Alıntı sinem* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben ömerle telefonu kapatırken ömerin yüzüne kapatmasından bahsetmiştim ...ma gerek yok bu tartışmalara ikiside bu aşk için çok emek verdi ne yılmazın yaptıklarını ne de filizin yaptıklarını es geçemiyorum...

feride ve ömer konusunda güvenme konusunda haklısın ...ama iki sezondur bu çift üzerine de yoğunlaşsalardı onların sevgisini de görürdük...bir de şöyle bir durum var ömer ve feride iflas nedeniyle neden bir güvensizlik yaşayacak onu anlamadım ...birisi ömere gidip feride hamile nevzattan falan diye bir şey mi dedi ya da ferideye gidip ömer seni aldatıyor gibi bir şey mi dediler...ya da başka güven zedeleyecek bir olayla mı karşılaştılar..
sinemcim bugün formundasın bakıyorum gayet ince noktalara değiniyorsun ellerine sağlık katıldığımı söylemesem de anladın sen zaten, bence de iki aşk karşılaştırılmamalıçünkü filizyılmaz ve fömer farklı kişiler ve farklı bir ilişki yaşıyorlar ve her iki aşkın da sınanma şekli ve fedakarlık şekli farklıdır aslı bunları karşılaştırdığımızda biz hata yapıyoruz bence:img-yes: