Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
2501 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (16)

Durum:
    lawinia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sinem* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ömerle telefonu kapatırken ömerin yüzüne kapatmasından bahsetmiştim ...ma gerek yok bu tartışmalara ikiside bu aşk için çok emek verdi ne yılmazın yaptıklarını ne de filizin yaptıklarını es geçemiyorum...

feride ve ömer konusunda güvenme konusunda haklısın ...ama iki sezondur bu çift üzerine de yoğunlaşsalardı onların sevgisini de görürdük...bir de şöyle bir durum var ömer ve feride iflas nedeniyle neden bir güvensizlik yaşayacak onu anlamadım ...birisi ömere gidip feride hamle nevzattan falan diye bir şey mi dedi ya da ferideye gidip ömer seni aldatıyor gibi bir şey mi dediler...ya da başka güven zedeleyecek bir olayla mı karşılaştılar..
    bi de sunu ekleyebilirim ömer ferideye devamlı eski hayatına dönebilirsin diyor yani feride beni bırakmaz diyemiyor tabi hak veriyorum burda ömere ama denildiği gibi tam bi güven yok. simdi feride nevzata döndü denirse ömere, ömer hayır gitmez asla diyemeyebilir feride için. bu askı cok seviyorum ama daha bi sınav olmadı onlar için. yılmaz zamnında iflas etse eminim filiz de onun yanında olurdu eger iflasa sınav denirse.

Durum:
    filizim+y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tolgahuzur1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak hala aslıdan birşeyler ekliyo yaaa:img-polic ciddi ciddi sen beni öldürecen..:img-hyste şimdi de aslı çöp çatanlık mı yapsın onu mu istiyorsun?? yani kız sevdiğini elleriyle başkasına versin.. pardon sözlüsünü diyecektim..:img-hyste senin şiir yazmanla düzelseydi aslı önce bizler düzelirdikl..:img-hyste ayrıca yok ben seni kesin anlıyorum sen artık filizci olmuşsun.. yılmaz veya aslıyı hiç desteklediğini görmedim..:good:
    sen ne beklediğimi hatırladın mı:img-wink: kim kimi öldürecek sen ce böyle yazarak sen beni öldürecen gibi hala odunumun parası diyon:) aslıdan istediğim çöpçatanlık değil bak yanlış hatırlamışsın biraz daha düşün bulamazsan yardımcı olurum:) sevdiğini versin değil ki istediğim:img-yes:
    bak bunu doğru söyledin şiir yazmakla azıcık düzeldiniz aman nazar değmesin dur buradan ders çıkarılmış gibi sanki öyle değil mi:img-wink:
    aslıya şiir düzelmesi için değil benim beklentimi yerine getirirse yazacağım yine anlamadan yazmışsın:img-yes:

ya arkadaşım inatla filizci diyorsun ne diyim ben sana anladım sen bana takılmayı seviyorsun takıl nasılsa ben kendimi biliyorum, niye aslı- yılmaz ilişkisini destekleyecekmişim ki desteklesem inancakmısın filizci olmadığıma bu yazından bu anlaşılıyor, ben bu ilişkiyi istemiyorum ki destekliyim:img-yes:

Durum:
    sinem* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forever_bim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Sinemcim 66. bölümdeyiz 47. bölümü tartışıyoruz.

Hem senin dediğin şeyi gidip Ömer'e yöneltseler Ömer gider Feride'yle konuşurdu bence. Nevzat olayı çıktığında onu seviyorsan aranızdan çekilirim diyor paşam daha ne yapsın?

Bu sefer kaybetmeye de niyeti yok çünkü Feride Ömer'in kendi deyimiyle başına gelen en büyük mutluluk.

Ha iki sezon degil de aslında bir sezon bile yıpratmak için uğraşılan çift Feride Ömer olsaydı ben onları da desteklemezdim. Bazı şeyler aşkın büyüsünü götürüyor. Filiz Yılmazda da aşkın büyüsü çoktan uçtu benim için.
    bende onu diyorum ya :) hala filizin yok aşkına sahip çıkmamış yok bilmem ne yapmamış o tartışılıyor şuan parmağında yüzük oln filiz değil yılmaz...

Ömerle yılmaz ayrı ayrı kişilr,ferideyle filizde öyle...mesela bende feridenin geçmişi umursamamasını anlayamıyorum ...belki gerçekten çok sevdi nevzatı ama hiç araştırma ya da kendini yorma gibi bir gayreti yok :icon_whis ömeri sevdiği için geleceğe bakmak istiyor herhalde..

bir de fömerin başına gelen olaylar bence onları ayırmaktan çok birleştirmeye yönelik olaylardı..ömerler iflas etti feride ömeri yalnız mı bırakacaktı ömer hapse girdi feride ömerden uzaklaşacak mıydı...ya da feridenin geçmişinde feridenin nişanlı olduğu ortaya çıktı feride geçmişini hatırlamak istemezken ömer ferideyi bırakacak mıydı...bunların hepsi birleştiriciydi bence ...

Durum:
    tolgahuzur1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pinkzone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görüşmeye gittiği şirket sahibinin tokat gibi cevabı kesinlikle profesyonelce.. Yani olması gereken bu.. Kardeşi bile gelse böyle davranacağını söyledi. Yani iş hayatında ciddiyet kararlılık önemli. Adam orda haklıydı. Her rica ile dava çekilseydi.. Şirket çoktan kapılarını kapatmıştı.

Gurur tuhaf birşey.. Yılmazdan para teklifi yada para diyince ortaya çıkıyor.. Her türlü şekilde reddediliyor.

Ama gidip ricada bulununca da gurur derin dorundurucuya kaldırılıyor.

Sanırım Filizin havaları sadece Yılmaza.. Yılmaz ve para cümleleri birlikte geçince.. :) Gurur şaha kalıyor.
    haahaaa:img-hyste son cümlene mest oldum.. heralde filizin gurur sadece yılmaz için geçerli.. bence filizde şirket hattı var sadece yılmazı arayabiliyor..:img-hyste bencede görüşmeye gittiği şirket patronu çok güzel cevap verdi de adamın tipi hiç hoşuma gitmedi şimdi ben dedim heralde filize sulanır cemden sonra bu da kervana katılır diyee:img-hyste ama olmadı..:)

Durum:
    forever_bim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Kimin Umrunda
    Konular
    62
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı modest2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saydıkların olmazsa olmaz zaten sevgili forever.Tek başına aşk yetmez evlilik için ama aşk olmadan da bu yola çıkılamaz.En azından ben öyle düşünüyorum.Yola çıkanların tercihleridir,saygı duyarım bu arada.:img-wink: Bu konularda ahkam kesmeye karşıyım,sadece düşüncemi iletmek isterim.Dizide de bu düşünceme yakın kadın karakter olarak Filiz'î (Aslı-Filiz arasından)görmekteyim.:img-wink:
    Sevgili modest son kısmı biraz daha açarsanız sevinirim. Yani ben net olarak kavrayamadım. Algılarım kapalı bugün özür dilerim.
    Ne zaman canın yansa bu kadar derinden,
    Sanırsın mümkün değil bir daha üzülmen.

Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri