Sayfa 3/501 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
2501 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ihlamurlar Altında - Bölüm Yorumları (16)

Durum:
    archshe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bir sürü yorum okudum gene...şu filizden vazgeçseniz de darağacında cemi sallandırıversek derim destek alırmıyım ?filizin bi işi vardı bi umudu onu da elinden aldı...zaten izlerken iyiyki işim var deyip duruyodu kesin dedim onu da kaybedecek bu kadar vurgu yapıldığına göre..şimdi feridenin fedakarlık
    durumuna gelirsek bu benim sevdiği için herşeyi yapma çabası saçma...sen daha çok üzersin böyle adamı...hem başka çabasını da görmedim hangi yolu denedi de son çare bu oldu? filizin bütün kapıları denediğini gördüm herşeyi denedi baktı olmuyo yılmazın yardımını ya kendi kabul eder ya da yılmaza o teklif eder...yılmaz filiz için son çare olur o elinden geldiğini fazlasıyla yaptı yapmadı diyenlere tekrar izlemelerini öneriyorum..bi de şunu anlamış değilim ömer yılmaz öğrenmesin diye çaba sarf etmişken 2 haftadır takdı bebeğe...büyüyünce babası yok mu diyeceksin diyo...peki o karşı çıktığında ne düşünmüştü...bu bebek gene büyüyüp babasını sormayacak mıydı?ömeri çok takdir ediyorum ama bazen eskiyi düşününce günah çıkarttığını düşünüyorum bu konuşmalarla...diziyi tuhaf bir gerginlikte izledim ama filizin nalanla keremi görüp yutkunması çok hoş ve zevkle izlediğim sahneydi...ey gidi eski günler ey...filizin hamileliğini farkedilmemesinin mantığını da anlamış değilim...sıkıntıdan kilo mu aldı sanıyolar...bi de ben de matraka gibi feridenin filize neden kabul etmedin yılmazdan parayı toparlayacağını sabdın ama olmadı yılmazdan alsak olmazmı demesini bekledim...

Durum:
    matraka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pinkzone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görüşmeye gittiği şirket sahibinin tokat gibi cevabı kesinlikle profesyonelce.. Yani olması gereken bu.. Kardeşi bile gelse böyle davranacağını söyledi. Yani iş hayatında ciddiyet kararlılık önemli. Adam orda haklıydı. Her rica ile dava çekilseydi.. Şirket çoktan kapılarını kapatmıştı.

Gurur tuhaf birşey.. Yılmazdan para teklifi yada para diyince ortaya çıkıyor.. Her türlü şekilde reddediliyor.

Ama gidip ricada bulununca da gurur derin dorundurucuya kaldırılıyor.

Sanırım Filizin havaları sadece Yılmaza.. Yılmaz ve para cümleleri birlikte geçince.. :) Gurur şaha kalıyor.
    biliyorsun fatma 45.bölümden beri söylüyorum böyle olmamalıydı diye herşeyin içi boş bahaneler hoş...filiz ayaktaymış güçlüymüş herkese bunları söylediğimde yaşasıın yuppi nidaları yükseldi forumdan şimdi filiz bu durumda yani filiz severlerin istediği oldu peki ben neden mutlu değilim beni bu sahneler neden tatminden uzak (şimdi dermiş kendine sor)filiz o kadar boş şeyler yapıyorki ne için ama ne için sevdiği adam onu suçladı diye kesmediği ceza bırakmadı.üstelik hala yalan konuşabiliyor ya kaçkere yılmaza yalan söyledi zor zaman olunca birşeyleri sakla yalan söyle sonrada yılmaz senin aşkını haketmeyecek konuma gelsin çok komik :img-hyste :img-hyste
    "Gerçek aşk, karşılık olarak hiçbir şey beklemediğin yerde başlar."

Durum:
    medsul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    yavrum
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

[QUOTE=mıstaa;2751810][B]
    birde anlamakta hayli güçlük çektiğim nokta filizin yılmazın para teklifine hayır derkenki gururu şirket şirket dolaşıp para isterken kayboluyor heralde o sırada gururunu buzluğa falan kaldırıyor büyük ihtimal....:)

nedenini sana söylüyeyim çünkü o şirketlerin sahipleri onun onuruna şerefine ve namusuna laf etmedi sevdiği adam tarafindan böylesine onursuz bir şeyle
    suclanmadi sence bu nedenden olabilir mi arkadaşim biraz düşün istersen:img-wink:

Durum:
    mıstaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Anadoludan...
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı matraka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet filiz yılmaz olunca herkes bravo desin diye yapıyor herhalde ama filize güzel cevabı şirket sahibi verdi filiz ben böyle davranmazdım dediğinde şirlet sahibinin söylediği sözler tokat gibiydi kendi güçlü durmuş açıkcası umrumda değil
    .Şirket sahibini bende takdir ettim doğrusu profesyonellik-prensipler herşeyden önce gelir dedi alkışı haketti..
    anlamıyorum şirket yöneticiliğinde bu kadar deneyimli olan filiz başka şirketlerden para konusunda nasıl bu kadar kolay hoşgörü isteyebiliyor.burdan Tekiner şirketinin batma nedenide açıkca görülüyor doğrusu...
    YÖNETTİĞİN ŞİRKETİ KALBİNLE DEĞİL MANTIĞINLA YÖNETECEKSİN..ki ayakta kalabilesin...

Durum:
    61MERVE61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    ♥TB♥/Tuba/BME
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yesimcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iste bende onu diyorum yaa ömer biliyo o caferin ne bas belasi oldugunuu dövmesi hataydii bulasma dedigimde dövmesii....neysee olan olmus biten bitmiss
    birinci olmusuzz yaa inanamiyorumm galiba filizin acilarin kadini olusu reytinglerii tavana vurduruyoo:)
    tuba da egitim almamiss ama tubaa cokk ii oyunuyoo onun ne hissettigini biz anliya biliyoruzz hissediyoruzz konusma sa bile gözleriylen konusuyo o bakislarlan ama zeynep beserler öylemii aglamayii hele hic yapamiyolarr cokk yapmacik geliyoo ben zeynep beserleri sahsen cok yapmacik buluyorumm...cocuk gibi ...yapmacik:)
    vala yesimcamcim bence omer cok hakliydi yani dovmesi lazimdi caferi ki dovdu:)adam omerle dalga gecti resmen sosyete cocugu felan snra elinden mektupu aldi omerin gururuda burda soz konusu vala tepki vermeseydi samar oglani diye adi cikcakti,bence omer iyi yapti nasil vurdu adami helal:happy0064 yaa su omerin arkadasinin ismi neydi hani "hadi kocum hadi kocum diyen(hani bi ara filize ayarladigim:))o da cok hosuma gidiyor...ama snra omer bicaklandi yaaa cafer resmen bicagi adamin icinde dondurdu :icon_sorr ...umarim omere birsey olmaz..
    reytingleri hic sorma vala bende cok sevindim nedemek mis izleyicimiz filizi tek basina ve dimdik seviyormus yada yilmazin maf olusunu gormek icin izlediler:)fragmani demek guzel hazirladilar:)....
    ama burada sana katilmiyorum bence zeynep beserler cok iyi ol yapiyor vala hastanede dua etigi sahnede gozlerim doldu agladi aglicaktim ki eminim yanimda abim olmasa aglardim(asliya dusman oldugumu saniyor bende havami bozmadim kendisi yilmazcidir cunku:img-hyste :)).
    Konu 61MERVE61 tarafından (24-03-07 Saat 15:31 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri