerler bu Aynalıya ne yaptı acaba."Cem çocuğuna bile acımıyor" diyor Aynalı.Düşünmüyorki çocuk Cem'in olsa böyle mi davranır.
    Söz sahnesi komikti.Hayatımda hiç bahçede söz kesildiğini görmedim:img-wink:
    Modest bu iki delikanlı karakterimizin gözlerinin önünde kalın bir sis perdesi var..Mantıkları seyahate çıkmış bekleki gelesin tatili uzatıp duruyorlar.

Durum:
    yesimcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Deyisiyo...! ;)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu bölümm agladim yaa resmen oturup agladimm filiz&ömer&feride sahnelerinde hele gelin türküsündee cokk kötü oldumm!!!!!

ilk kezz yilmaz ve asliya sinirlenmedimm yilmazinn ne hala varsa görsünn beni ilgilendirmiyoo kendine bi yol cizdi güyaa ama boss hala filizi deliler gibi seviyo bunu gördükk (yalan gülümsemeler) disi gülüyo ici kan agliyoo....ama daha bu nekii daha dursunn oo görürgününü !!!

ben yanarim yanarim ilk basta filiz&bebege sora elif&ömer&ferideye yanarimm gerisi bosss...

asliyada zaten bisey söylemim kiz bosbogazinn teki yaa gidip hemen haberii semaya yetistirdiii!!!!!
    bide en cok sinir oldugum sahne asliyaa öyle güzel evlilik teklifi etmesiii yanii yilmazz bula bula sahilimi buldunn be kardesimm git karada yap yaa o güzelim filize evlenme teklif ettigin sahneyide maff ettinn filize bebege yaptin yapacaginii bari anilara hatiralara yyapma be kardesimm

Durum:
    sinem* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Söz resmen filiz için hazırlanmış bir komediydi ...Aslında filiz gidip gözlerinin içine baka baka tebrik ederim dese harika olur ama kız bu kadarınada dayanamaz herhalde...

Filiz ve ömerin konuşmasında ömerin özür dilerim demesine bittim resmen ...üç kuruş etmeyecek bir adamın oyuncağı oldular hala da eylemlerine devam ediyor nerdeyse 20 bölümdür yılmaz ve aynalıda bu adamın peşinde onu bitirmeye çalışıyorlar...resmen boşlar sırf söz...hiç icraat yok ...madem tekinerler bu kadar berbat adamlar bırakın cemi izliyoruz ayağına yatmayın ...aynalının filizin karakolda söylediklerini duyması mümkün değil ama duymadı hiçte şaşırmadım :) adam zaten son zamanlarda resmen göçtü ..

Durum:
    SİDAL86_FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yılmazı savunanlara sesleniyorum..savunun savunulacak bir yeri kaldıysa...adam çevresindeki herkese zarar veriyor....belirtmeden yapamıcam söz olayını öğrendiklerinde şu mahallaenin tepkisi acayipti..ne yanar döner adamlar ya..aman haftaya işallah her şey ortaya çıkıcak

Durum:
    TPINAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Yalova
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

artik cok siktilar bence.
    Filiz asiri derecede antipati topluyor.Üzülmesine hic gerek yok kendi sucu.Annesinin ve Cemin hirsini Yilmazdan cikartiyor.
    Yilmazda ne yapsin kurtulmak icin, zaten dünden razi olan asli yi kullaniyor.
    Ömere gelince bencede onu Feride eski nisanlisina dönerek kurtaracak.Yani parayi ondan alacak ve ona dönecek

Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri